Şimdi Ara

^ASUS MG278Q İNCELEMESİ^>>AMD Freesync KULLANICILARI KLÜBÜ<< (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
745
Cevap
11
Favori
21.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Crash_35

Aoc G2460PF bu fiyatı ike kaçmazdı. Bende amazondan siparişi geçmiştim. Şuan yolda gelince incelemeleri yaparız. Listeye eklebilirsiniz benide :)

Bende 1-2 güne amazondan sipariş edeceğim. Önereceğiniz birşey var mı?
  • zibartan kullanıcısına yanıt
    Sisteminiz 144hz ve Freesync için uygun ise tavsiyem bu monitör olur. Pc özelliklerinizi söylerseniz daha iyi olur aslında.

Fiyat çok iyi, ayrıca tüm gerekli görüntü kabloları da içerisinden çıkıyor. Bu da bir maliyet sonucunda.
  • Crash_35 kullanıcısına yanıt
    Zaten amd kullandığım için bunu tercih ettim. Sistem, i7 4770k, sapphire r9 290 oc tri-x, 16gb ddr3 2133 ram ve monitör olarak şuan bayağı eski bir aoc i2369v var. Birde kargo vergi vs ne kadar tuttu hocam? Ödeme olarak Dolar -TL hangisini tavsiye edersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zibartan -- 23 Nisan 2016; 15:36:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa Ömer Çankaya

Ahmet'in tavsiyesi ile bende AOC G2460PF sipariş ettim gelmesini bekliyorum. Listeye benide ekleyebilirsiniz :)

Aoc G2460PF ile klübe ekledim sizide hayirli uğurlu olsun

1080p deki en popüler monitörümüz şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dağılın

hocam bu ürünün film performansı nasıldır?

Film performansi gayet iyi vg248qe'nin 1tık yukarisi 4k nın 1tık altı diyebilirim görüntüsü gayet hoş yalnıs film izlerken TN panel olduğu için oturduğunuz yerin açısına monitörü çevirmeniz gerekli yanlarda yoksa biraz karanlık görünüyor.Zevk meselesi birazda kontrast daha başarili TN panellerin renk yoğunluğu daha fazla ben böle seviyorum mesela ipsler biraz daha karanlik oluyor ekran Online oyun oynarken mesela karanlık yerlerde adam seçmem zorlaşiyor ips panelde

• quote:

Orijinalden alıntı: furcin

Viewsonic VX2457-MHD 23.6" 2ms Almayı düşünüyorum r7 260x ekran kartım var, iş görür mü? Vede TÜrk sitelerinde bundan başka 500-1000TL arası freesync li monitör var mı?
    http://www.hepsiburada.com/viewsonic-vx2457-mhd-23-6-2ms-analog-hdmi-display-amd-freesync-full-hd-oyuncu-monitor-p-BD804851

Fazlasiyla işinizi görür .oyunlarda dikkat edersiniz freesync açtiğinizda 35fps altına düşmedikçe sorun olmaz yağ gibi her oyunu oynarsiniz

• quote:

Sisteminiz 144hz ve Freesync için uygun ise tavsiyem bu monitör olur. Pc özelliklerinizi söylerseniz daha iyi olur aslında.

Fiyat çok iyi, ayrıca tüm gerekli görüntü kabloları da içerisinden çıkıyor. Bu da bir maliyet sonucunda.

Hayırlı olsun düşüncelerinizi merakla bekliyorum. Benimde kafamda hem cf hem freesync var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rorschach_ -- 23 Nisan 2016; 16:25:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zibartan kullanıcısına yanıt
    Ödemede dolar tercih etmiştim toplam vergi ve kargo dahil 865 tl çekmiş bankadan.

• quote:

Ödemede dolar tercih etmiştim toplam vergi ve kargo dahil 865 tl çekmiş bankadan.

Fiyat süpermiş hea keşke stokta olsaydi ben alırken bende o monitörden alcaktim
  • quote:

Aoc G2460PF bu fiyatı ike kaçmazdı. Bende amazondan siparişi geçmiştim. Şuan yolda gelince incelemeleri yaparız. Listeye eklebilirsiniz benide :)
    quote:

Orijinalden alinti: Crash_35

Aoc G2460PF bu fiyati ike kaçmazdi. Bende amazondan siparisi geçmistim. Suan yolda gelince incelemeleri yapariz. Listeye eklebilirsiniz benide :)

Aoc G2460PF ile klübe sizide ekledim hayirli uğurlu olsun

Şuanki en popüler monitörümüz

Yabanci arkadaş incelemesini yapmiş güzel monitör Tam fiyat performans canavarina benziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 23 Nisan 2016; 16:43:34 >

• Crash_35 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam cevaplar için.
  • Bir gün herkes freesync kullanacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Amdfx41

Bir gün herkes freesync kullanacak

Mantıklı aslında çünkü gsync en ucuz monitörler TR de 3000liradan başliyor freesync ise 1000-1500 arasi kolaylıkla bulunmakta yari fiyatina

Bende freesync kullanıyom o nolucak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 23 Nisan 2016; 20:42:02 >

• Ps2 ps3 ten sonra pc ye geçtim hep o takılmalar yüzünden donmalardan pc den uzak durdum freesync çıkınca ps4 teki akıcılık neyse pcde de o

• quote:

Orijinalden alıntı: Amdfx41

Ps2 ps3 ten sonra pc ye geçtim hep o takılmalar yüzünden donmalardan pc den uzak durdum freesync çıkınca ps4 teki akıcılık neyse pcde de o

/>

/>

/>

• bu monitoru almayı dusunuyorum aslında bunun gsync olanını almak istiyorum ama arada cok fiyat farki var
    bunu tavsiye ediyor musunuz
  • Mad_Wolf kullanıcısına yanıt
    Gsync olanlarda birtakım sorunlar mevcut bu monitörde hiçbir sorun görmedim fazlasi var gysncden eksiği yok diyebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Overlord7134

Gsync olanlarda birtakım sorunlar mevcut bu monitörde hiçbir sorun görmedim fazlasi var gysncden eksiği yok diyebilirim

evet ama nvidia ekran kartları ile bir ise yaramayan freesync mevcut :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mad_Wolf

quote:

Nvidia ekran karti ile freesync kullanamazsınız
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mad_Wolf

quote:

Nvidia ekran karti ile freesync kullanamazsınız

O yüzden dedim zaten :)

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.