Şimdi Ara

Asus M5A97 LE R 2.0 Anakart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
1.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
     Asus M5A97 LE R 2.0 Anakart

Az kullanılmıştır herhangi bir sıkıntısı yoktur. Kutulu ve faturalı bir şekilde gönderilecektir.

Fiyat 190TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CooLifeX -- 20 Mart 2016; 22:07:10 >

• Anakart indirimi için takip.Hayırlı satışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CooLifeX -- 23 Mart 2016; 21:27:13 >
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CooLifeX -- 23 Mart 2016; 21:27:50 >
  • .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CooLifeX -- 23 Mart 2016; 21:26:23 >
  • herkeste bu anakartı satmaya çalışıyor yahu. sahibindende burda da onlarca ilan var. çok mu kötü bu kart?
  • kotu oldugundan degil en uygun sata3 lu anakart oldugu icindir. sistemi satinca bunu da satmak zorunda kaldim

• Herkes satmaya çalıyor demek doğru olmaz. Çok kullanılan çok satılan anakart. Haliyle ikinci elide çok. Süper kart

• Amd sevenler için mükemmel fiyat performans bir kart. bende sattım (ihtiyaçtan) yine aldım. Hayırlı satışlar
  • Aynı anakarttan kullanıyorum gayet güzel ve sorunsuz , iyi satışlar.
  • bu R2.0 olan modeli gerçekten iyi bir kart kötü diye satmıyoruz elden çıkartmış olmak içinde değil ama şunu ben kendim belirtmek isterim isteklerime ve standardıma yanıt verebilen bir kart değil. bellek desteği 2133 mhz gayet yeterli ve elimde mevcut ama raid muhabbeti yüzünden hiç memnun değilim açık ve net söylüyorum. raid muhabbetinde büyük bir hayal kırıklığı yaşadım sadece bu kart değil tüm asus serisi amd kartlarda bu hüsranı yaşadım raidi yapmak bir dert gerisi geriye alıp kurtulmak ayrı bir dert. raid ile uğraşmayacağım diyen için biçilmiş kaftan çok stabil ısınma derdi yok o.c potansiyeli yüksek bu kart üzerinde 5.4 ghz olarak kullanan çok kişi var işlemcisini iyi bir soğutma ile ne kadar yukarı çıkabileceğini bilmiyorum ama ram 2133 mhz için o.c şartı olması nedeni ile biosla oynamak gerekiyor. raid noktasında en stabil kullanabildiğim kart gigabyte Asus sabertooth bile kullandım saman gibi raid performansı normalde tık diye açılması gerekirken ha tek disk ha raid hiç farkı yok. hem ssd raid hemde 2 adet WD purple 1 tb disk ile denenmiştir. raid dışında bir eksisi yok 8 çekirdek desteği var 9xxx işlemci desteği yok.

• Tarafımdan alinmistir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.