Şimdi Ara

ASUS MARKA DSL-AC68U

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    ASUS MARKA DSL-AC68U MODEL MODEM ALINACAKTIR.
    Faturalı,garantili ve kutulu olması tercihimdir.
    Lütfen abartı fiyatlarla gelmeyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• satın alınmıştır.
    Daha doğrusu sıfır Tplink Wdr7500 son modeli olan V6 yı Asustan çok çok ucuza cuzi paraya satın aldım.
    Ayarlarını yapıp,mac kısıtlamasını oluşturdum.
    süper çalışıyor.
    Linksys modemin zor çektiği 1 digit olan 5G sinyali bile 4 digite yükseldi.
    Linksys modemin 78 mbps çektiği en uzak bölgede şuan Tplinkle enaz 351 mbps çekiyor.
    Modemden 2 oda uzakta enaz 866 mbps rahat çekiyor.Tablette enuzak noktada bile 720p ve 1080p videoları kesintisiz izletiyor.Dublex evde artık her 2 katta wifi çekiyor.Routerı alt katta orta odaya koydum her 2 katta heryerde wifi var.Garajdaki arabada ve bahçenin router tarafında da wifi çekiyor.Routerı bahar ve yaz aylarında üst kata taşırsam bahçede daha uzak bölgeyede wifi ulaşır.Cepteki(S3-S5-NOTE5-iphone 6S) ve tabletteki(NOTE12.2PRO) Hd ve 2K videoları Tv ye wifiden kesintisiz izletiyor.
    Ayrıca cep telefonumdan bağlı olan cihazları görüp kimin ne kadar bant harcadığını görebiliyorum.
    Misafir kanalı süper kullanışlı,eve gelen yakınlar bağlansın diye mac açıp kapatma şifreyi söyleme derdi bitti.
    Artık sadece misafir hattının şifresini değiştiriyorum kafam rahat.
    En güzel ve kafamızı rahatlatan özelliği ise routerın menüsüne giren olduğunda cepten uyarı veriyor.
    Mac ve ip kısıtlamasından dolayı girebilen olmuyor ama inat eden olursa haberimizin olması kafamızı rahatlatıyor.
    Enaz 6 ay kullanıp daha sonra modemli modelini mutlaka alacağım.
    Satın alınca Linksys Wag320N modemide bir yakınıma hediye edip yıllardır enaz 5 modelini kullandığım Linksys markasına veda ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uğur.Türkben -- 5 Aralık 2016; 17:39:25 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.