Şimdi Ara

ASUS Memo Pad HD 7 [Kullanıcı Kulübü]-[AnaKonu]-[Rom]-[Driver]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
5.485
Cevap
63
Favori
236.430
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Tabletler >> Asus >> ASUS Memo Pad HD 7 [Kullanıcı Kulübü]-[AnaKonu]-[Rom]-[Driver]
Giriş
    6312 Mesaj

• Çavuş
    60 Mesaj
    bende cuma akşamı 8 gb olanını mediamarktan aldım c.tesi günü açtım evdeki wi-fi full görüyor ama internete bğlanmadı kötü internetten kurtarıldı hatası verdi. ttneti aradım sorun yok dediler. zyxel i aradım .çok ilgilendi modemin versiyonu 1.0 dan 3.0 a yükselttik fakat yinr olmadı bürün wpa2- spk ve diğer ayarları denedim olmadı bende pazar günü götürdüm iade ettim(hediye çeki verdiler). yazıları okuyunca pişman gibi oldum. alternatif polypad 8208 i buldum ama beklicem 1-2 hafta heralde. yorumlarınız nedir.

Orijinalden alıntı: cink1

bende cuma akşamı 8 gb olanını mediamarktan aldım c.tesi günü açtım evdeki wi-fi full görüyor ama internete bğlanmadı kötü internetten kurtarıldı hatası verdi. ttneti aradım sorun yok dediler. zyxel i aradım .çok ilgilendi modemin versiyonu 1.0 dan 3.0 a yükselttik fakat yinr olmadı bürün wpa2- spk ve diğer ayarları denedim olmadı bende pazar günü götürdüm iade ettim(hediye çeki verdiler). yazıları okuyunca pişman gibi oldum. alternatif polypad 8208 i buldum ama beklicem 1-2 hafta heralde. yorumlarınız nedir.

ilk defa sizde wifiyi görmedi okudum
    acaba tablete virüs programı yüklediniz ondan olabilirmiydi virüs programınını kaldırıp tekrar bağlanmayı deneseydiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 30 Aralık 2013; 2:24:17 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    795 Mesaj
    HD 7 16 GB modeli mi yoksa Samsung Pad 3 7.0 mı önerirsiniz?

Not: 6 yaşındaki kardeşime alacağım, oyun oynaması içi
    n.

Orijinalden alıntı: Çikizen

HD 7 16 GB modeli mi yoksa Samsung Pad 3 7.0 mı önerirsiniz?

Not: 6 yaşındaki kardeşime alacağım, oyun oynaması içi
    n.

Merhaba

Kardesin icin ikiside olur ama daha ucuz tabletler var sadece cocuklar icin onlarada bak derim

Mesut buyuk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Arkadaşım bende ASUS MEMOPAD tablet kullanıyorum. Tableti ufak oğluma oyun oynaması için aldım. Hatta surfers, real racing gibi oyunları yükledim.Hiçbir takılma donmya yok. Samsung galaxy tab kullanmadım ve yorum yapamıyorum
    |
    |
    mustafaa3535 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Powerlı otg kablosu olmadan çalışmıyor. Bu kablo ile de sadece klavye çalışıyormuş, harddisk tanımıyormuş.
    Root işlemi nasıl yapılıyor, anlatırmsınız? ilgili linkleri pm de atabilirsiniz. Belki root anlatmak kurallara aykırıdır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bilim Hayvanı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Powerlı otg kablosu olmadan çalışmıyor. Bu kablo ile de sadece klavye çalışıyormuş, harddisk tanımıyormuş.
    Root işlemi nasıl yapılıyor, anlatırmsınız? ilgili linkleri pm de atabilirsiniz. Belki root anlatmak kurallara aykırıdır

Evet bende powerlı olması gerektiğini okudum biraz önce.

Ayarlar>tablet hakkındaya gelip en alttaki yazıya(adı aklıma gelmedi şimdi) 7-8 defa dokunuyorsunuz. Dokunduktan sonra artık yazılım geliştiricisi menüsü açılıyor ordan da "hata ayıklayıcı"yı devreye sokuyorsunuz daha sonra tableti pcye bağlayıp burdan indirdiğiniz programı açıyorsunuz sonra programdaki sol üstteki butona tıkladığınızda root işlemi oluyor 1dk içinde tamamlanıyor yaklaşık. Biraz dağınık anlattım ama yardımcı olurum yine

• Yarbay
    12474 Mesaj

Teşekkür ederim. Peki bu root işlemi için cihazı fabrika ayarlarına döndürmek gerekiyor mu? Yoksa direk dosyayı indirip dediğinizi yapmam yeterli midir?

|
    |

Yapmanız yeterli fabrika ayarlarına dönmüyor. İstediğini zaman da aynı programdan rootu geri alabilirsiniz.
    |
    |
    nightsoldier kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

powerlı otg nedir acaba ? klavyeyi çalıştırmak için ne yapmak gerekiyor şimdi.bir açıklar mısınız ? yabancıyımda biraz bu konulara
    |
    |
    nightsoldier kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Teşekkür ederim. Peki bu root işlemi için cihazı fabrika ayarlarına döndürmek gerekiyor mu? Yoksa direk dosyayı indirip dediğinizi yapmam yeterli midir?

Eger root nedir bilmiyorsaniz sakin denemeyin cunku tabletiniz hem garanti disi kalir
    Hemde orjinal rom unuz silinir ki bazen rom larda sıkıntı oluyor ben finless bob rom kullaniyodum
    Mk808 imde

Kisaca tavsiye etmem karar yine sizin

Mesut buyuk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

http://www.ebay.com/itm/Micro-USB-Host-OTG-Cable-USB-Power-for-Samsung-i9100-i9300-i9220-N7100-F8s-/331081626984

Bundan. Fiyatı gayet uygun, daha kalitelileri de var.

MESUT BÜYÜK;
    Root işlemini yetersiz hafıza için araştırmaya başladım. Gerçi oyun oynamadığım için 8 gb. Şu ana kadar sorun olmadı benim için. Kaldı ki oyunların çoğu hafıza kartına taşınabiliyor. 4.2.2 bu konuda geliştirilmiş bir sürüm. Bildiğim kadarıyla kitkat neredeyse tüm uygulamaların hafıza kartına taşınmasına izin veriyor.
    Dolayısıyla ilerisi için öğrenmek istediğim bir durum bu root işlemi. Ama bunun için cihazın güncelleme desteğinin Asus tarafından tamamen kesilmesini bekleyeceğim.

|
    |
    Bahsedilenler: mbuyuk , kukaraça kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    627 Mesaj
    Arkadaşlar bu tabletin internette 2 modeli var galiba, birinde 5 mp kamera yazıyor diğerinde 2 mp. Ben film izlemek için almak istiyorum, bazı yerlerde flash desteği olmadığı yazılmış, ne kadar doğru, tavsiye edermisiniz, yardımcı olursanız sevinirim.

Selam, hocam bu yazılım geliştiricisi menüsünü kapatıp tekrar eski haline getirmek için ne yapmamız gerekiyor?
    |
    |

tableti fabrika ayarlarına aldım ve geliştirici menüsü kapandı :)
    bahsettiğiniz şekilde yazılım geliştirici menüsünü açmak(root yapmadan) ürünü garanti kapsamı dışında bırakır mı?
    |
    |

Yazılım geliştirici menüsünün sağ üstünde açıp kapanabiliyor ayarları ama ayarlardan silmeyi bilmiyorum.
    |
    |
    heyvan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: heyvan

tableti fabrika ayarlarına aldım ve geliştirici menüsü kapandı :)
    bahsettiğiniz şekilde yazılım geliştirici menüsünü açmak(root yapmadan) ürünü garanti kapsamı dışında bırakır mı?

Bilgim yok gerçekten.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Deep Rex

Arkadaşlar bu tabletin internette 2 modeli var galiba, birinde 5 mp kamera yazıyor diğerinde 2 mp. Ben film izlemek için almak istiyorum, bazı yerlerde flash desteği olmadığı yazılmış, ne kadar doğru, tavsiye edermisiniz, yardımcı olursanız sevinirim.

5mp modeli 16gb
    2mp modeli 8 gb,

flash eklentisi internetten temin edilip kuruluyor. sorun yok yani.
    |
    |
SEO
SEO
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.