Şimdi Ara

^ASUS MG278Q İNCELEMESİ^>>AMD Freesync KULLANICILARI KLÜBÜ<< (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
745
Cevap
11
Favori
21.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    meraktan sordum bende teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nrk58

neden hocam ?

İyi marka curved al alırsan tanınmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar mg278q monitör aldım fakat windows 8.1 aygıt yöneticisinde generic pnp monitör olarak görüyor burada asusun kendi marka driveri ile görmesi gerekmiyor mu? asusa özel bir driver indirmem gerekiyor mu? gelen cd de buna benzer bişey çıkmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: impiousgoat

arkadaşlar mg278q monitör aldım fakat windows 8.1 aygıt yöneticisinde generic pnp monitör olarak görüyor burada asusun kendi marka driveri ile görmesi gerekmiyor mu? asusa özel bir driver indirmem gerekiyor mu? gelen cd de buna benzer bişey çıkmadı.

Kutudan displayport kablosu zaten çikiyor onunla bağlamiş iseniz otomatik monitör görmesi lazim pkei osd menü girince çikiyormu?aida 64 'ten birde kontrol edin?
    Hangi kablo ile bağladiniz displayport kablosu ile bağlamaniz gerekli freesync için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 6 Mayıs 2016; 23:30:33 >
  • Overlord7134 kullanıcısına yanıt
    aida64 de görüyor aşağıdaki şekilde. displayport kablosu ile bağladım. şüphelendim generic pnp yazınca merak ettim:) sanırım aşağıdaki ayarlarda bir sıkıntı yok.

^ASUS MG278Q İNCELEMESİ^>>AMD Freesync KULLANICILARI KLÜBÜ<<
  • quote:

aida64 de görüyor aşağıdaki şekilde. displayport kablosu ile bağladım. şüphelendim generic pnp yazınca merak ettim:) sanırım aşağıdaki ayarlarda bir sıkıntı yok.

^ASUS MG278Q İNCELEMESİ^>>AMD Freesync KULLANICILARI KLÜBÜ<<

144hertz ayarlayıp kullanabiliyorsanız oyunlarda felan 144hertzde sorun yoktur birde amd crimsondan freesync açmayi deneyin on yapabiliyorsanız sorun yok

monitör ayarlarından 144hz gördüm yardım için teşekkürler. şuan nvidia chipsetli bir ekran kartı ile kullanıyorum :(
  • quote:

monitör ayarlarından 144hz gördüm yardım için teşekkürler. şuan nvidia chipsetli bir ekran kartı ile kullanıyorum :(

Belki nvidia kart kullandığın için olabilir yarin pc başına geçince resim atarım bakayım bi benimkide ne yaziyor
    144 hertz ayarlayıp kullanıyorsan sorun yoktur
  • sa arkadaşlar. monitör almayı düşünüyordum ve aklımdaki modellerden en ağır basanı bu modeldi. lakin baştan sona konuyu okudum ve nvidia için bu monitör uygun olmayacağını anladım.
    amd ile bu monitörün birleşimi neticesinde ortaya çıkan sonuçları baz alarak öğrenmek istiyorum! nvidia ile hangi monitörü kullansam aynı sonuçlara ulaşabilirim.
    DİPNOT: Bütçem max 2500 tl.
    hayırlı akşamlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cilgindagci

sa arkadaşlar. monitör almayı düşünüyordum ve aklımdaki modellerden en ağır basanı bu modeldi. lakin baştan sona konuyu okudum ve nvidia için bu monitör uygun olmayacağını anladım.
    amd ile bu monitörün birleşimi neticesinde ortaya çıkan sonuçları baz alarak öğrenmek istiyorum! nvidia ile hangi monitörü kullansam aynı sonuçlara ulaşabilirim.
    DİPNOT: Bütçem max 2500 tl.
    hayırlı akşamlar...

kart değiştirmeyi düşünmüyorsanız pg278q okadar para vermeyin derim benq xl2420g gayet işiniz güzellikler görücektir fiyatida daha uygun
    yok amd tarafina geçebilirim derseniz zırt bırt monitör değiştirmem uzun yıllar kullanayım derseniz asus mg278q yok fazla para vermeyeyim derseniz daha uyguna AOC G2460PF alır artan parayada en kral amd kart alırsınız hemde yeni seriden

• Arkadaşlar bu monitörü alsak 1080p'de kullansak 27 inch 1080p monitörlere göre daha mi kötü gözükür yoksa fark olmaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Arkadaşlar bu monitörü alsak 1080p'de kullansak 27 inch 1080p monitörlere göre daha mi kötü gözükür yoksa fark olmaz mı?

Sorun olmaz arkadasim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 11 Mayıs 2016; 16:11:11 >

Hocam beni de listeye ekleyebilirsiniz. 34UM67 aldim. Simdilik ekran karti icin yeni nesli bekledigimden GT420 ile kullaniyorum :)
    Ama oncelikle bu ebat ve monitor icin soyleyebilecegim ilk seyler buyuk ve keyifli :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Hocam beni de listeye ekleyebilirsiniz. 34UM67 aldim. Simdilik ekran karti icin yeni nesli bekledigimden GT420 ile kullaniyorum :)
    Ama oncelikle bu ebat ve monitor icin soyleyebilecegim ilk seyler buyuk ve keyifli :)

Klübe ekledim hayırlı günlerde kullan arkadaşim güzel monitör

Valla gercekten de guzel. Acikcasi 21:9 formati kullanmak istedigimden buna yoneldim. WFHD gayet yeterli geldi.
    QHD olan ultra wide modeller cok pahali ve freesync hepsinde yok. Insallah AMD de Polaris/Vega ile guzel kartlar surer piyasaya da biraz keyfini cikarabiliriz.
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    Aynen bende polaris beklemesindeyim
  • Lg 34um67 de aldım

29um67 yi ikinci elden çok uygun fiyata vericem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amdfx41 -- 13 Mayıs 2016; 9:31:45 >
  • Lg 34um67 2560*1080 çönürlükte resim ve videoda sorun yok, yazılar okunmuyor nasıl girebilirim bu sorunu, arkadaşlar..
    (win 7 pro güncel ekran kartı sürücülü. altın kaplama dual link dvi-d ile bağlı. ekran kartı max çönürlük 2560*1600)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmlylnyk

Lg 34um67 2560*1080 çönürlükte resim ve videoda sorun yok, yazılar okunmuyor nasıl girebilirim bu sorunu, arkadaşlar..
    (win 7 pro güncel ekran kartı sürücülü. altın kaplama dual link dvi-d ile bağlı. ekran kartı max çönürlük 2560*1600)

Display port

• quote:

Orijinalden alıntı: cmlylnyk

Lg 34um67 2560*1080 çönürlükte resim ve videoda sorun yok, yazılar okunmuyor nasıl girebilirim bu sorunu, arkadaşlar..

Yazilarin fontu küçük o yüzdenmi yoksa bulanıkmı o yüzdenmi?
    Masa üstü font küçükse denetim masasından Denetim Masası\Görünüm ve Kişiselleştirme\Görüntü kısmından büyülte bilirsin bulanıksa kablodan kaynakli olabilir

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.