Şimdi Ara

Asus K555LN XO364H İnceleme ve Kullanıcıları Kulübü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
3
Favori
10.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Farketmez hiç değilse konu canlanır,bf.cod,blur vs ne varsa olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teo26

Arkadaşlar acaba fan için olan deliklerden sadece alt kısımda bir tane mi var başka hiç bir yerinde yok mu bi havalandırma, eğer yoksa bi sıkıntı çıkarırmı asusun bi modelini alıcam vatandan fakat bu söylediğim sebebten dolayı ordaki görevliler bilgisayarı yerden yere vurdular bi bilgi veren olursa çok iyi olur

Ekran menteşelerinin olduğu bölümde esas havalandırma delikleri. Bu pc ile ısınma sorunu yaşayacağınıza ihtimal vermiyorum, şahsen ben henüz pc ısındı diyebileceğim sıcaklıklara hiç ulaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: capable_dou

quote:

Orijinalden alıntı: anatolia28

quote:

Orijinalden alıntı: capable_dou

Bu laptopu almayi dusunuyorum. 1800 TL hepsiburadada. Asus x012d modeli arasinda kararsiz kaldim. Kasasi daha hos bu modelin. Ne yapmaliyim?

Alanlar hic sikayet etmeden kullaniyorlar hocam

Hocam x012d ile karsilastirinca performans olarak nasillar, cok fark var mi?

Bir de hepsiburadadan baska satilan yer goremedim. Bildiginiz baska sitelerde var mi?

Tesekkurler...

x550jk da gayet hoş bi cihaz ekran kartı+işlemcisi k555ln den daha iyi fakat 840m ekran kartı şuanki oyunların birçoğunu full ayarlarda oynatabilecek düzeyde zaten. Bi çok kişi bu iki model arasında kalıyo bende bu iki model arasında kalmıştım. x550jk kullanıcıları hdd kaynaklı bi hayli olumsuz yorumda bulunmuşlar ve kasa kalitesi k555ln in yanına yaklaşamaz. bi kaç hafta önce gittigidiyordan 1699 TL ye aldım ve çok çok memnunum.

• World of Warcraft için işimi görür sanırım bu notebook. 1-2 haftaya aranıza katılacağım arkadaşlar...
  • Bende bugün katıldım aranıza
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bocaboston

Bende bugün katıldım aranıza

hoşgeldin o halde :)
  • anatolia28 A kullanıcısına yanıt
    hoşbuldum hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bocaboston

hoşbuldum hocam :)

Memnunmusunuz ilk izlenimleriniz neler
    Zamanla denediğiniz oyunlarıda yazarmısınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kararsız_06 K kullanıcısına yanıt
    ilk izlenimlerim olumlu hocam gayet akıcı sessiz çalışıyor.Daha yeni açtım laptop iş nedeniyle çok kurcalayamıycam bu ara ama deneyimledikçe daha ayrıntılı yazıcam
  • memnunmusunuz cihazdan arti ve eksi yonleri neler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni kullanıcı olmasam da beni de ekleyiverin listeye.

Ben şahsen çok memnun kaldım. Yaklaşık 2-3 aydır kullanıyorum. Isınma zaten yok. Yük altında fan sesi bile çok hafif duyuluyor. Zaten oyun oynayanlar oyunun sesinden fark edemeyeceklerdir.

Gelelim performansa, şu ana kadar çok yüksek oyunlar denememiş olsam da en kısa zamanda birçok oyunu fps testi türü bir şey yapıp paylaşmayı düşünüyorum.

Paylaşmaya değer 2 oyun oynadım şu ana kadar. BF3'te isteyenler Ultra da oynayabilir. Ama multiplayerdayken çok ağır anlarda fps biraz düştüğünden High'da oynamayı tercih ediyorum. High'da ortalama 50 fps kadar alabiliyorsunuz. İkinci oyunun da Tomb Raider. Gerek oynanışı, gerek de hikayesi olsun beni kendine hayran bırakan bir oyun, denemenizi tavsiye ederiz. Gelelim onun performansına. Maalesef Ultra ayarlarda uygun oynanabilirliği vermediğinden High olarak rahatça oynayabiliyoruz. Ortalama fps 40 civarında.

En kısa sürede başka oyunlar da deneyip yine sonuçları burada paylaşacağım. Buyük ihtimalle İlk olarak Crysis 3 ve Batman: Arkham Origins gelecektir.

Başka soruları olan arkadaşlar çekinmeden sorularını sorabilirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• tamam saolasin denediklerini paylasirsam sevinirim

• GRID 2 donma kasma olmadan Full HD televizyona bağlayıp yaklaşık 1 saat oynadım. Donma kasma yok üstelik ısınma da yok.
  • Beyler bununla arasında bi fark varmı acaba harddisk haricinde. Kasa yapısı falan
    http://www.teknosa.com/urunler/125032906/asus-k555ln-xo367h-notebook#url

• teo26 T kullanıcısına yanıt
    fark yok, ürün fotoğraftaki gibiyse aynı.
  • Bu arada hazır konuya girmişken bir bilgi vereyim dedim. Şu an GTA 5 oynuyorum ayarlar very high ve high karışık bir şekilde ve hiç kasmıyor. Çok güzel bir ürün herkese tavsiye ederim özellikle de bu fiyata.
  • Arkadaşlar merhaba.
    Bu hafta bu bilgisayarı Teknosa'dan 1699 liraya aldım. Kliksa ve teknosa'da halen 1699 tl olarak satılıyor, bilginiz olsun.

Bilgisayardan performans olarak çok memnunum, tasarımı da çok hoş. Ancak bir konuda fikirlerinizi öğrenmek istiyorum. Bilgisayarımın fan sesi açılışta açıldıktan sonra hiç kesilmiyor. Tozlanma olamaz, makine yeni. Arka planda uygulamaları kontrol ettim görev yöneticisinden; RAM, sabit disk ve işlemci de boştayken bile fanın durması gerekirken yine de durmuyor. İşin ilginci makine soğuk :) Yani alüminyum kasa buz gibi ama ona rağmen fan yine de durmuyor.

Sizin bilgisayarlarınızda fan sesi ve durumu nasıl? Sizde açıldıktan bir süre sonra -boştayken- duruyor mu? Yoksa benim gibi hep mi çalışıyor?

Bu fan sesini nasıl ayarlayabilirim arkadaşlar? Bunun için BIOS'a girdim ama pek bir şey bulamadım, özel bir program ya da yöntem var mı bildiğiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: toplumsalsorumsuz

Arkadaşlar merhaba.
    Bu hafta bu bilgisayarı Teknosa'dan 1699 liraya aldım. Kliksa ve teknosa'da halen 1699 tl olarak satılıyor, bilginiz olsun.

Bilgisayardan performans olarak çok memnunum, tasarımı da çok hoş. Ancak bir konuda fikirlerinizi öğrenmek istiyorum. Bilgisayarımın fan sesi açılışta açıldıktan sonra hiç kesilmiyor. Tozlanma olamaz, makine yeni. Arka planda uygulamaları kontrol ettim görev yöneticisinden; RAM, sabit disk ve işlemci de boştayken bile fanın durması gerekirken yine de durmuyor. İşin ilginci makine soğuk :) Yani alüminyum kasa buz gibi ama ona rağmen fan yine de durmuyor.

Sizin bilgisayarlarınızda fan sesi ve durumu nasıl? Sizde açıldıktan bir süre sonra -boştayken- duruyor mu? Yoksa benim gibi hep mi çalışıyor?

Bu fan sesini nasıl ayarlayabilirim arkadaşlar? Bunun için BIOS'a girdim ama pek bir şey bulamadım, özel bir program ya da yöntem var mı bildiğiniz?

Yani fanin calistigini nerden anliyorsunuz pc nin calisma sesinden bahsediyor olabilir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: anatolia28
    Yani fanin calistigini nerden anliyorsunuz pc nin calisma sesinden bahsediyor olabilir misiniz

Fan derken işlemci fanını kastetmiştim. Önceki kullandığım laptopta işlemci soğuksa işlemci fanı da duruyordu, böylece bilgisayardan hiç ses gelmiyordu. Ama bu laptopta işlemci soğuk olmasına rağmen işlemci fanı çalışmaya devam ediyor. Yani bilgisayara yük bindirmeyecek bir word belgesi okurken bile fanın sürekli çalışması bayağı moralimi bozuyor, bunu çözmek istiyorum.

Sizin laptopta bu durum nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toplumsalsorumsuz -- 13 Mayıs 2015; 9:45:14 >
  • Arkadaşlar merhaba,

1.5 ay kadar önce Vatan'dan K555L XO406H aldım ben de. Kasa bu model ile aynı. Genel olarak bir şikayetim yok çok şükür ama geçenlerde açma-kapama tuşu ve sonicmaster yazısının olduğu kısımda yanlarda hafif bir kavis var gibi hissettim kasada. Parmakla hissediliyor. Burdaki modelin resimlerine dikkatlice baktığımda sanki orda da var gibi. Cihazın gözle görülür başka bir garipliği yok. Endişelenmeli miyim yine de, üzüldüm biraz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.