Şimdi Ara

ASUS MAXIMUS-VIII-RANGER 2 ay içersinde arıza verdi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MAXIMUS-VIII-RANGER 2 ay geçtikten sonra servise gönderdim ve güney köprüsünün arızalı olduğunu söyleyip değiştirdiler. Arkadaşlar anakarttan soğudum acaba sıfırını talep etsem olumlu bir dönüş olur mu ?

• MuradinBronzeBeard kullanıcısına yanıt
    Yapıldıysa ve Şuanda sıkıntısı yoksa çok ama çok zor o iş her arza yapan anakartın sıfırını verseler şirketler batar.
  • aynı arızayı tekrar yaparsa o zaman sıfırını alma şansın var.
  • msi'da anakartta tamir yok, yenisini veriyorlar
  • wascure kullanıcısına yanıt
    Hayır Var Msı de Anakart Tamiri daha 5-6 Ay önce ofisteki Bilgisayarın Anakart Arıza verdi Tamir edilip yollandı hiç bir firma baş edemez yenisini vermekle öyle göründügü kadar basit birşey degil firmalar nasıl maliyetten kıssak diye bakıyor birde her bozulan Anakarta yenisini verirlerse işin içinden çıkamazlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IVANGUARDI -- 30 Nisan 2016; 15:29:00 >
  • msi 'da anakart ve ekran kartında tamir yok
    1-1 değisim var

istersen servis pointe arayıp sorabilirsin

İletişim Bilgileri

Servis Noktası A.Ş.
    Gülbahar Cad. Cem Apt. No:17 Mecidiyeköy - Şişli / İstanbul

Telefon +90 212 288 42 30
    Faks +90 212 288 52 96
    Eposta bilgi@servispoint.com

veya info-tr@msi.com

veya

https://www.facebook.com/MSITurkiye/?fref=ts
  • wascure kullanıcısına yanıt
    ****ollden geçilmez oldu 5-6 Ay önce Msı Anakartı Servise yolladım Tamir Edildi geldi diyorum adam hala bana yok servispointi arayabilirsiniz diyor.1-1 bir degişim olayı bazı koşullar altında gerçekleşiyor bilmeden yorum yapmayın
  • Talep oluşturdum bütün aksesuarlarını kutusuyla beraber gönderin diyor ama süreç uzun ve bilgisayar lazım oluyor.. Şansımı denesem mi :) Bilemedim şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamirden sonra sorunsuz çalışıyorsa gerek yok. Bir daha yaparsa zaten sıfır ile değişim olur.
  • Tamam arkadaşlar teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.