Şimdi Ara

ASUS MG248Q Monitör Hakkında Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese iyi akşamlar dilerim Asus MG248Q Monitör satın aldım , bilhassa bu monitörü kullanan kişilere sormak istediğim sorular vardır yardımcı olabilirseniz çok sevinirim teşekkürler.

1) Asus DisplayWidget isimli Windows üzerinden monitörün ayarlarını yapmayan sağlayan programı ne yaptıysam çalıştıramadım yabancı forumlarıda araştırdım bir kaç kişi daha aynı sorundan müzdarip , programı yüklüyorum çalıştırıyorum başlat menüsü bildirim çubuğunda programın simgesi gözüküyor lakin mouse imlecini simge üzerine götürünce simge kayboluyor program çalışmıyor , bu programı kullanabilen oldumu acaba .

yabancı bir forumda birisi aynı sorundan bahsetmiş

https://linustechtips.com/main/topic/711452-asus-display-widget-software-wont-work/

2) Asus Gtx 1070 Strix ekran kartı kullanmaktayım monitörün 144 hz özelliğide aktif lakin The Witcher 3 oyununda 75fps üzerine çıkmadı genellikle 65fps civarlarında gezmekte, v-sync açık ve kapalı şekilde denedim sonuç yine aynı, oysaki en azından 90 fps görürüm diye düşünüyordum mevcut ekran kartım ile

3) Bu sorum ise bilhassa bu monitörü kullanan kişilere , monitörün ideal renk ayarlarını nasıl yaptınız .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperV -- 20 Şubat 2017; 20:31:43 >

• Bu ayarlarda kullanıyorum.

• Cevap yazdığınız için teşekkür ederim hocam , Asus'un Display widget programını çalıştırmayı başaramadım sizde sorunsuz çalışıyor mu acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperV -- 21 Şubat 2017; 12:0:5 >
  • Evet, sorunsuz çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Killabyte

Bu ayarlarda kullanıyorum.

kardeşim 100 contrast nedir ya?
  • berkbozkus kullanıcısına yanıt
    100de anca kendine geliyor
  • Arkadaşlar yakın zamanda bu monitörü aldım, Fakat 60hz ve üzeri çalışmalarda ekranda titreme oluyor aradada ışık gidip gelmesi sanki flaş patlarmış gibi diyelim ama cok hızlı şekilde, en cok rahatsız eden titreşimler olduça belli olucak şekilde 144hz özellikle. servise gönderdim sorun yok dediler. bütün driverlar güncel hatta yeniden windows kurdum göndermeden önce. yazılımsal sorun oldugunu düşünmüyorum. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. sistemim
    i7 6700K
    16Gb Ram
    Rx480 8Gb Ekran kartı Asus
    Gaming M5 z170a anakart
    250gb ssd
    şimdiden teşekkurler.
  • Merhaba ne yazıkki tam bilgim yok konu ile ilgili lakin , monitörü bilgisayara ne kablosu ile bağladınız ? Dvi , Displayport kablosu mu ? farklı kablo ile denediniz mi ?
  • HyperV H kullanıcısına yanıt
    kutudan çıkan displayport kablosuyla bağladım, birde duel-dvi kablo ile denedim ondada aynı sorun oluyor. valla ne yapacagımı şaşırdım serviste testlerimizde sorun çıkmıyor diye cihazı değiştirmiyor. kaldı elimizde öyle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.