Şimdi Ara

ASUS K53SV-SX144D, INTEL i5-2410 + Nvidia GT540 625$+kdv (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.799
Cevap
7
Favori
205.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: abdulkadir007

arkadaslar birkac sorum var;

http://www.amazon.com/Asus-K53SVXR2-K53SV-XR2-i5-2410M-Windows/dp/B005AURZUS

bu likteki pc yi alıcamda 749$+%6 vergisi varmıs sence bu bilgisayara göre uygunmu fiyat türkiyedekilerle karsılastırınca
    bide bana gelecek olan laptopta tr klavye yok bunu nasıl halledebilirim sticker varmış klavyeye yapıstırılan nerde bulabilirim onlar
    ist.de oturuyorum.

ve bunda 6 gb ram var sizinkilerle arasında çok performans farkı varmıdır

bu arada bilgisayar alındı ama amerikada bana bayramda gelicek xD

sabretmem lazımm

bi cevaplarsanız çok makbule geçer teşekkürler.

bi sorum daha var buna ek;

ben yurt dısından alacagım icin garanti nasıl olur onu bilemiyorum bilen varmı
    uluslar arası garantisi varmı bu ürünün?

noluurr cevaplayınnnnnn

• quote:

quote:

arkadaslar birkac sorum var;

http://www.amazon.com/Asus-K53SVXR2-K53SV-XR2-i5-2410M-Windows/dp/B005AURZUS

bu likteki pc yi alıcamda 749$+%6 vergisi varmıs sence bu bilgisayara göre uygunmu fiyat türkiyedekilerle karsılastırınca
    bide bana gelecek olan laptopta tr klavye yok bunu nasıl halledebilirim sticker varmış klavyeye yapıstırılan nerde bulabilirim onlar
    ist.de oturuyorum.

ve bunda 6 gb ram var sizinkilerle arasında çok performans farkı varmıdır

bu arada bilgisayar alındı ama amerikada bana bayramda gelicek xD

sabretmem lazımm

bi cevaplarsanız çok makbule geçer teşekkürler.

bi sorum daha var buna ek;

ben yurt dısından alacagım icin garanti nasıl olur onu bilemiyorum bilen varmı
    uluslar arası garantisi varmı bu ürünün?

noluurr cevaplayınnnnnn

O boyutta yazıyı görünce dayanamadım, bir şeyler söyleyeyim hadi

Öncelikle hayırlı olsun, bilgisayarın zaten alınmış fiyatı boşver artık.

Bellek ve sabit disk kapasiteleri SX144D'den daha yüksek, bu yönden daha iyi.

Garanti konusunu elektronik posta ile hem Türkiye hem de yurt dışı servislere danış derim. Ben Türkiye servisine sorduğum her soruya (tatmin edici olmasa da) yanıt aldım.

Klavye etiketleri de kolay bulunur sanırım, google'da aratınca birçok yer çıktı.

Umarım sorunsuz kullanırsın garanti servis görmezsin, hadi sana iyi beklemeler.

• quote:

Orijinalden alıntı: fantasy15

quote:

Orijinalden alıntı: F3SV mağduru

Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır bu başlığı takip ediyorum. Bugün Nova'ya sipariş verdim, çanta ve fare de veriyorlar artık. Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Bundan sonra ben de sorularınızı yanıtlamaya çalışacağım. İyi forumlar.

öncelikle hayırlı olsun ama nova canta ve mause vermiyor.bende novadan almıştım

Nova'da ( Çanta + Mouse HEDİYE ) Kampanyası yapmış. Baktı millet pcdepo'daki hediyeleri görünce oradan alıyor Hem fiyatı artırmışlar hemde ( Çanta + Mouse HEDİYE ) yapmışlar. Çok komiğime gidiyor böyle kampanyalar

• Pcdepo 1.318 çıkarttı bir ara düşmesini bekliyordum birden 1.252 ye düştü ona yetişeme dim 1.260 aldım.. Şimdi fiyatı aşağı çekmişler dolar arttığından yene tavan yapmış fiyat ben iyi bir fiyata denk gelmişim.. Hediye olması da iyi ekstra bir şey çıkmıyor sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj_alper_

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır bu başlığı takip ediyorum. Bugün Nova'ya sipariş verdim, çanta ve fare de veriyorlar artık. Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Bundan sonra ben de sorularınızı yanıtlamaya çalışacağım. İyi forumlar.

Nova'da ( Çanta + Mouse HEDİYE ) Kampanyası yapmış. Baktı millet pcdepo'daki hediyeleri görünce oradan alıyor Hem fiyatı artırmışlar hemde ( Çanta + Mouse HEDİYE ) yapmışlar. Çok komiğime gidiyor böyle kampanyalar

USD fiyatı heryerde aynı durumda ama TL fiyatı kurdan dolayı arttı.

• format attım ultimate kurdum şöyle bir sorunum var bilgisayar wireless kapalı olarak açılıyor
  • Başlat.. Çalıştır..Msconfig yaz oradan başlangıca gir wireless driverinı varsa oradan bul yanına tik koy tamam de. Şuan mobilim hatırladığım kadarı bu .
  • quote:

quote:

quote:

yok böyle birşey yaaa ben 3 hafta önce 1257 Tl ye aldım şimdi 1306 TL olmuş canta + mouse hediye

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus_ts

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: buyukbey

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevirim. Aşağıdaki linklerdeki makineler hakkında değerli fikirlerinizi öğrenmek isterim. Hangisini tercih edersizi?

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=7223

http://www.bimeks.com.tr/urun/118341/asus-k53sj-sx079v.aspx#photos

ve son olarak da

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-k53sv-sx045r-k53sv-core-i5-2410m-2.3ghz-4gb-ddr3-500gb-15.6-dvdrw-1024mb-gt540m-cam-bt-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=54163

Şimdiden karar vermemde yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Arkadaş sakn bimekstekini alma GT 540m, NV520 ye göre cok daha iyi br ekran kartıdır yine bu senin tercihin notebookcheckten testlerini karsılastır.

Ben de pazar sipariş ettim pcdepo dan. Yarın geliyor benim laptopda. sadece hafta da bir gün geliyor kargo o yüzden :) ben de incelemeler de bulunurum gelince..

Hayırlı olsun Kardeş

• Arkadaşlar bi sorum var klavyedeki kısayolları kullabnamıorm butun driverleri kurdum ?
  • quote:

Arkadaşlar bi sorum var klavyedeki kısayolları kullabnamıorm butun driverleri kurdum ?

Nonpasaran: ASUS Yazılımları - Araçları Rehberi bunu google da arat orada asus programlarını tanıtıyor.. Atk yi kurdun mu kısayollar o olmayınca çalışmıyor..
  • Arkadaşlar kısmetse ben de almayı düşünüyorum. Sizlere sorum bu pc acaba son çıkan oyunları kaldırıyor mu.Örneğin black ops, criysis 2 , dirt 4 ...Ekran kartı olarak 540 m 5650 den iyi mi kötü mü. Cevaplarsanız sevinirim.
    Aklıma bir şey daha takılıyor. Bu notebook nova ve pcdepo da vatan bilgisayara ve hepsiburadaya göre daha ucuz.Bu iki şirketin ucuz satmalarının sebebi ne. Buralardan alsak sıkıntı olur mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egebuca -- 2 Ağustos 2011; 22:39:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egebuca

Arkadaşlar kısmetse ben de almayı düşünüyorum. Sizlere sorum bu pc acaba son çıkan oyunları kaldırıyor mu.Örneğin black ops, criysis 2 , dirt 4 ...Ekran kartı olarak 540 m 5650 den iyi mi kötü mü. Cevaplarsanız sevinirim.
    Aklıma bir şey daha takılıyor. Bu notebook nova ve pcdepo da vatan bilgisayara ve hepsiburadaya göre daha ucuz.Bu iki şirketin ucuz satmalarının sebebi ne. Buralardan alsak sıkıntı olur mu ?

Arkadaş notebookcheckten bakabilirsin 540m 5650'den daha üstün ve daha yeni bir ekran kartıdır.http://www.notebookcheck.net/Computer-Games-on-Laptop-Graphic-Cards.13849.0.htm

• Vatan fiyatını 1.623 e çekmiş. Dün daha 1.350 gibi fiyatı vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus_ts

Başlat.. Çalıştır..Msconfig yaz oradan başlangıca gir wireless driverinı varsa oradan bul yanına tik koy tamam de. Şuan mobilim hatırladığım kadarı bu .

msconfigte wireless ile ilgili herhangi bir şey yok sorun devam ediyor ne yapmalıyım
  • bıraz daha para çıkıp bunu alayım bende aklıma yattı ama taksıt olunca fark bınıyormus kullananlar memnunmu barı kac gunde teslım oluyor
  • quote:

quote:

quote:

Hacı gelen mouse ile çanta nasıl kaliteli mi? bu ürünü almayı düşünüyoruz arkadaşlada.

Arkadaşlar aranızda yanılmıyorsam download çılgını bir arkadaş olacaktır.O arkadaşın elinde eğer 1080p'lik bir film videosu varsa onu açmayı deneyip, neticesinde kasma, donma, takılma gibi insanı sinir edecek bir durumla karşılaşıp karşılaşmadığını yazabilir mi.Çok ısrarla tavsiye ettiğim Transformers 2 (1080p) ( Matroska at 10.9 Mbps
    Length : 11.04 GiB for 2h 29mn 53s 884ms ) özellikli ripi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeeBuLa -- 3 Ağustos 2011; 7:05:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NeeBuLa

quote:

quote:

quote:

Hacı gelen mouse ile çanta nasıl kaliteli mi? bu ürünü almayı düşünüyoruz arkadaşlada.

Arkadaşlar aranızda yanılmıyorsam download çılgını bir arkadaş olacaktır.O arkadaşın elinde eğer 1080p'lik bir film videosu varsa onu açmayı deneyip, neticesinde kasma, donma, takılma gibi insanı sinir edecek bir durumla karşılaşıp karşılaşmadığını yazabilir mi.Çok ısrarla tavsiye ettiğim Transformers 2 (1080p) ( Matroska at 10.9 Mbps
    Length : 11.04 GiB for 2h 29mn 53s 884ms ) özellikli ripi.

Ne kalitelidir ama 5TL'lik bir mouse bir de 15TL'lik ucuzluk bir çanta verirler tamam işte. Al sana hediye.

• Wireless ve bluetooth driverları nin adı ne hangi üretici.. Site de birden fazla bluetooth ve wireless sürücüsü de var da..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuyuyu16

bıraz daha para çıkıp bunu alayım bende aklıma yattı ama taksıt olunca fark bınıyormus kullananlar memnunmu barı kac gunde teslım oluyor

krdeş novadan aldım taksitte fark yok bi günde krgoyla teslim kargo 10-15 Tl arası alıo
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.