Şimdi Ara

ASUS Memo Pad HD 7 [Kullanıcı Kulübü]-[AnaKonu]-[Rom]-[Driver] (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.479
Cevap
60
Favori
247.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fsh77

apex kur istedigin gibi ozellestir yan tarafı,bunca sey icin hic sıfırlanırmı hangi devirdeyiz :)

ayda bir kere fabrika ayarlarına dönüyorum, tablet nefes alıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

Orijinalden alıntı: sulu.de

quote:

Orijinalden alıntı: Çikizen

quote:

adamlar t210'nu satamayınca 299 tl'ye indirmiş
    ha t210 alınca yanına 1 kg kestane alın t210 arkasında kestane kavurması güzel olur

Anlaşılan çok ısınıyor ama açıkçası kendim oynamayacağım, kardeşimde en fazla oynayacağı günde 3 saat oda zaten 1-2 hafta sonra hevesi kaçar eskisi gibi olmaz.

Edit; Bu fiyatlarda daha iyi bir tablet öneriniz varsa, önerilere açığım.

Vatanda hala 399 a satıyolar, o tableti, anlamadım gitti, çok satıyor diye insanlara da onu öneriyorlar, ama bence sadece bir satış stratejisi, elde kalan malı bitirme ile alakalı, memopad daha iyi bence.

herkesin bir satış politikası var kimisi reklamla kimisi güzel bayanları öne sürerek kimisi güzel kelimelerle önemli olan doğru paraya doğru ürünü almak yani kazık yememek
    t210 samsungun en dandik ürünü işte ürün aşırı derecede ısınıyor, wifiyi zor buluyor ekranı çok çabuk kırılıyor bunlar tüketicilerin yazdıkları ayrıca avrupada 75 euro satılan bir ürünü burada 399 tl kakalamaya çalışıyorlar o da başka tarafı ayrıca vatandan mal alırken yüz kere düşünün iyi bir piyasa araştırmadan vatandan almayın, adamlar %30 indirim yaptım diyor hemen yanındaki başka mağazada aynı ürünün daha ucuza bulabiliyorsunuz....

Haklısınız, sadece vatan değil nerden alırsak alalım dikkatli olmamız lazım ki daha fazla yolunmaylım, ne kadar bilinçli tüketici olursak o kadar kendilerine çeki düzen verirler.
    Şu zaman da ilk önce internetten fikir sahibi olmadan pahalı elektronik cihaz alınmaz zaten, çünkü çeşit çok, fiyatlar hep farklı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sulu.de S kullanıcısına yanıt
    3 sene önce türkcelin kampanyası vardı hp dm1 st bilgisayarı 24 ay vade ayda 50 tl taksitle ve içinde 4gb internet kampanyası ile laptop 240 tl geldi ve hiç bozulmadı şimdi bile onu kullanıyorum(türkcellde 4gb internet paketi 39 tl idi)
    29 ekimde n11 kampanya yaptı bu 16gb asus tableti 292 tl.ye 11 taksit aldım eğer en param olsaydı birgün sonra bayan kartı getirdi eğer daha önce getirseydi peşin fiyata 16gb asus tableti 234 tl alacaktım..

geçen akşam asus tabletin 60 tl.lik kılıfını 35 tl(kargo dahil) aldım

yine geçen hafta migrostan 16gb class10 micro sd kartı 29.90 tl aldım aynısı darty'de 49,90 tl idi 5m ile darty arası 20 mt
    piyasayı kokluyacaksın eğer koklamaksan kazığı yersin adamlar hiç acımaz sen dükkandan çıkarken onlar göbek atarlar

• uygulamaları klasörleyemiyor muyuz?
    bir sürü uygulama oldu aradıgını bulmak tam bir işkence şu an..
  • Aranıza şu an katıldım :-) tablet için kılıf ve ekran koruyucu onerebilecek biri var mi

• n11 50 tl limitsiz çek veriyor 50 tl çeki kapın tabletinize ister kılıf alın ister hafıza kartı bedavaya getirirsiniz
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=85973439&p=1#85973439

not: tictoc uygulamasını asus tablete indirdim bütün işlemleri tabletten yaptım bilginiz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 3 Ocak 2014; 3:39:22 >
  • iyi gunler

ana ekranın arayuzunu nasıl değiştiriyoruz? önceden 3-4 sayfa varken ve değişik klasorler varken birden değişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalnız Kovboy -- 3 Ocak 2014; 12:31:59 >
  • quote:

3 sene önce türkcelin kampanyası vardı hp dm1 st bilgisayarı 24 ay vade ayda 50 tl taksitle ve içinde 4gb internet kampanyası ile laptop 240 tl geldi ve hiç bozulmadı şimdi bile onu kullanıyorum(türkcellde 4gb internet paketi 39 tl idi)
    29 ekimde n11 kampanya yaptı bu 16gb asus tableti 292 tl.ye 11 taksit aldım eğer en param olsaydı birgün sonra bayan kartı getirdi eğer daha önce getirseydi peşin fiyata 16gb asus tableti 234 tl alacaktım..

geçen akşam asus tabletin 60 tl.lik kılıfını 35 tl(kargo dahil) aldım

yine geçen hafta migrostan 16gb class10 micro sd kartı 29.90 tl aldım aynısı darty'de 49,90 tl idi 5m ile darty arası 20 mt
    piyasayı kokluyacaksın eğer koklamaksan kazığı yersin adamlar hiç acımaz sen dükkandan çıkarken onlar göbek atarlar

Sonuna kadar haklısın fakat ürünü aldıktan sonra piyasa koklanmamalı bazen moral bozucu olabiliyor bu elektronik ürünler cünkü
    Bende forumdan bir abimizden 2.el 8gb modeliyle aranıza katıldım arkadaslar tableti yarın bekliyordum bugün gelmiş yurtiçi sağolsun

• Tablette döndürmeyi kapattım ama dik konumda ters duruyor asus yazısı üstte kalıyor sizde böyle mi acaba

• acele tablet lazımdı 270 liraya aldım (en azından ucuz)

oyun falan oynanmayacak sadece web surf twitter vs....

ipad mini nin web surf yukarı aşağı kaydırma zoom in out hızı abartmıyorum bu tabletin 3 katı hızlı (sayfa yükleme hızı değil)

çift çekirdek telefonum lumia 820 keza kat kat temiz akıyor. twitterda bile resimli postlara denk gelirse kasılıyor. Aslında bu tabletin sorunu da değil android her cihazda var ama bundaki bana aşırı geldi.

windows phone kaymak gibi akarken android kazım kasım kasılıyor web sitelerinde. Tamam ios la karşılaştırmayalım da windows phone kadar olamadı android.

antutu testi yaptım

13200 puan aldı sanırım bir sorun yok?

neyse biraz daha test edeyim.

Sonuçta abartmayalım cihazı, ipad mini falan hiç karşılaştırmayalım 2 kat fiyatı performansla oranlarsak bir sebebi varmış

güncelleme: asusun ana sayfadaki chrome tarayıcısı yerine androidin default tarayıcısı çok daha hızlı, bir ios değil ama tahamül edilebilir bir seviyede gibi.

Fena değil yani bu fiyata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filips -- 3 Ocak 2014; 14:46:58 >

• Arkadaşlar, daha önce yazılmış ama cevaplanmamış sanıyorum. Asus tabletten silinen fotoğraflar nasıl geri alınabilir? İnternetten bir program indirmiştim ama pc ile tablet bağlantısını yaptığımda o program çalışmadı. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • 8 GB'lık versiyonu n11 üzerinden satın aldım. Bugün kargo tableti getirdi ancak hiç beğenmedim. Teknoloji marketlerindeki Asus HD7'den çok farklı. Gördüğüm sorunlar:

1) Şarj soketi çok sert. micro USB kablo çok zor girdi.
    2) Ekran çok soluk. Parlaklığı en sona getirmeme rağmen hala canlı parlak renkler gözükmüyor.
    3) Ekranlar arası kaydırma sırasında ekran takılarak kayıyor, akıcı bir kayma olayı yok.

Acaba satıcı beni kazıkladı mı? Dandik bir çin malı tableti HD7 gibi paketleyip sattı mı diye düşünüyorum. Teknoloji marketlerinde teşhir ürünlerinde ekran akıcı ve parlaktı. Benzer durum başına gelen var mı aramızda?

Yoksa ürün bu şekilde mi? Yani ekran soluk ve akıcı değil mi?

Başka şekilde test edebileceğim bir program var mı doğru ürün mü diye?
  • quote:

n11 50 tl limitsiz çek veriyor 50 tl çeki kapın tabletinize ister kılıf alın ister hafıza kartı bedavaya getirirsiniz
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=85973439&p=1#85973439

not: tictoc uygulamasını asus tablete indirdim bütün işlemleri tabletten yaptım bilginiz olsun

merhaba hocam n11 den hangi kılıfı önerirsiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

8 GB'lık versiyonu n11 üzerinden satın aldım. Bugün kargo tableti getirdi ancak hiç beğenmedim. Teknoloji marketlerindeki Asus HD7'den çok farklı. Gördüğüm sorunlar:

1) Şarj soketi çok sert. micro USB kablo çok zor girdi.
    2) Ekran çok soluk. Parlaklığı en sona getirmeme rağmen hala canlı parlak renkler gözükmüyor.
    3) Ekranlar arası kaydırma sırasında ekran takılarak kayıyor, akıcı bir kayma olayı yok.

Acaba satıcı beni kazıkladı mı? Dandik bir çin malı tableti HD7 gibi paketleyip sattı mı diye düşünüyorum. Teknoloji marketlerinde teşhir ürünlerinde ekran akıcı ve parlaktı. Benzer durum başına gelen var mı aramızda?

Yoksa ürün bu şekilde mi? Yani ekran soluk ve akıcı değil mi?

Başka şekilde test edebileceğim bir program var mı doğru ürün mü diye?

ben de n11 den aldım

kapalı ambalajda geldi koyuncu garanti belgesi çıktı.
    zaten çin tabletleriyle aynı fiyat asatılan bir cihazın sahtesini yapmanın mantığı nedir?
    Ekran konusunda , bence de çok iyi değil parlaklık ancak ipad mini ye yakın gibi geldi parlaklığı . Retina değil tabiki
    350 nit parlaklık yazıyor incelemelerde bence 200-250 falan maksimum yani biraz katılıyorum parlaklık konusunda.
    android hiç bir cihazda akıcılık bekleme, galaxy note 10.1 de bile takılma oluyor bunun gibi ucuz tablette beklenti minimum tutmalısın.
    micro girişi ucuz işçilikle üretilen bunun gibi cihazlarda set gevşek olabilir yapacak bir şey yok.

içine sinmediyse ipad mini almanı bunu iade etmeni tavsiye ederim. 2 kat fiyat farkına değer...

• filips F kullanıcısına yanıt
    iadede sorun olur mu acaba? sonuçta açtım ve bir saat de olsa kullandım. cayma hakkında iade ederken sorun çıkartırlar mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

iadede sorun olur mu acaba? sonuçta açtım ve bir saat de olsa kullandım. cayma hakkında iade ederken sorun çıkartırlar mı acaba?

çıkmaz

internetten alınan üründe 7 gün iade hakkın var
    ben n11 de iade talebi açıp hdd iade etmiştim.
    zaten onay vermediysen paranı çekemezler

yap iadeni paşa paşa bir ipad mini al kardeşim.
    sonra teşekkür et bana
  • Talepten yazıyorum bu mesajı Manga ve çizgiroman için program önerisi olan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Wessaur

Talepten yazıyorum bu mesajı Manga ve çizgiroman için program önerisi olan var mı ?

çizgiroman için jjcomics viewer kullanıyorum.
  • evet ipad retina ile parlaklığı karşılaştırdım sanıyorum retina ipad 2 kat daha parlak resimden anlaşılmasa da.
    ne kadar ekmek o kadar köfte.

ASUS Memo Pad HD 7 [Kullanıcı Kulübü]-[AnaKonu]-[Rom]-[Driver]
  • quote:

Orijinalden alıntı: filips

evet ipad retina ile parlaklığı karşılaştırdım sanıyorum retina ipad 2 kat daha parlak resimden anlaşılmasa da.
    ne kadar ekmek o kadar köfte.

ASUS Memo Pad HD 7 [Kullanıcı Kulübü]-[AnaKonu]-[Rom]-[Driver]

vallahi paranız varsa ipad mini2 alın ama unutmayın ipadınde kendine göre uygulamaları var adamlar hep para gözüyle görüyor örneğin apk'lı dosya yükleyemezsin paranı verir yüklersin ben hergün bir uygulama veya oyun indiriyorum her taraf apk'lı uygulama oyun kaynıyor

• 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.