Şimdi Ara

Asus K555LN XO364H İnceleme ve Kullanıcıları Kulübü (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
3
Favori
10.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler dün aldım pc yi +4 yada +8 gb ram takıp rami yükseltmeyi düşünüyorum şimdi farkettim ram slotu 1 yazıyor bu pc ram yükseltmeyi destekliyor değil mi bide max en fazla kaç ram yapabiliriz bilen varmı ben 12 gb ram yapmayı düşünüyorum da bilen acil cevap verirse sevinirim yanında ram da alacam
  • Ln ve lb deki tek değişim 9 seriri kartlarmı lb düşünüyorum aynı laptoplar dimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünün içinden cd çıkıyor mu? Bende dün k555lb aldım, içerisinden cd çıkmadı ve d sürücüsü boş. Wİndows'a nasıl format atıcam pc çökünce bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicolai Tesla -- 30 Ekim 2015; 15:43:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicolai Tesla

Ürünün içinden cd çıkıyor mu? Bende dün k555lb aldım, içerisinden cd çıkmadı ve d sürücüsü boş. Wİndows'a nasıl format atıcam pc çökünce bilmiyorum.

Recovery ozelligi vardir muhtemelen

• quote:

Orijinalden alıntı: susqunkinq

quote:

Ürünün içinden cd çıkıyor mu? Bende dün k555lb aldım, içerisinden cd çıkmadı ve d sürücüsü boş. Wİndows'a nasıl format atıcam pc çökünce bilmiyorum.

Sizde cd, key veyahut herhangibir şey varmı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: susqunkinq

quote:

Sizde cd, key veyahut herhangibir şey varmı?

Hayır yok

• Bende geçen aldım 4GB ramli modelini. Bende şimdilik 2 sorun var gibi. Biri menteşe sorunu. Sol tarafla sağ taraf neredeyse eşit gibi ama değil
    Diğer sorunum touchpadin sesli çalışması. Yani telefon ekranına dokunur gibi basınca bayağı boştaymış gibi ses geliyor. Normal basınca sıkıntı değilde dokunmada böyle yapması soğutuyor beni.

Birde görsel 2-3 sorun var. Biri ekran çerçevesinde kare kapakların yakınlarında çizik gibi bir şey var,ışık tutunca belli oluyor. Aynı şekilde menteşenin bize bakan kısmında da var. Birde ekranın arka kısmının üst tarafındaki ince şerit var ya, sağ üst köşe tam oturmamış gibi yani kapalı ama diğer köşeye göre açıkta gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: cangunner

Bende geçen aldım 4GB ramli modelini. Bende şimdilik 2 sorun var gibi. Biri menteşe sorunu. Sol tarafla sağ taraf neredeyse eşit gibi ama değil
    Diğer sorunum touchpadin sesli çalışması. Yani telefon ekranına dokunur gibi basınca bayağı boştaymış gibi ses geliyor. Normal basınca sıkıntı değilde dokunmada böyle yapması soğutuyor beni.

Birde görsel 2-3 sorun var. Biri ekran çerçevesinde kare kapakların yakınlarında çizik gibi bir şey var,ışık tutunca belli oluyor. Aynı şekilde menteşenin bize bakan kısmında da var. Birde ekranın arka kısmının üst tarafındaki ince şerit var ya, sağ üst köşe tam oturmamış gibi yani kapalı ama diğer köşeye göre açıkta gibi

bu mentese sorunu yüzünden bir çok kişi pcyi iade etti

• anatolia28 A kullanıcısına yanıt
    Acaba ileri de sıkıntı olur mu? Yazmayı unutmuşum kliksa dan aldım ben. İade edip tekrar mı alsam

• aynen memnun kalmadım deyip iade et bi problemden hiç bahsetme,yıllarca kullanacaksın orda boyle bir durum şahsen benim canımı sıkardı, ben ilk kliksadan aldim sonra iade edipmediamarktan aldım internet üzerinden böyle bir sıkıntı çıkmadı

• Yaklaşık 1.5 ay önce ürün alındı ve bana 1.5 ay sonra hediye olarak geldi ürün sadece media marketteki yetkili kişi tarafından açılıp ayar çekilmiş sonra paketlenmis ve ürün elime ulaştığında laptopu bir açtım toucpad kısmının sağ üst tarafı aşağıya göçmüş ve dokundugunda ses geliyordu bende direk garantiye verdim çünkü ürün 1.5 ay sonra elime ulaştı. Anlamadığım olay media markette ki yetkili kişi bu olayı nasıl anlamamış bakalım verdik garantiye touchpad stokta olmadığı için dışarıdan gelecekmiş 20 iş günü bekleyeceğiz bakalım ürünü daha kullanmak nasip olmadı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sky Han kullanıcısına yanıt
    Benimde usb okumama sorunum var verdiğiiz linkten hangi özelligi indirmeliyiz? Yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demer67 -- 11 Şubat 2016; 18:33:02 >
  • merhaba
    benim bilgisayarın uykudan uyanamama gibi bir sıkıntısı var. şöyle ki eğer bilgisayar kısa süreli uykuya dalmışsa uyanıyor ama uzun süre boşta kalıp uyku moduna geçtiği zaman, 1-2 saat gibi, uyanmıyor. kasanın sağ tarafındaki ışık da uçak modunda yanıyor. sırf bu yüzden recovery yaptım yine fayda etmedi. ben de her defasında yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. bu neden olabilir, çözümü nedir. bilen varsa yardımcı olsun lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leothesaint -- 2 Mayıs 2016; 20:41:36 >
  • leothesaint L kullanıcısına yanıt
    güncel
  • Benim pc açılış süresi 2dk'yı buluyor sebebi ne olabilir? Daha bilgisayarı yeni sıfırladım ve sadece windows güncellemelerini yaptım.
  • ekran menteşeleri bildiginiz gibi sağa sola eşit durmuyord zaten bu sabah pc kapağını açarken çat sesiyle karşılaştım o asus yazısındaki siyah kaplı yer çıkmış ekranla birleşik olan yer kapağı kapatırken kalkıyor resmen bu durum garanti kapmasımına giriyormu zaten ilk aldıgından beri ne zaman kırılcak diye bekliyordum cok dandik yapmıslar o kısmı bu gibi durumla karşılaşan arkadaşlar var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail.DL

ekran menteşeleri bildiginiz gibi sağa sola eşit durmuyord zaten bu sabah pc kapağını açarken çat sesiyle karşılaştım o asus yazısındaki siyah kaplı yer çıkmış ekranla birleşik olan yer kapağı kapatırken kalkıyor resmen bu durum garanti kapmasımına giriyormu zaten ilk aldıgından beri ne zaman kırılcak diye bekliyordum cok dandik yapmıslar o kısmı bu gibi durumla karşılaşan arkadaşlar var mı ?

Hocam benimde ekran menteselerinden kirildi simdi ekran kapanmiyor.2015 de almistim n11 üzerinden.

Bu sekilde kullaniyorum suan servise verecegim en kisa zamanda

• quote:

Orijinalden alıntı: aykutgs54

Benim pc açılış süresi 2dk'yı buluyor sebebi ne olabilir? Daha bilgisayarı yeni sıfırladım ve sadece windows güncellemelerini yaptım.

Geç açılma nedenini buldunuz mu hocam bi tanıdığımda da varda bunun 12 gb ramlisi

• thelordof kullanıcısına yanıt
    malesef ama tahmınım harddisk ile ilgili bir problem olduğu
  • Herkese merhabalar. Konuyu hafiften hortlatıyorum ama yeni konu açmaktansa hazır burda konusu var burdan devam etmek gerekir diyerekten sizlere bir kaç soru sormak istiyorum. Dün ikinci el olarak bu bilgisayardan aldım. İşte olduğum için tam hatırlayamıyorum ama ya 4bin serisi ve ya 5bin serisi U model i5 işlemci, 4 gb ram, 840m ekran kartı mevcut. Çoğunlukla iş için kullanacağım fakat arada güncel oyunlardan ziyade 3-4 yılın rpg oyunları çoğunlukta olmak üzere oynamak istiyorum ( diablo 3 gibi ) Aklıma takılan sorulardan ilki dediğim gibi en fazla diablo 3 tarzı oyunlarda cihazı yorar mı? Ömrünü normalden hızlı bir şekilde kısaltır mı? Bir de dün bilgisayarı normal bir şekilde kapadım fakat farkettim ki laptop un önündeki minik ışıklardan ampul simgesi olan ışık yanıyor. laptopu kaldırıp altını dinlediğimde hala çalıştığını gördüm fakat ekran ve maouse kapalıymış gibi duruyordu. Manuel olarak açma kapama tuşuna basılı tutarak kapattım. Bilgisi olan arkadaş varsa çok makbule geçer bu konularda. Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.