Şimdi Ara

ASUS K53SV-SX144D, INTEL i5-2410 + Nvidia GT540 625$+kdv (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.799
Cevap
7
Favori
205.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yunus_ts

Wireless ve bluetooth driverları nin adı ne hangi üretici.. Site de birden fazla bluetooth ve wireless sürücüsü de var da..

kardeş içinde drver cdsi cıkıo onları kur en sağlamı
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeeBuLa

quote:

Orijinalden alıntı: dj_alper_

quote:

Orijinalden alıntı: fantasy15

quote:

Orijinalden alıntı: F3SV mağduru

Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır bu başlığı takip ediyorum. Bugün Nova'ya sipariş verdim, çanta ve fare de veriyorlar artık. Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Bundan sonra ben de sorularınızı yanıtlamaya çalışacağım. İyi forumlar.

öncelikle hayırlı olsun ama nova canta ve mause vermiyor.bende novadan almıştım

Nova'da ( Çanta + Mouse HEDİYE ) Kampanyası yapmış. Baktı millet pcdepo'daki hediyeleri görünce oradan alıyor Hem fiyatı artırmışlar hemde ( Çanta + Mouse HEDİYE ) yapmışlar. Çok komiğime gidiyor böyle kampanyalar

Hacı gelen mouse ile çanta nasıl kaliteli mi? bu ürünü almayı düşünüyoruz arkadaşlada.

Dün 12.30'da ödemeyi yaptım, bir saat sonra siparişi onayladılar ama henüz kargoya verilmedi. Sanırım Cuma'ya kadar elime geçmeyecek. Alınca fotoğraflarını paylaşmayı düşünüyorum ama hediyelerin kaliteli olacağını sanmıyorum. Hediyeler yerine daha düşük fiyat olsa iyi olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F3SV mağduru -- 3 Ağustos 2011; 14:13:49 >

• Ben de kargo yu kaçırmışım erken gelmişler gidip alınacak artık :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NeeBuLa

quote:

Orijinalden alıntı: dj_alper_

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır bu başlığı takip ediyorum. Bugün Nova'ya sipariş verdim, çanta ve fare de veriyorlar artık. Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Bundan sonra ben de sorularınızı yanıtlamaya çalışacağım. İyi forumlar.

öncelikle hayırlı olsun ama nova canta ve mause vermiyor.bende novadan almıştım

Nova'da ( Çanta + Mouse HEDİYE ) Kampanyası yapmış. Baktı millet pcdepo'daki hediyeleri görünce oradan alıyor Hem fiyatı artırmışlar hemde ( Çanta + Mouse HEDİYE ) yapmışlar. Çok komiğime gidiyor böyle kampanyalar

Hacı gelen mouse ile çanta nasıl kaliteli mi? bu ürünü almayı düşünüyoruz arkadaşlada.

Dün 12.30'da ödemeyi yaptım, bir saat sonra siparişi onayladılar ama henüz kargoya verilmedi. Sanırım Cuma'ya kadar elime geçmeyecek. Alınca fotoğraflarını paylaşmayı düşünüyorum ama hediyelerin kaliteli olacağını sanmıyorum. Hediyeler yerine daha düşük fiyat olsa iyi olurdu.

krdeş ben hediyesiz 1257 TLye almıştım 3 hafta önce

• krdeş ben hediyesiz 1257 TLye almıştım 3 hafta önce

Hayırlı olsun arkadaşım, ben de dün 1264'e aldım; ama önceki gün 1250TL'ydi. Dolar yükselmeden önce zaten 1205'i bile görmüştüm. Artık düşmez diye düşündüm aldım ben de, bekleyemedim.
  • fantasy 15

Klavye kısayolları ni çalıştırabil din mi. .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunus_ts -- 3 Ağustos 2011; 15:11:22 >
  • quote:

ATK yi kurup hallettim TEŞEKKÜRLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantasy15 -- 3 Ağustos 2011; 15:10:43 >
  • quote:

quote:

Asus un hangi programlarını kurdun. Çok ıvır zıvır varda :-D
  • quote:

quote:

quote:

Asus un hangi programlarını kurdun. Çok ıvır zıvır varda :-D

Sen daha ıvır zıvır programlı laptop görmemişsin heralde...
  • Orijinalden alıntı: F3SV mağduru

Hayırlı olsun arkadaşım, ben de dün 1264'e aldım; ama önceki gün 1250TL'ydi. Dolar yükselmeden önce zaten 1205'i bile görmüştüm. Artık düşmez diye düşündüm aldım ben de, bekleyemedim.

nerden aldın o fıyata
  • Orijinalden alıntı: yuyuyu16

nerden aldın o fıyata

3 hafta önce novadan
  • Ürün kargo şubesine geri gittiğinde bizi bulamadan kaç gün içinde oradan alabiliyoruz gidipte...
  • quote:

Ürün kargo şubesine geri gittiğinde bizi bulamadan kaç gün içinde oradan alabiliyoruz gidipte...

Arayıp onlara sorsan
  • bende bugun sıparısı verdım bakalım artık goruslerımı paylasacagım..bu arada urun freedos gelıyor ne yuklesek
  • Windows 98
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuyuyu16

bende bugun sıparısı verdım bakalım artık goruslerımı paylasacagım..bu arada urun freedos gelıyor ne yuklesek

windows 7 64bit kur.. stabilitenin dibine vurursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: fiatpalio35

bende iki asus modeli arasında gidip geliyorum bide burda hediyeler var oyüzden hangisi alsam diye düşünüyorum 1100 TL ye kadar çıkabilirim ancak

http://www.pcdepo.com/asus-k53sv-sx144d-notebook-urun5910.html

http://www.pcdepo.com/asus-k52jt-sx172d-notebook-urun5107.html

emin ol ilerde iyiki core i5 li modeli almışım diyeceksin.. ekran kartı çok iyi çünkü onun..

arkadaşlar bir sorum olacak bu aletin ramini 8gb yapanlar iki ram inde aynı marka olmasına özen gösteriyor mu.. göstermeye gerek var mı..
    8gb olduğunda performansta gözle görülür artış oluyor mu teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: Bekomu

quote:

Orijinalden alıntı: yuyuyu16

bende bugun sıparısı verdım bakalım artık goruslerımı paylasacagım..bu arada urun freedos gelıyor ne yuklesek

windows 7 64bit kur.. stabilitenin dibine vurursun

• Orijinalden alıntı: yuyuyu16

nerden aldın o fıyata

2 Ağustos'ta novadan aldım saat 12.30'du. Fiyat çok dalgalanıyor bugün iyice fırlamış.
  • quote:

Ürün kargo şubesine geri gittiğinde bizi bulamadan kaç gün içinde oradan alabiliyoruz gidipte...

Yurtiçi kargoda şu şekildeymiş:

http://www.yurticikargo.com/sss.asp

ALICININ ADRESİNDE BULUNAMADIĞI DURUMLARDA NE YAPIYORSUNUZ?
    Gönderinin direkt adrese teslimini istemişseniz, kargo görevlimiz kimlik ibrazı karşılığında kargoyu alıcıya teslim eder. Eğer adreste kimseyi bulamazsa, "Kargo İhbar Notu" bırakır ve kargoyu şubeye geri getirir. Bu durumda kargonun alıcı ya da alıcının yetkili kıldığı kişi tarafından 3 gün içinde şubeden alınması gerekmektedir.

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.