Şimdi Ara

asus me181c 1gb ram le kasar mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce kasar mı? Gta modern combat gangstar webde gezinmek bunlarda kasar mı? 1gb ram bana az gibi geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence kurtarır hocam ama siz yine de incelemelerine veya bizzat bir mağazada gidin test edin...

• quote:

Orijinalden alıntı: burak23358

Bence kurtarır hocam ama siz yine de incelemelerine veya bizzat bir mağazada gidin test edin...

Mağazada performansını test edemem.böyle oyunları yüklemezler çocuklar oynamasın diye

• quote:

Orijinalden alıntı: elmanderr

quote:

Bence kurtarır hocam ama siz yine de incelemelerine veya bizzat bir mağazada gidin test edin...

Mağazada performansını test edemem.böyle oyunları yüklemezler çocuklar oynamasın diye

O zaman inceleme videolarına falan bakın...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: elmanderr

quote:

O zaman inceleme videolarına falan bakın...

Saol

• 2 Gblık bir samsung tablete Asusu tercih ederim.7 İnçlik versiyonunu kullanıyorum.Dediğin türden oyunların hepsi yüklü.Asphalt 8 Modern Combat 5 Minecraft Mortal Kombat X Gta SA Vb.Arka planda 5-10 oyun açık kalıyor.Yinede 300-400 Mb boş ram var.Alabilirsin işlemciside çok iyi.Antutuda 40000 Bine yaklaşık puan alıyor.
  • Asus tablet konusun da, başarılıdır. Ancak, 1GB Ram konusun da, aynı fikirde değilim. Gelişen uygulamalar ve güncellemeler ilerleyen zamanlar da, sorun olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anaksunamun-XLS

Asus tablet konusun da, başarılıdır. Ancak, 1GB Ram konusun da, aynı fikirde değilim. Gelişen uygulamalar ve güncellemeler ilerleyen zamanlar da, sorun olabilir.

bence de
  • Hem Me 181 hemde Me 170 sahibiyim. Her ikiside ıntel işlemcili ve 1gb ram kullanıyor. Küçük olanı eşim ve oğlum kullanıyor ve oğlum yaklaşık 40 a yakın oyun yüklü halde kullanıyor. Me181 de aynı şekilde kendim kullanıyorum. Her ikisinin de takıldığını görmedim. Zaten yakında lolipop güncellemesi ni de alır muhtemelen.

• asus me181cx ile kasmadan gta sa oynuyorum.Çok fazla oynayınca yavaslamalar başlıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.