Şimdi Ara

Asus Maximus VI Hero vs MSI Z87 g45 Gaming (MSI Z87 GD65 Alındı) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
2.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler değerli yorumlarınız için aslında benim için ses konusuda önemli

Şu an kullandığım ses kartı Sb titanium fatality champion bu ses kartını satsam Asus alabilirim ama asustaki supreme fx bu karttan cok daha kötü mü ses verir acaba.

Çünkü bazı forumlarda Msi anakartlardaki ses çipinin daha iyi olduğu yönünde bilgiler var

Yani Audio Boost mu yoksa Supreme Fx mi daha yakin ses verir bendeki ses kartına?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Republic of Gamers

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tylan

Teşekkürler değerli yorumlarınız için aslında benim için ses konusuda önemli

Şu an kullandığım ses kartı Sb titanium fatality champion bu ses kartını satsam Asus alabilirim ama asustaki supreme fx bu karttan cok daha kötü mü ses verir acaba.

Çünkü bazı forumlarda Msi anakartlardaki ses çipinin daha iyi olduğu yönünde bilgiler var

Yani Audio Boost mu yoksa Supreme Fx mi daha yakin ses verir bendeki ses kartına?

Eğer çıkışı optik üzerinden alacaksan her ikisi arasına fark göremezsin. MSI Audio Boost'ta kullanılan Realtek ALC1150, Asus'daki ise Realtek ALC898. Özetle: MSI'ın ses kontrolcüsü daha iyi.
  • Peki benim kullandığım kart ile arasında büyük ses farki var mıdır? Alc1150 'nin

• quote:

Peki benim kullandığım kart ile arasında büyük ses farki var mıdır? Alc1150 'nin

SB Titanium Fatality Champion gibi kartlar özel ses yongaları içerir. Anakartların üzerindeki ses yongaları, bu kartlardan daha düşük kalitededir.
  • Concerve kullanıcısına yanıt
    Gören de kendini ergenlik geçirmeden direkt yetişkin olduğunu sanır

Asıl böyle konuşanın durumu ergenden de vahimdir.Konu sahibi arkadaşım paran varsa Hero ama öyle Asus kalitesi falan yok işin içinde,G45 her türlü işini görür 4.6 GHZ'e kadar çıkartmışlar tık dememiş anakart daha ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Penanggalan

MSİ KAPLANDIR
    ASUS BULAŞMA

neye göre asusa bulsşma dediniz merak ettim
  • puissance P kullanıcısına yanıt
    kendisi Asus'la sorun yaşamış, birkaç kişinin de sorun yaşadığını görmüş. bu nedenle denk geldiği her yerde Asus'u kötülüyor.Msi'a kaplan demesinin nedeni, bu anakartlarda sorun yaşayanın hiç olmaması..(!)
  • Fiyatından da belli olduğu gibi asus daha iyi. ROG seviyesi zaten efsanedir. Benim tercihim Asus olurdu. Ama şuan z87 g45 kullanıyorum . MSI a şans vermek istedim . Gayet memnunum. Arayüzü felan güzel. Zaten bu iki anakart aynı seviyelerde değiller. MSİ Z87-GD65 ile Asus maximus VI hero karşılaştırılmalıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakcak

Fiyatından da belli olduğu gibi asus daha iyi. ROG seviyesi zaten efsanedir. Benim tercihim Asus olurdu. Ama şuan z87 g45 kullanıyorum . MSI a şans vermek istedim . Gayet memnunum. Arayüzü felan güzel. Zaten bu iki anakart aynı seviyelerde değiller. MSİ Z87-GD65 ile Asus maximus VI hero karşılaştırılmalıdır.

Fiyatının fazla olması, Asus'un reklam bütçesine daha fazla nakit ayırdığından olabilir mi?
    BANA BÖYLE BİR ŞEY OLDUYSA BAŞKASINA NEDEN OLMASIN ? aYRICA

İLETİŞİM ADRESİ İSTEDİM( FACEBOOK) SAYFA ENGELİ ATTILAR BANA :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin.25

kendisi Asus'la sorun yaşamış, birkaç kişinin de sorun yaşadığını görmüş. bu nedenle denk geldiği her yerde Asus'u kötülüyor.Msi'a kaplan demesinin nedeni, bu anakartlarda sorun yaşayanın hiç olmaması..(!)

ben yıllardan beri asus kullanıyorum şuana kadar bana birkere sorun çıkardı ama işin içinde çizgi elektronikvarsa ben gerisini düşünmem
  • quote:

BANA BÖYLE BİR ŞEY OLDUYSA BAŞKASINA NEDEN OLMASIN ? aYRICA

İLETİŞİM ADRESİ İSTEDİM( FACEBOOK) SAYFA ENGELİ ATTILAR BANA :)

sizi neden face den engellediler anlamadım ama ben sadece servis konusunda bile asus alırım bende msı almak istedim ama dorumda servis konusunda ve ürünlerle ilgili forumda çok madur var
  • Peki o zaman Asus ve MSI arasında sadece component kalite farkı olabilir diyoruz değil mi? Ama MSI'ın kullandığı ses yongası daha yeni ve daha iyi diyebiliyoruz.

Peki ben internetten baktığımda g45 ile GD65 arasında çok ciddi bir fark göremedim OC Genie Start düğmeleri dışında o fiyat farkına değebilecek ne var?
  • koskaca bir hiç ama msı görünüşü beni çok cezbediyoo onun haricinde asus bence
    MSI mı koskoca bir hiç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: puissance

koskaca bir hiç ama msı görünüşü beni çok cezbediyoo onun haricinde asus bence

Haklısın koskoca bir hiç (!) Eğer o koskoca bir hiç dediğin anakarta msi yerine asus damgası bassalardı "Vay efendim anakarta bak, şöyle kaliteli böyle kaliteli" diye düşünecektin bu sefer. Ön yargılarınızı kırın artık. Msi da Asus gibi kaliteli kartlar üretiyor. Ayrıca Asus'u Msi'da olmayan bir özelliğinden dolayı beğenirsin ona diyecek bir şeyim yok lakin en doğrusunu yapmış olursun; ama tutup da körü körüne msi için koskoca bir hiç demeni doğru bulmuyorum. Hiçbir desteğiniz ve referansınız yok.

Bu arada anakartım ve ekran kartım asus veya msi marka değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

MSI mı koskoca bir hiç?

yok yanlış anlaşıldım g65le g45 arasındaki farklar için demiştim msı da ii bir marka
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreamer Apartment

quote:

Orijinalden alıntı: puissance

koskaca bir hiç ama msı görünüşü beni çok cezbediyoo onun haricinde asus bence

Haklısın koskoca bir hiç (!) Eğer o koskoca bir hiç dediğin anakarta msi yerine asus damgası bassalardı "Vay efendim anakarta bak, şöyle kaliteli böyle kaliteli" diye düşünecektin bu sefer. Ön yargılarınızı kırın artık. Msi da Asus gibi kaliteli kartlar üretiyor. Ayrıca Asus'u Msi'da olmayan bir özelliğinden dolayı beğenirsin ona diyecek bir şeyim yok lakin en doğrusunu yapmış olursun; ama tutup da körü körüne msi için koskoca bir hiç demeni doğru bulmuyorum. Hiçbir desteğiniz ve referansınız yok.

Bu arada anakartım ve ekran kartım asus veya msi marka değil.

hocam ben yanlış anlaşıldım galiba marka fanatiğide değilim sadece g45 le g65 arasında fazla bir fark yok anlamında demiştim kaldıki msı almayı düşündüğüm bir marka ama servis konusunda sıkıntılı imiş
  • quote:

MSİ KAPLANDIR
    ASUS BULAŞMA

Niçin

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.