Şimdi Ara

Asus K555LN XO364H İnceleme ve Kullanıcıları Kulübü (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
3
Favori
10.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekstra sdd bölmesi yok hocam hdd yerine takabilirsin, sdd takmak için servis gerekiyor, Ram takmak için servis gerekmiyor. dvd rom u çıkartı aparatla takma durumunu bilmiyorum garanti bozarmı. ayrıca klayvede ışıklandırma yok bu bi eksik ama gece monitorun ışığı yetiyor yada biz alıştık öyle geliyor
  • Pcyi kullanan arkadaşlar bilgisayarın ısınma sorunu ne ölçüde.Ve oyun performansı nasıl Skyrim,CoD , CS:GO kısacası güncel oyunlarda ne derecede oynatabiliyor.Çok grafik takıntısı olan bir insan değilim ama eğer oynatırsa fullde oynarım.Kısacası bilgisayarı tavsiye eder misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turuncu Portakal

Pcyi kullanan arkadaşlar bilgisayarın ısınma sorunu ne ölçüde.Ve oyun performansı nasıl Skyrim,CoD , CS:GO kısacası güncel oyunlarda ne derecede oynatabiliyor.Çok grafik takıntısı olan bir insan değilim ama eğer oynatırsa fullde oynarım.Kısacası bilgisayarı tavsiye eder misiniz ?

Isınma gibi bi sorunla karşılaşmazsınız bu sıcaklarda bile ben ancak ısıtabiliyorum o da hiçbir zaman rahatsız edici bi düzeyde olmuyo. 840m ekran kartı da full ya da fulle yakın ayarlarda dediğiniz oyunları çalıştıracaktır. Ben sadece League Of Legend oynuyorum onda da full ayarlarda yağ gibi akıyo ama oyun performansları için ekran kartı modelinin performanslarını internetten izlemenizi tavsiye ederim.
  • arkadaşlar bu cihazın klavyesi ışıklı mı? yani tuşların altından ışık geliyor mu?
  • Malesef ışıklı değil hocam
  • Arkadaşlar cihazda hiç titreme varmı önceki bilgisayarım casper notebookdu çok titreme oluyordu elim alışmış bunu alınca hiç bir şey yok gibi geliyordu ama şimdi hafif bir titreme yapıyor gibi geliyor sizdede varmı yoksa hiç titreme yapmıyormu. sanki fan hızı arttı gibi geldi de o yüzden soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sky Han

Arkadaşlar cihazda hiç titreme varmı önceki bilgisayarım casper notebookdu çok titreme oluyordu elim alışmış bunu alınca hiç bir şey yok gibi geliyordu ama şimdi hafif bir titreme yapıyor gibi geliyor sizdede varmı yoksa hiç titreme yapmıyormu. sanki fan hızı arttı gibi geldi de o yüzden soruyorum.

böyle bir durum bende yok ve titreme derken nasıl bir titreme bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: anatolia28

quote:

Arkadaşlar cihazda hiç titreme varmı önceki bilgisayarım casper notebookdu çok titreme oluyordu elim alışmış bunu alınca hiç bir şey yok gibi geliyordu ama şimdi hafif bir titreme yapıyor gibi geliyor sizdede varmı yoksa hiç titreme yapmıyormu. sanki fan hızı arttı gibi geldi de o yüzden soruyorum.

böyle bir durum bende yok ve titreme derken nasıl bir titreme bu

Fan dönüşü sanki hafif bir titreme yapıyor cihazda toucpadın yan kısmına avuç içi ile dokunduğumda hissediyorum
  • Sky Han kullanıcısına yanıt
    hayır, bende de böyle bi problem olmadı.
  • Gta 5'te nasıl performans vermekte?
  • quote:

Bahsettiğiniz titreme değil de elektrik olabilir mi? fişe takılı olmadan da aynı titreme oluyo mu?
  • Sky Han kullanıcısına yanıt
    Pc prize takılı iken elektrik akımından ötürü alüminyum kasadan kaynaklı bi gıdıklama var pc de ondan bahsediosun gibi geldi bana yani fanla alakalı diil :)
  • Benimki de buna cok benzer bir tek 12GB Ram ve ekran kartı 940M. Ama üzerinde K555L yaziyor. Hangi modeli bu, internette bulamadim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anmey

Benimki de buna cok benzer bir tek 12GB Ram ve ekran kartı 940M. Ama üzerinde K555L yaziyor. Hangi modeli bu, internette bulamadim

Sizinki bu makineyle aynı, sadece ekran kartı yenilenmiş. Nasıl memnun musunuz aletten? Touchpadinde ve ekran menteşelerinde sıkıntı var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhantezel92

quote:

Orijinalden alıntı: Anmey

Benimki de buna cok benzer bir tek 12GB Ram ve ekran kartı 940M. Ama üzerinde K555L yaziyor. Hangi modeli bu, internette bulamadim

Sizinki bu makineyle aynı, sadece ekran kartı yenilenmiş. Nasıl memnun musunuz aletten? Touchpadinde ve ekran menteşelerinde sıkıntı var mı

Hocam touchpadi yalan söylemeyeyim, pek hoşuma gitmedi. Sürekli bir mouse ile kullanıyorum. Ama ekran menteşeleri sağlam görünüyor???

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihaz donanımsal olarak güzel, plastik aksamlarında ilerleyen süre içinde sıkıntı olabilir gibi görünüyor.
  • bende 1.5 aydır kullanıyorum sorunsuz sağlam bir cihaz hakkını fazlası ile veriyor.
  • Arkadaşlar Perşembe günü bu ürünü alıyorum 2000'tl ye sorum şuki csgo 60 fps alabiliyormu dayz h1z1 gibi oyunları kaldırabilirmi zaten photoshop cs6 vegaspro visual studio rahat şekilde kullanırım diye düşünüyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roc4left

Arkadaşlar Perşembe günü bu ürünü alıyorum 2000'tl ye sorum şuki csgo 60 fps alabiliyormu dayz h1z1 gibi oyunları kaldırabilirmi zaten photoshop cs6 vegaspro visual studio rahat şekilde kullanırım diye düşünüyorum ?

Hocam i5 makina o proglarmlar i7 tavsiye edilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kingkaan34

quote:

Orijinalden alıntı: Roc4left

Arkadaşlar Perşembe günü bu ürünü alıyorum 2000'tl ye sorum şuki csgo 60 fps alabiliyormu dayz h1z1 gibi oyunları kaldırabilirmi zaten photoshop cs6 vegaspro visual studio rahat şekilde kullanırım diye düşünüyorum ?

Hocam i5 makina o proglarmlar i7 tavsiye edilir

hocam csgo lol h1z1 gibi oyunları oynıyabilirmiyim high ayarlarda lolde ultra oynıyabileceğimi biliyorumda.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.