Şimdi Ara

Asus Maximus V Formula Kullanıcılarından bir ricam var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese merhaba Asus Maximus V Formula kullanıcılarından ufak bir ricam var. AIDA64 programında algılayıcı bölümünde Anakart adı bölümünde ne yazdığına bakabilirmisiniz.Arkadaşa bu hafta başında Asus Maximus V Formula anakartı aldık. ısı değerlerine bakmak için aida64 programını kurdum yanlız gözüme şöyle birşey ilişti
    anakart adı yazan kısımda Asus Maximus V Formula yazacağına Asus Maximus V Formula Extreme yazıyor dedim heralde programdan kaynaklı sonra cpu-z aklıma geldi onu kurdum
    baktım onda da aynı bu neden kaynaklı olabilir.

• Merhaba,

Bende Asus Maximus V Extreme kullanıyorum. Muhtemelen yazılım ile ilgili bir durum olsa gerek.
    En iyi sonucu CPU-Z verecektir. Bir de o programla denermisin.
  • Kardeşim sana dediğim bios sorunu biosu güncelle ve problemi ortadan kaldır
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhee

Kardeşim sana dediğim bios sorunu biosu güncelle ve problemi ortadan kaldır

abi dediğiniz gibi yaptım cpu-z de ok düzeldi yanlız Aida64'de özet bölümündede tamam ama algılayıcı bölümünde hala aynı Speccy programında da baktım düzgün gözüküyo
    muhtemelen aida heralda yanlış okuyor abi sana zahmet birde voltaj vs değerlerine bakarmısın normalmi

Özet:

Algılayıcı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackrebel -- 28 Nisan 2013; 0:09:32 >

• Voltaj değerleri gayet normal ki zaten şuan autoda olduğu için değişkenlik gösterecektir. ısılarda güzel hangi soğutucuyu kullanıyorsun bilmiyorum fakat gayet iyi sonuçlar elde etmişsin
  • Eeee reis kimin öğrencisiyiz abi çok yardımın oldu herşey için teşekkür ederim
    abi soğutucu Nzxt KRAKEN X40 yurtdışından gelme keşke TR dede olsa sana birşey diyimmi abi ne pompa sesi var ne de fan gürültüsü bana kimse kızmasın ama
    benimde büyük heveslerle beklediğim H100i bişeye yaramamaz şu usb den link kontrol fan ayarı yok ışık renk ayarıydı bıraksınlar h110 beklesinler bence Asetek yaptırmışlar daha iyi olmuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.