Şimdi Ara

asus m51sn dvd-rom problemi!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugün yeni laptop geldi açtım usb den 1-2 müzik fln attım neyse ok, yanlız bu laptop dvd leri okuyamıyor!! kaç tane dvd taktım laptopla gelen nero cd sini bile okumadı??
    okuyormuş gibi ses geliyor ama pencere filan açıldığı yok ,bilgisayarımdan dvd sürücüsünü sağ veya sol tuşla tıklatıncada bekleme işareti geliyor baya bir bekliyorum açıldığı yok çıkmaya çalışıncada bilgisayarım yanıt vermiyor fln diyor takılıyor laptop??
    acaba vista premium hazır geliyor ama dvd-rom u tanıtmak için belli ayarlarmı yapmam lazım acil cevaplarınızı bekliyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akbüyücü -- 4 Temmuz 2008; 23:24:55 >

• Hocam gecmıs olsun.m51 baslıgında 50ye yakın kısıde bu laptop var ve ılk defa boyle bır sorun sızde gorduk.Bır kac dvd daha denemenıızı hatta bos bır dvd ıle denemenızı olumlu sonuc cıkmazsa aldıgınız gıdıp bıre bır degısım ıstemenızı tavsıye edıyorum.Degısmezlerse garantı fılan derlerse bılın kı sızın yasal hakkınızdır ılk 15gun ıcınde ayıplı cıkan mal bırebır degıstırılebılır.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_21145944/tm.htm

Burdan devam lütfen...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.