Şimdi Ara

💻💻ASUS K555LB-XO108D İnceleme ve Kullanıcılar Kulubü (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
903
Cevap
17
Favori
31.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bende bugün aldim fakat ekranda boyle bir durum var sizce ne yapmaliyim düz baktığımda belli degildi isletim sistemini kurdugumda farkettim. Yanlardan asagidan ve yukaridan baktigimda fotodaki gibi net belirgin oluyo fena moralim bozuldu.

http://i.hizliresim.com/O97Won.jpg
    http://i.hizliresim.com/ZQ7r3o.jpg
    http://i.hizliresim.com/nmLvy5.jpg

• quote:

Orijinalden alıntı: secoo120

Arkadaslar bende bugün aldim fakat ekranda boyle bir durum var sizce ne yapmaliyim düz baktığımda belli degildi isletim sistemini kurdugumda farkettim. Yanlardan asagidan ve yukaridan baktigimda fotodaki gibi net belirgin oluyo fena moralim bozuldu.

http://i.hizliresim.com/O97Won.jpg
    http://i.hizliresim.com/ZQ7r3o.jpg
    http://i.hizliresim.com/nmLvy5.jpg

İade edin pazartesi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Isletim sistemi kurdum. Gondermeden once yetkili serviisemi gostermeliyim. Bu surec ne kadar surer degisimi falan
  • quote:

Isletim sistemi kurdum. Gondermeden once yetkili serviisemi gostermeliyim. Bu surec ne kadar surer degisimi falan

Aldığınız yerle irtibata geçip değiştirmeye çalışın önce.Servis çok uzun sürer ve tamir yapabilirler.Aldığınız yerden birebir değişim yaparlar.(Yapmaları lazım)
    Isletim sistemi kurdugum icin, direk kliksa ya gonderdigimde geri gonderip asus servise baktiripta kendilerine gondermemi isterlerse surec daha da uzayacak sanki. Yani en cok merak ettigim isletim sistemi kurulmus olarak gonderirsem degisim olur mu?
  • quote:

Isletim sistemi kurdugum icin, direk kliksa ya gonderdigimde geri gonderip asus servise baktiripta kendilerine gondermemi isterlerse surec daha da uzayacak sanki. Yani en cok merak ettigim isletim sistemi kurulmus olarak gonderirsem degisim olur mu?

İşletim sistemi kurmanızın bir sorun olacağını sanmıyorum.Ekrandaki sorunla hiçbir alakası yok ki.Bence müşteri hizmetlerini arayıp değişim talebi açın durumu anlatarak.
    Siteden mesaji yazdim yarin göndericem. Ben isletim sistemi yüklendiğinde yetkiliden belge gerekiyo diye okumuştum sanki umarim yaniliyorumdur. Oyle biseyse bosuna gidip bana donecek ve yetkili uğraşı bi ton iş.
  • quote:

Siteden mesaji yazdim yarin göndericem. Ben isletim sistemi yüklendiğinde yetkiliden belge gerekiyo diye okumuştum sanki umarim yaniliyorumdur. Oyle biseyse bosuna gidip bana donecek ve yetkili uğraşı bi ton iş.

Hocam ben asusla konuştum bi defasında bana şöyle bişey demişlerdi ilk 6 ay içerisinde ürünlerde fabrika kaynaklı bi hata çıkarsa DOA kapsamında değişim yapılır. Bunun için ürünü asus teknik servise gönderilecek onlarda sana değişim belgesi göndericek sende o belgeyi ürünü aldığın yere göndericen ama sen daha yeni almışsın 14 gün içinde koşulsuz iade hakkın var işletim sisteminin bi sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İyi yaptınız. İlk önce kliksa üzerinden çözmeye çalışın. Serviste 1 ayı buluyor işi çözmek. Kliksa da bir günde çözülebilir.

• Ilginize tesekkur ederim. Sonuclari burada paylaşmaya çalışicam.
  • windows 7 kurdum ancak usb driverlarını bile yüklemedi uzun zamandır mac kullanıyorum baya yabancı kalmışım windowsa ne yapmak gerek ?
  • Driver booster kurun. Konuda ücretsiz pro yapmak için kod yazmıştım bakabilirsiniz.

• ne ethernet sürücüsü var ne de usb kuramıyorum herhangi bişe hatta usb den yeninden boot bile etmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: psdo

ne ethernet sürücüsü var ne de usb kuramıyorum herhangi bişe hatta usb den yeninden boot bile etmiyor

Cd si ile kurulum yapmadınız mı driver için.

• bende dün n11-araf bilgisayardan sipariş geçtim ancak ölü pixel olarak gelen bilgisayar vb. şikayeti olanlar var son yorumlarda ve paket açıktı filan diyenler. bugün aradım firmayı stok bitti temin edince gönderecez dediler. biraz umutsuzluğa düştüm. pcdepo gibi patlayacak heralde. bakalım görecez. arafbilgisayardan alan arkadaşlara fatura gönderildi mi?
  • sinoppe kullanıcısına yanıt
    Ben de araf bilgisayardan aldım faturalı, kapalı kutu geldi şimdilik bi problem yok. Tek sorun ellerinde stok yokken satış yapıyorlar, bu yüzden sipariş verdikten 1 hafta sonra geldi bana ürün. Cuma günü verdiğim siparişi salı günü kargoladılar.
    Araf ile para yönünden muhatap olmuyorsunuz. N11 garantisi var. Eğer sorunlu gelirse cihaz onaylamazsiniz.

• anladım arkadaşlar teşekkür ederim. o zaman sıkıntı yok. şu durumda bekleyecez. bugün fiyat yükseltmiş firma ayrıca.
    Ben araftan aldım şansıma stok yeni girmişti 1 günde geldi. n11 indirimi düştükten sonraki fiyat üzerinden faturası kesilmişti. 1659-200=1459 olarak. Herhangi bir sorun yaşamadım
  • bende araf bilgisayardan sipariş verdim, bugün sabah teslim aldım.
    kapalı kutu,
    sağlam, ölü pixel değil parmak izi dahi yoktu.
    daha önceden yaşamış olduğum windows7 deki mavi ekran hatasını şimdilik görmedim.
    fatura geldi yalnız n11 üzerinden indirimli almıltım faturayıda indirimli fiyat üzerinden kesmişler.

kısaca şimdilik sorun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.