Şimdi Ara

ASUS MeMO Pad 7 ME176C [Intel Atom Z3745, Android 4.4.2] - ANA KONU (İnceleme Geldi) (199. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.410
Cevap
50
Favori
183.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: süraka

quote:

Orijinalden alıntı: anilkoc

bu lanet tabletin 16 gblık versiyonuda bende mevcut. bazen oyun oynarken bazense sadece menüde gezinirken kendini resetleyip duruyor alet. sıfırlayıp herşeyi baştan kurdum tam düzelmiş gibi duruyordu yine aynı şeyi yaptı. kronik bi sorunu mu var bunun? teknosadan laptop alınca hediye olarak gelmişti, niye hediye olduğu anlaşıldı

son güncellemeye kadar,gayet güzel çalışıyordu 5,0 alınca bozuldu

bizimki 4.4 civarındada böyleydi ya

• Arkadaşlar sürekli reset atıyor kendi kendine tablet 5.0 dan sonra ,geri döndürmek için bootloader unlock gerekiyor sanırım,bu konuda hep birlikte birleşip asusa mail atsak? Herkes sadece yazılımı geri döndürmek için servise veriyor galiba,böyle saçmalık olur mu ya?

En azından bari bir güncelleme yayınlasalarda kendi kendine reset düzelse,memory leak düzelse bari.

https://www.change.org/p/asustek-computer-inc-unlock-the-bootloader-on-the-asus-memo-pad-7-me176c-cx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XnetaS -- 26 Eylül 2015; 1:13:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: XnetaS

Arkadaşlar sürekli reset atıyor kendi kendine tablet 5.0 dan sonra ,geri döndürmek için bootloader unlock gerekiyor sanırım,bu konuda hep birlikte birleşip asusa mail atsak? Herkes sadece yazılımı geri döndürmek için servise veriyor galiba,böyle saçmalık olur mu ya?

En azından bari bir güncelleme yayınlasalarda kendi kendine reset düzelse,memory leak düzelse bari.

https://www.change.org/p/asustek-computer-inc-unlock-the-bootloader-on-the-asus-memo-pad-7-me176c-cx

Önce root
    Sonra xposed
    Sonra memory leak fix module
    Sonra appfreeze
    Sonra Baidu browser

Sorunsuz kullanıyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ardicli2000 kullanıcısına yanıt
    Hocam o yaptıklarının aynılarını yaptım,üstüne 2 kere sıfırlamada yaptım komple ama hala reset devam ediyor,leak bir nebze düzeldi ama oda hala kısmende olsa var gibi.. Neden oluyor hala çözemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XnetaS -- 1 Ekim 2015; 15:55:31 >
  • quote:

Resetleme sorunu var mı yani ? almaytı düşünüyorum da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seyid Battal Gazi

quote:

Resetleme sorunu var mı yani ? almaytı düşünüyorum da

bi çok google uygulamasını durdurdum, şimdi düzeldi gibi ama alma tavsiye etmiyorum.
  • Ben de resetleme gibi bir durum yok açıkçası cihazı da en son 6 ay önce falan sıfırladım sanırım o gün bugündür ara ara kullanıyorum hiç resetlemedi. Muhtemelen RAM den kaynaklaniyordur. Kullanmadığımız uygulamaları devre dışı bırakmayı ihmal etmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim tablet kapandı, ne yaptıysam açılmıyor. tuş kombinasyonları da denedim, şarja da taktım, yok, bana mısın demiyor. ekrana enerji gelecek gibi oluyor sonra yine gidiyor.

ne yapabilirim, fikri olan var mı?
  • Arkadaşlar bu resetleme sorununu hiç yaşamadım açıkçası 16 gb 176c modelini kullanıyorum hafıza kartı olmadan kullanmanızı tavsiye etmem. Kendi hafızası yetersiz kalıyor. Yoksa güzel cihaz. Tabi yine alışkanlıklarımı bozamadım iPad mini aldım. Performans nedir yine appleda gördüm. Tavsiyem android cihazlarda 1 gb ram gördüğünüzde uzak durun.
    iOS gibi değil çünkü 3 uygulama sonrası şişiyor ram. Bu arada bahsettiğim cihazımı da isteyen olursa satabilirim boşa çıktı çünkü takdir edersiniz

• Yeni bir güncelleme geldi, bilginize ..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kobrr -- 6 Ekim 2015; 0:06:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kobrr K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ,inşaallah sorunlar giderilmiştir

• kobrr K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler haber için,hemen yapıyorum valla,bayada büyük 112mb...neler değişiyor bir bilginiz varmı? Umarım şu reset düzelir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XnetaS -- 6 Ekim 2015; 16:03:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memrengin

benim tablet kapandı, ne yaptıysam açılmıyor. tuş kombinasyonları da denedim, şarja da taktım, yok, bana mısın demiyor. ekrana enerji gelecek gibi oluyor sonra yine gidiyor.

ne yapabilirim, fikri olan var mı?

Tabletin kapağını tırnak yardımı ile açın kolay açılıp takılabiliyor. Batarya kablosunu takip edin, soketi çıkarıp takın. Düzelmezse diğer kabloları da aynı şekilde deneyin, sonra tablet açılıyor. Asus'un kronik kapanıp açılmama sorunudur bu.

• Android 6.0 gelir mi tablete arkadaslar yorumlarinizi alalim :)

• o biraz hayale kaçar hocam güncelleme konusunda bu tablet için son çırpınışlar gibi geliyo :-) ama helal olsun. piyasaya çıktığından bu yana, (1 seneyi gecti bu süre) baya güncelleme aldı ve alıyorda. İnşallah diyelim ama 6.0 alması çok az bi ihtimal bnce :)

• http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-sifir-ayarinda-asus-memopad-176cx-plus-magsmart-kilif-sadece-225-tl-235202915/detay/

iOS yazilim gelistirdigim icin telefondan farkli bir platform olarak iPAD gerekli, o yüzden sifir ayarinda me176cx ile gene sifir ayarindaki magsmart kilifini 225 tl'den veriyorum, ilgilenen varsa mesaj atabilir
  • Gelmez artık güncelleme.5.1'i bile vermezler artık.

• Guncelleme sonrasi bir sure sorunsuz kullandim suan maalesef sistem arayuzu durdu hatasi verip duruyo cihazi kontrol edemiyorum kapatip aciyorum sonuc ayni ne yapmaliyim

• Güncelleme yapan varmi acaba neler degisti kasma ve donmalar devam ediyo mu

• Bende de güncellemeyi yapmadı,recovery ekranında error yazdı,bende kapattım açtım şimdide otadan güncellemeyi görmüyor,komple sıfırladım hala görmüyor...Bi lg kadar düzgün yapamadılar şu lolipopu ya..(lg gpad7de loli güncellemesi aldı çatır çatır çalışıyor :/ )
  • 
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.