Şimdi Ara

Asus Laptop Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • darkdiva (5 mesaj) Cengaver53 (3 mesaj) zulu123 (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2244 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Sayın Asus kullanan ve Asus hakkında bilgisi olan arkadaşlar, Asus marka bir laptop almak istiyorum ama daha önce hiç Asus kullanmadığım için sizlere danışmak istiyorum. Güçlü ve beni 3-4 yıl götürecek bir laptop arıyorum. Ekran kartı iyi olsun, özellikleri iyi olsun, fiyatı 3000 tl civarı olsa da olur. Önerebileceğiniz bir model var mı?
    Teşekkürler

|
    |
  • Yarbay
    3541 Mesaj
    şu anki hızlı gelişmeyle 3-4 yıl gidecek bir notebook yok artık. 3-4 yıl çalışır ve normal işleri yaparsınız ancak perfomans gerektiren işlerde en üst makineyi de alsanız maksimum 6 aydır.
  • Yarbay
    2244 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: zulu123

şu anki hızlı gelişmeyle 3-4 yıl gidecek bir notebook yok artık. 3-4 yıl çalışır ve normal işleri yaparsınız ancak perfomans gerektiren işlerde en üst makineyi de alsanız maksimum 6 aydır.

Ben 2010'dan beri aynı laptop'ı kullanıyorum. Toshiba'nın çok da yüksek özellikli bir laptop'ı da değildi. Yıllar geçtikçe performansı düşüyor tabi, ama yine de bir o kadar idare etmesi lazım
    |
    |
  • Yarbay
    20612 Mesaj
    Oyun konusunda performansı düşüyor ilk etapta yüksek ayarlarda oynarsanız 3 sene sonra orta ve düşükte oynarsınız ama oynarsınız oyunu iyi kötü oynatsın normla işlerimde işimi görsün diyorsanız asus olarak bu fiyat seviyesinde n550vj modeli mevcut ona bakabilirsiniz.Ben imzamdaki makineyi kullnıyorum 3 sene doldu bugünün ağır oyunlarını halen en azından orta ve düşükte oynatabilir vaziyette bazıları yüksek ayarlarda o kadarda ölmüyor oyunları devamlı üst ayarlarda oynayan biri değilim diyorsanız söylediğim makine sizi dediğiniz kadar götürebilir.
  • Yarbay
    2244 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver53

Oyun konusunda performansı düşüyor ilk etapta yüksek ayarlarda oynarsanız 3 sene sonra orta ve düşükte oynarsınız ama oynarsınız oyunu iyi kötü oynatsın normla işlerimde işimi görsün diyorsanız asus olarak bu fiyat seviyesinde n550vj modeli mevcut ona bakabilirsiniz.Ben imzamdaki makineyi kullnıyorum 3 sene doldu bugünün ağır oyunlarını halen en azından orta ve düşükte oynatabilir vaziyette bazıları yüksek ayarlarda o kadarda ölmüyor oyunları devamlı üst ayarlarda oynayan biri değilim diyorsanız söylediğim makine sizi dediğiniz kadar götürebilir.

Aslında ben Samsung almak istiyorum fakat Samsung 4.nesil işlemcili model çıkarmamakta ısrar ediyor. O nedenle Asus'a yöneldim ama hala içimde Samsung alma arzusu var :)
    |
    |

• Yarbay
    20612 Mesaj
    samsung ilk çeyreği bekliyor mart nisan gibi üst modelleri çıkarır.Ultrabook segmentinde 4. nesil vardı ama normal segmentte çıkarmamayı tercih etti bekleyip göreceğiz ne tür modeller çıkaracak.
  • Yarbay
    2244 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver53

samsung ilk çeyreği bekliyor mart nisan gibi üst modelleri çıkarır.Ultrabook segmentinde 4. nesil vardı ama normal segmentte çıkarmamayı tercih etti bekleyip göreceğiz ne tür modeller çıkaracak.

Peki sizce beklenmeli mi?
    |
    |
  • Yarbay
    20612 Mesaj
    Tahminle iş yapılmaz bilemiyorum nasıl makineler çıkarır fiyatı ne olur bilemiyoruz bekleekten pişman olabilirsiniz olumlu yada olumsuz anlamda bu forumda modelleri çok bekleyen oldu ama özellikleri belliydi samsungda öyle bir durum yok sağlama bağla istersen gördüğün bildiğin makineyi al sana kalmış beklemek yada beklememek
    |
    |
  • Yarbay
    2244 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Asus kullanmadım hiç. Abim aldı ama ben ekranını ve ses düzeyini pek beğenmedim. Samsung laptopların ses seviyeleri çok iyi. Karar veremiyorum valla.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
Ekonomi
kripto para haberleri
En ucuz kedi maması fiyatları
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,266
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.