Şimdi Ara

ASUS LightScribe DVD yazıcı video inceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
11.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu arada 1TB lık teradiskler de çıktı onuda belirteyim
  • Video incelemede Baskılama yaparken dvd'nin Ters koyulacagı hakkında bişi söylememişsiniz.
    buda benim baskıladıgım bir dvd örnegi.
    ASUS LightScribe DVD yazıcı video inceleme

arka plana bebeklik resmimi silinik olarak ayarladım ve P harfi turuncu renkteydi o yüzden biraz kötü oldu. umarım Xp cdsi oldugu için kural ihlali yapmış olmam
  • quote:

Orjinalden alıntı: YasiKa

quote:

Orjinalden alıntı: MySun

ben cuma aldim 1814blt ama icinden bos cd ve cd cantasi cikmadi. ne yapmami onerirsiniz.

benim aldığımdan da çıkmadı

Bede de çıkmadı
  • beyler bastiginiz cd/dvd'lerin resimlerini buraya koyarsanız güzel olur.
  • Güzel inceleme, teşekkürler
  • Merhaba arkadaşlar. Ben sistemime NERO 7 ULTRA EDITION kurdum ancak Cover Designer programında LightScribe sekmesini bulamadım. Ayrıca elimdeki DVD yazıcı ASUS 2014L1T modeli. Bilgi vermesi açısndan mesaja fotoğrafta ilave ediyorum, yardımcı olursanız sevinirim. Acaba sorun kullanmakta olduğum yazılım sürümündeki yoksa başka teknik bir problem mi? Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.Şimdiden teşekkürker!!

• Arkadaşlar konu hakkında yorum ve yardımlarınızı bekliyorum
  • Asus DRW-1814BLT SATA LightScribe kullanıyorum ve bende de seninki gibi LightScribe sekmesi çıkmıyor. Nero Cover Designer sürümü: 2.10.1.1
  • quote:

Orjinalden alıntı: sarppy

Asus DRW-1814BLT SATA LightScribe kullanıyorum ve bende de seninki gibi LightScribe sekmesi çıkmıyor. Nero Cover Designer sürümü: 2.10.1.1

Arkadaşlar aynı sorunu yaşayan bir arkadaşımız daha çıktı, en azından kullandığınız yazılımın sürümünü yazarak yardımcı olabilirsiniz!
  • Aygıt yöneticisinden DVD+RW'ı kaldırdım bilgisayarı baştan başlattım ama sonuç yine aynı.

Nero InfoTool'dan ayarlara bakarken şöyle bir şeyle karşılaştım:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarppy -- 1 Eylül 2008; 11:13:27 >
  • Arkadaşlar şu an bilgisayarımda kurulu yazılım Nero 8 Ultra Edition ve Cover Designer 3.0.1.0 sürümünü kullanıyorum. Dosya menüsünden Seçeneklere girip yazdırmak istediğimde "Parametre Hatalı" uyarısı alıyorum. Bilgi vermesi açısından mesaja 3 adet SS ilave ediyorum. Nero İnfo Tool ile baktığımda da LightScribe No olarak görünüyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmp16 -- 1 Eylül 2008; 11:43:52 >
  • "Parametre hatalı" mesajı bende de çıkıyor, anlaşılan Cover Designer sürümüyle pek ilgisi yok.

"LightScribe yazılım kurulmadı" yazısı enteresan geldi bana.
  • quote:

"Parametre hatalı" mesajı bende de çıkıyor, anlaşılan Cover Designer sürümüyle pek ilgisi yok.

"LightScribe yazılım kurulmadı" yazısı enteresan geldi bana.

Evet bencede Yazılımsal değil ama Donaımsal bir eksiklik gibi görünüyor. Acaba LightScribe desteği için ince ayar falan mı gerekiyor , anlamadım gitti
  • Sorunu hallettim.

Aşağıdaki linkteki dosyayı indirip kur tamamdır.

http://download.lightscribe.com/ls/LS_Update_1.14.25.1_.exe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarppy -- 1 Eylül 2008; 12:12:29 >
  • quote:

Sorunu hallettim.

Aşağıdaki linkteki dosyayı indirip kur tamamdır.

http://download.lightscribe.com/ls/LS_Update_1.14.25.1_.exe

Arkadaşım çok yardımcı oldun gereçektende , yardımın için çok teşekkür ederim. Hemen programı indirmeye başladım. Tekrar teşekkürler!
  • quote:

Orjinalden alıntı: kmp16

Arkadaşım çok yardımcı oldun gereçektende , yardımın için çok teşekkür ederim. Hemen programı indirmeye başladım. Tekrar teşekkürler!

Rica ederim, umarım işine yaramıştır.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: kmp16

Rica ederim, umarım işine yaramıştır.

Teşekkür ederim yardımlar için kesinlikle çok işime yaradı
  • hocm ben de programı kurdum lakin bende hala parametre hatalı diye uyarı veriyor.. sebep ne olabilir. el atarsanız sevinirim. teşkkrler..
  • blue ve HD varken şimdikini değiştirmek pek mantıklı değil.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.