Şimdi Ara

Asus K555UB - (XO099T XO096T XO099D XO097T XO198T) Kullanıcıları Kulübü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
491
Cevap
14
Favori
22.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saolum hocam ben takma tarari aldim bide yetkililerde konuşayım garanti konusunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-k555ub-xo099d-12gb-notebook-pmu348599 hocam bu siteden alıcam burda 4-8 gb versiyonlarda bulunmakta büctcenize göre bakabilirsiniz ayrıca sadecenotebook adresi de güvenilir ve kaliteli hizmetleri vardır bu sitelerden alabilrsiniz

• FlapJJack F kullanıcısına yanıt
    hocam bu fiyatın altına düşer mi sizce? veya windows 10lu modelleri 2000tlnin altına düşer mi? biraz daha ucuza almak istiyorum da
  • hocam valla emin değilim ne zaman ne kadar düşer ama karne günü ve sınavlar bitmesine rahmen fiyatlar buysa daha iyi bir indirim beklemek zor ayrıca freedos almak daha mantıklı kurması çok kolay w10 boşuna para veririsiniz bence
  • Arkadaşlar bilgisayarı aldım vatandan x0092t versiyonunu. Gece indirim denk geldi 2099a geldi. Şimdi win10 içinde kurulu geldi. Ben bunu format atmam gerektiğinde falan tekrar kullanmak için dvdye falan nasıl yedekleyebilirim? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • Arkadaşlar xo099d modelinde hdmi çıkışı kullanan var mı? Benimki çalışmıyor.Windows 10 yükledim hem yeni hem eski bütün driverleri yükledim ama hdmi ye geçiş bile yapmıyor fn+f8 le menü açılıyor ama işlevleri çalışmıyor.
  • Beyler bendede bunlardan biri var 940m ekran kartı gra 5 çok kasıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: SoMaLiLiGeNç

Beyler bendede bunlardan biri var 940m ekran kartı gra 5 çok kasıyor

Ram'i yükselttiniz mi ? 12 gb ram ile kasmaması lazım.
  • Skayn kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ram 4gb

• quote:

Yok hocam ram 4gb

Bendede bu bilgisayar var gta 5 4 gb ram varken çok kasıyordu 4 daha ekledim 8 yaptım şimdi hiç kasmıyor.

• Denicem hocam siz rami nerden hangi model aldınız

• quote:

Denicem hocam siz rami nerden hangi model aldınız

Hepsiburadadan 1.35v olmasina dikkat et ddr3L diye geçer.

• O kadar dikkat etmeme rağmen menteşe problemi bende de oluştu. Menteşe çatır çatır açıldı kapağı kapatamıyorum. Şimdi işin yoksa garantiye yolla bekle.
  • Vatan'da satılan Asus K55UB XO097T modeli veya K555UB-XO093T modelini almayı düşünmekteyim. Hangisini önerirsiniz? Birisi 1.850 TL, diğeri de 2.220 TL. Aralarında fark var tabii, ancak 97T'ye 8gb ram alarak 12gb'ye tamamlamayı düşünüyorum, 93T'de 1TB disk ve 12gb ram ilgi çekiyor ancak bilemedim. Ayrıca bu modelin bir çok sorunu bulunuyormuş, alsam sıkıntı yaşar mıyım? Uzun yıllar kullanmayı düşünüyorum.
  • iyi akşamlar yarın bu ürünü almayı düşnüyorum vatandan ama yorumları okudukca alan adam ertesi gün servise götürmüş çok problemli bir ürünmü
  • quote:

Orijinalden alıntı: fress06

iyi akşamlar yarın bu ürünü almayı düşnüyorum vatandan ama yorumları okudukca alan adam ertesi gün servise götürmüş çok problemli bir ürünmü

Cihazın kronik menteşe sorunu var. Ses kalitesi kötü, cızırtılı. Bu kronik sorunların dışında sorun görmedim. Ama menteşesi gerçekten kalitesiz, soğudum asustan. Gelince değiştirebilirim.
  • Merhaba arkadaslar,
    Asagida verdigim linkteki bilgisayar XO096T, fakat icindeki RAM DDR4 2133mhz olarak belirtilmis. Yanlis ya da eksik bilgim varsa duzeltirseniz sevinirim bildigim kadariyla DDR4 ve DDR3 RAMler icin soketler farkli. Bu durumda Asus farkli bir anakart mi kullanmis demek yoksa bilgiler mi yanlistir sizce? Tesekkurler.

http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-k555ub-xo096t-i5-6200u-8gb-1tb-2gb-gt940m-156-windows-10-pmu353189

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jmadden

Merhaba arkadaslar,
    Asagida verdigim linkteki bilgisayar XO096T, fakat icindeki RAM DDR4 2133mhz olarak belirtilmis. Yanlis ya da eksik bilgim varsa duzeltirseniz sevinirim bildigim kadariyla DDR4 ve DDR3 RAMler icin soketler farkli. Bu durumda Asus farkli bir anakart mi kullanmis demek yoksa bilgiler mi yanlistir sizce? Tesekkurler.

http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-k555ub-xo096t-i5-6200u-8gb-1tb-2gb-gt940m-156-windows-10-pmu353189

Cihazda X555UB anakart var oradaki bilgi yanlış. X555UB 1600 mhz destekliyor.

• Bu bilgisayarı alalı 1 ay kadar oldu bir şeyi merak ediyorum ve belirtmek istiyorum, pcnin fanı sıcak havayı direk menteşe tarafından veriyor bence biraz saçma olmuş,
    menteşe plastik olduğu için ısıya maruz kalıp ısınıp soğuyup stres yapıp gevrek bir hal alması bana göre mümkün gibi menteşe sorunun bununla alakası varmı acaba yoksa ilk kullanımdan itibarenmi mevcut olabiliyor bu sorun

• Mantıklı çıkarım yapmışsınız bence ben kapağı kaldırayım derken kabak gibi yarıldı servise gönderdim. Bu sebeple de olabilir ama asus bu modelde ekran çevresi plastiği aşırı kalitesiz yapmış. Bu iki sebep birleşince bu kronik sorun oluşuyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.