Şimdi Ara

asus k55vj fiyat çok uygun geldi alınır mı ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar iyi günler asus k55vj almayı düşünüyorum kliksa daki fiyat çok uygun geldi bana,,

laptop model olarak nasıl tavsiye eder misiniz

ayrıca kliksa dan daha önce alışveriş etmemiştim güvenilir mi acaba arkadaşlar ürün kalitesi ile ilgili ???

http://www.kliksa.com/urun/bilgisayar-tablet/901777732?utm_source=ucuzu&utm_medium=comparison&utm_campaign=product&zanpid=1750282488607224833#!OdemeSecenekleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalevra212 -- 22 Mart 2013; 23:21:50 >

• Donanım olarak ; orta segment işlemci ve ekran kartı barındırıyor. F/p babında iyi sayılır. Oyunları ağırlığına göre orta ve yüksek ayarlarda oynatabilir. Kasa kalitesine ve soğutmasına iyi denilebilir. Bu fiyata da alınabilir, ideal. Yalnız site hakkında pek bilgim yok. Forumdan veya internetten araştırabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Etrüsk -- 22 Mart 2013; 23:40:08 >
  • teşekkürler yorum için kardeşim,,, site hakkında bilgisi olan yok mu acaba arkadaşlar,, yada daha önce alışveriş yapmış olan,,, ayrıca işlemci 3230 yazıyor ama hızı 2,5ghz mail attım bakalım ne cvp verecekler 2,6ghz olması gerek miyormu bu model işlemci...
  • fiyat güzel de 2119 diyip üstünü çizmeleri çok komik olmuş..
  • Site güvenilirdir.Sıcak fırsatlar kısmında adını çok görmüştüm.
    Fiyat da iyi,alabilirsiniz.
  • Fiyat çok iyi bence kaçmaz !!!

HP PAVILION G6-2266ST C9C31EA BEYAZ NOTEBOOK

İŞLEMCİ : AMD A10-4600M APU ( 4 Çekirdek İşlemci)
    İŞLEMCİ HIZI : 2,3 (Turbo Core ile 3,2 GHz)
    BELLEK : 8 GB
    SABİT DİSK : 750 GB
    EKRAN KARTI : 1,5 GB Çift Ekran Kartı

2.015 TL yerine 1.349 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: tarafsiz_editor

Fiyat çok iyi bence kaçmaz !!!

2.015 TL yerine 1.349 TL

kardeş aslında hp pek düşünmüyorum ama bunun ekran kartı ne ,, model yazmıyor ???

• arkadaşlar kliksa.com dan almayı pek düşünmüyorum,, sitelerine baktım ulaşabileceğmiz bir telefonları bile yok,, muhattap aradığımda maille mi uğraşacam yani,,,

pcdepo.com nasıl alışveriş yapan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalevra212

quote:

Orijinalden alıntı: tarafsiz_editor

Fiyat çok iyi bence kaçmaz !!!

2.015 TL yerine 1.349 TL

kardeş aslında hp pek düşünmüyorum ama bunun ekran kartı ne ,, model yazmıyor ???

amd 7670m.

• amd 7670m gayet başarılı bir karttir .
    İsteklerinizi karşılarsa 8 Gb bellekli full hd ekrana ve 2 gb amd 7730 m grafik kartına sahip bu ASUS var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardday -- 23 Mart 2013; 10:08:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardday

amd 7670m gayet başarılı bir karttir .
    İsteklerinizi karşılarsa 8 Gb bellekli full hd ekrana ve 2 gb amd 7730 m grafik kartına sahip bu ASUS var.

teşekkürler tavsiye için ama 7670 ekran kartı nvidia 635m den düşük bir kart kardeşim, 7730 ondan düşük bir kart. bence 635 kartı almak daha mantıklı gelir.

• 7730m ,gt635m den daha iyidir
    7670 de gt630mden az dha iyidir
    Ama abi nvidia driver kalitesi var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hardday

amd 7670m gayet başarılı bir karttir .

teşekkürler tavsiye için ama 7670 ekran kartı nvidia 635m den düşük bir kart kardeşim, 7730 ondan düşük bir kart. bence 635 kartı almak daha mantıklı gelir.

hocam iyi arastir iki kartı 7670m bir adım önde . aralarında ciddi bir fark yok çok az farkla amd önde ve ısınma daha az amd de. you tube dan izle oyunları .

• çok şükür piyasada intel tek değil yoksa ocagimiza incir ağacını dikerdi fiyat politikasıyla .

• quote:

Orijinalden alıntı: elano68

7730m ,gt635m den daha iyidir
    7670 de gt630mden az dha iyidir
    Ama abi nvidia driver kalitesi var

kardeşim valla söylediğin model laptop aklıma yattı aslında,, haklısın yanlış bakmışım 7730 ekran kartı daha iyiymiş,, yalnız aklıma işlemci takıldı,, amd hiç kullanmadım onun için modellerini falan bilmiyorum,, şu laptoptaki amd işlemci nasıl,, intele göre hangi segmentte yer alıyor i3 mü i5 le mi eşdeğer..

http://www.hepsiburada.com/liste/asus-n56dp-s4032h-amd-a8-4500m-19ghz-8gb-1tb-156-tasinabilir-bilgisayar/productDetails.aspx?productId=bd302788&categoryId=98

• i3 segmentinden iyi olduğu söylenebilir . i5 e yaklasmasada onu aratmaz . amacin pc de ağırlıklı olarak oyunmu

• arkadaşlar forumu okudum okudukça asus k55 ten uzaklaştım bayağı,, öncelikle ekran kartı gt630 ile aynıymış deniyor,, hoparlör laptobun altında bu çok saçma diz üstünde kullanacağız zaten laptobun ne anlamı kalıyor ozaman. acer v3 serisini düşündüm onunda ısınma problemi varmış,, asusun bu özelliklte başka bi modeli yok mu arkadaşlar...
  • quote:

arkadaşlar forumu okudum okudukça asus k55 ten uzaklaştım bayağı,, öncelikle ekran kartı gt630 ile aynıymış deniyor,, hoparlör laptobun altında bu çok saçma diz üstünde kullanacağız zaten laptobun ne anlamı kalıyor ozaman. acer v3 serisini düşündüm onunda ısınma problemi varmış,, asusun bu özelliklte başka bi modeli yok mu arkadaşlar...

Arkadaş 2 ay piyasadki 1400 tl ye kadar tüm laptopları arastırdım. k55vj modelini aldım. ısınma boşta buz. oyunlarda 70 derece maks. performans sağlamlık on numara. al bana dua edersin. birak aceri filan acerden cektiğimi kimseden cekmedim. asusun ustunden tır gecsin gene calısır.

Ekran kartıda baba. amd laptopta yemez. optimusu kapatım full performansta calıstırabiliysun amd ise sadece oyunda acılıyor oda becerebilirsen

• quote:

Orijinalden alıntı: o1yasin

quote:

arkadaşlar forumu okudum okudukça asus k55 ten uzaklaştım bayağı,, öncelikle ekran kartı gt630 ile aynıymış deniyor,, hoparlör laptobun altında bu çok saçma diz üstünde kullanacağız zaten laptobun ne anlamı kalıyor ozaman. acer v3 serisini düşündüm onunda ısınma problemi varmış,, asusun bu özelliklte başka bi modeli yok mu arkadaşlar...

Arkadaş 2 ay piyasadki 1400 tl ye kadar tüm laptopları arastırdım. k55vj modelini aldım. ısınma boşta buz. oyunlarda 70 derece maks. performans sağlamlık on numara. al bana dua edersin. birak aceri filan acerden cektiğimi kimseden cekmedim. asusun ustunden tır gecsin gene calısır.

Ekran kartıda baba. amd laptopta yemez. optimusu kapatım full performansta calıstırabiliysun amd ise sadece oyunda acılıyor oda becerebilirsen

valla kardeş haklısın soğutma konusunda asus gerçekten iyi kasa kaliteside güzel,, ama ekran kartı pek içime sinmiyor. crysis 3 düşük ayarlarda bile çok iyi olmadığı söyleniyor,, tabi kullanan bilir ancak,, asususn düşük modelinde aklıma takılan birde ekran var çok parlak ekran,, yansımasız kullanmıyorlar düşük modelde,, ama samsung ekranları çok güzel gerçekten.

• Asus olarak buna da bakabilirsiniz.Ekran kartı daha iyidir.İşlemci yeterlidir.

http://www.gold.com.tr/U218969/Asus-K56CB-XO029H-Notebook
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.