Şimdi Ara

Asus Memopad 8 K011(ME181CX) Atom işlemcili Tablet ANA KONU ! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
9
Favori
36.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    fiyatı normal. hatta kılıfı 30 tl filan düşünsek iyi bile almışsın denebilir hani.
    cihazda herhangi bir kasmayla karşılaşmadım. şimdilik ram sıkıntı yarattı diyemem. ama ben sadece pdf dosyası okumak amacıyla kullanıyorum. bu sebeple ekran en parlak ayarında kalıyor hep. açıkçası pilinden pek memnun kaldım diyemem ama benim işimi oldukça iyi görüyor diyebilirim.

sana şu kadarını söyleyebilirim cihaz oldukça güzel. ben çok memnun kaldım. iyi kullanımlar dilerim.
  • Şarjı ne kadar gidiyor ? Asus un sitesinde de 9 saate kadar pil ömrünü vurgulamışlar lakin oyun oynama,işlemciyi zorlama... gibi durumlar olmamasına rağmen batarya az gidiyor.
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    gerekli önlemleri alacak olursan ayarlar bölümünden tuş kilitli olarak günlerce beklemede bırakabilirsin. ben hiç şarjı kaç gün gidiyor diye özel bir ölçüm yapmadım. sitede yazan yakın bir saat ölçümü gibime geldi
  • Anladim,galiba benim cihazda bir anormallik var.Aksam %90 olan sarji sabah baktigimda %54 civarina dusuyor.Standby konumunda beklerken batarya tuketimi cok oluyor.Icinde fabrikasyon disinda hicbir yazilimda yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asus a mail atmıştım 2 gün önce bugun mail geldi ve mail de tam olarak söyle bir yazı bulunmakta. bu beni cidden cok üzdü asus....

ASUS MeMO Pad ME181C model ürün android 5.0 güncellemesi planlanmamaktadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atlantis325

asus a mail atmıştım 2 gün önce bugun mail geldi ve mail de tam olarak söyle bir yazı bulunmakta. bu beni cidden cok üzdü asus....

ASUS MeMO Pad ME181C model ürün android 5.0 güncellemesi planlanmamaktadır.

Aynı donanımla 7inch olan model güncelleme aldı, 8inch e vermemeleri garip...
  • bende aynı şeyi düşünüyorum . yani ne alaka 7 inch modeline geldi 8 inch cok satmadı mı naptı yani günahı ne :D
  • quote:

bende aynı şeyi düşünüyorum . yani ne alaka 7 inch modeline geldi 8 inch cok satmadı mı naptı yani günahı ne :D

Satıp, satmama da önemli değil, 7inch olanla donanım aynı hemen hemen, aynı yazılım 1-2 edit le 8 ich ede uyar... Amerikayı baştan keşfetmeye de gerek yok...
  • yeni modelleri satabilmek için genelde güncelleme işlerini ağırdan alıyorlar.
  • Arkadaslae bugun cihaz elime geldi. %30 sarji vardi %25 olunca kapaniyor dedi cihaz kapandi bastim bastım acilmadi sarja takip actim acildiginda %15 ti sarjdan cektim 5 dk sonra bidaha kapandi sarjda bekledim biraz ve actim suan sarj aliyor. Daha kutusundan cikarali 5 dk oldu sorun nedir sizce ?

• quote:

Arkadaslae bugun cihaz elime geldi. %30 sarji vardi %25 olunca kapaniyor dedi cihaz kapandi bastim bastım acilmadi sarja takip actim acildiginda %15 ti sarjdan cektim 5 dk sonra bidaha kapandi sarjda bekledim biraz ve actim suan sarj aliyor. Daha kutusundan cikarali 5 dk oldu sorun nedir sizce ?

Kullanma kılavuzunda kullanmadan önce 8 saat şarj edin yazıyordu. Şarj ettikten sonra tekrar deneyin. Belki pil kalibrasyonu doğru değildir.
  • sorun düzeldi arkadaşlar. batarya fabrikadan sarjsız geliyormus. %30 göstermesine rağmen sarjı boşmuş aslında. tüm gece sarjda fulledim. kalibre oldu batarya sorunsuz kullanıyorum. teşekkürler. size bi sorum daha var. mesela bi uygulamadayken multitasking tusuna basınca arka plan o uygulama şeklince kalıyo sizdede öyle mi ?
  • arkadşalar merhaba . benim söyle bi sorunum var. yine :D ya bi uygulamadayken. multitasking butonuna tıkladıgım zaman arka tarafta sanki windows xp de internet explorer böyle kare kare olurdu ya öyle oluyor ve kalıyor örnek resim atıyorum aşağı. bu sorunu nasıl çözebilirim. hard reset attım sorun devam ediyor. bide sd kart taktığım zaman bildirim ekranından o yazı gitmiyor. iki sorunum var yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • Hediye kılıf isteyen varsa formu doldurabilir.

https://www.facebook.com/asustr?sk=app_271628046314755
  • arkadaşlar asus me 181cx de root oluyormu ya da uygulamaları root suz sd karta taşıma
  • arkdaşlar tab 4 ede daha çıkmamış lollipop güncellemesi ama çıkacakmış bence asus memo pad 181c yede çıkar geç olsada bilgisi olan varmı ?
  • arkadaşlar gizlediğimiz uygulamaları tekrardan nasıl görünür yapıyoruz.birde asus launcher güncellemesi sırasında 403 hata kodu çıkıyor bunu düzeltmenin bir yolu var mı?

teşekkürler.
  • Arkadaşlar tablete factory reset atamıyorum eror veriyor şifresini unutmuşuz

• Elimde 1 adet Asus memopad 8 için orjinal Asus magsmart cover var. Kutusu açılmamış sıfır ürün. İsteyene çok uygun fiyatlı verebilirim. Asus 176c kullaniyorum. İhtiyaç olmadıgından satiyorum. PM atabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.uzun

Hediye kılıf isteyen varsa formu doldurabilir.

https://www.facebook.com/asustr?sk=app_271628046314755

benim kılıfım geldi. gerçi daha yüzünü göremedim tatilde olduğum için..
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.