Şimdi Ara

Asus K53SV KULLANICI PLATFORMU (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
690
Cevap
8
Favori
50.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Legolasx

bu ürün şu an alınabilecek bi cihazmı sizce 1600 e kadar laptop araştırmasındayımda

Biz aldığımıza memnunuz valla . Sizin ihtiyaçlarınızı karşılar mı ne yapmayı planlıyorsunuz bilemem fakat madem 1.600 e kadar laptop arıyosunuz. Bu laptop iyi bir seçenek diyebilirim çünkü ekran kartı falan olsun bu fiyata göre en iyi laptop bu bence.
  • Beni de ekleyin K53SV SX-581R benim cihaz
  • arkadaşlar benim problemim şöyleki bir oyuna giriyorum(cod mw3,fifa12) 10-15 dk sonra kasmaya başlıyor ve ısınıyordu.masaüstüne dönüp boştayken görev yöneticisine baktığımda cpu kullanımı %25 ti.kaynak izleyiciden nedir bu %25 kullanan diye baktım hiç duymadığım şu ifadeyi gördüm: ''Sistem Kesintileri-Ertelenen Yordam Çağrıları ve Hizmet Kesintileri'' diye birşey.araştırdığımda nedense hiç bir bilgi,çözüm vs. bulamadım.sonra denetim masasından pc sorunlarını tarattım.donanım kısmında şu sorun algılandı ''Donanım değişiklikleri algılanmamış olabilir''.format attım,driverları yükledim sorun devam ediyor.sorun ile ilgili tahminim sadece oyunlarda olduğu için grafik kartı ile alakalı.yardımlarınızı bekliyorum.teşekkür ediyorum
  • Bütün arkadaşlar listeye eklenmiştir ailemiz genişlemeye devam ediyor...))
  • Ben cihazı kasım ayından beri kullanıyorum hiç bir güncelleme yapmadım şimdiye kadar hangi güncellemeleri nasıl yapmalıyım ustalarımızdan yardım bekliyorum :)
  • dostum ben yükseltme falan yapmadım 4gb ram var ama puan 5.9 senin nasıl 5.4 oluyo ayrıca başka bi arkadaşında ram i 4b ama onun puanı 7.4 bu puanlama işine sı!mış windows...
  • recorvery win7 basic onun yerine ultimate 64 bit atsam garantide sorun çıkar mı?
    Ya da tamamen recornvery i kaldırsam (25 gb mübarek boşyere kullandığım da yoktur) ne yapıabir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anticor -- 9 Haziran 2012; 0:40:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anticor

recorvery win7 basic onun yerine ultimate 64 bit atsam garantide sorun çıkar mı?
    Ya da tamamen recornvery i kaldırsam (25 gb mübarek boşyere kullandığım da yoktur) ne yapıabir?

Kurduğun sistemden dolayı garantinin iptal olacağını sanmıyorum. Çünkü eski toshıba laptopumu aldığımda windows vista kurulu gelmişti fakat ben onu xp ye çevirmiştim. Daha sonradan xp kuruluyken falan sevise gitmişti servistekiler niye değiştirdiniz falan da demedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocak157

quote:

Orijinalden alıntı: anticor

recorvery win7 basic onun yerine ultimate 64 bit atsam garantide sorun çıkar mı?

Kurduğun sistemden dolayı garantinin iptal olacağını sanmıyorum. Çünkü eski toshıba laptopumu aldığımda windows vista kurulu gelmişti fakat ben onu xp ye çevirmiştim. Daha sonradan xp kuruluyken falan sevise gitmişti servistekiler niye değiştirdiniz falan da demedi.

Tam olarak demek istediğim recorvery var ya 25 gb yer kaplıyor bir de basic yüklü orada. (Benim sistem ultimate onda sorun yok) o 25 gb lık alanı kullanmak mümkün mü? Veya kullanamazsak recorvery deki win7 basic yerine ultimate falan kursak nasıl olur? Format atacağımıza tek tuşla recorveryi kurarız olur biter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunun cevabı aşağıdaki linkte var arkadaşım.

http://forum.donanimhaber.com/m_55327611/mpage_20/key_/tm.htm
  • Oyun oynayan arkadaşlar ısı değerleriniz ne durumda malum yaz geldi. Ben diablo veya source oynarken işlemci max 95 vga da 85 dereceye çıkıyor. Sürekli bu ısılarda kullanmak sanırım parçaların ömrünü kısaltacaktır. Zalman NC2000 alayım diyorum ne dersiniz kullanan var mı?
  • Format attım win 7 ultimate 64 bit kurdum derecelendirme bunlar. Ne yapmam gerekiyor şimdi arkadaşlar bana yardımcı olabilir misiniz?

Asus K53SV KULLANICI PLATFORMU
  • Buradan Aldım bugün , fakat işletimim sistemi yok ? Nasıl kurarım ? Kendi kopya windows 7 ultimate'm var acaba kursam sorun çıkarmı ? Driverları nerden bulabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: R0dosto

Buradan Aldım bugün , fakat işletimim sistemi yok ? Nasıl kurarım ? Kendi kopya windows 7 ultimate'm var acaba kursam sorun çıkarmı ? Driverları nerden bulabilirim ?

Evet kurabilirsin. Sürücüleri ise asus'un resmi sitesinden indireceksiniz sonrası kurulum zaten basit işlemler.
  • Ürünü bende Şubat başından beri kullanıyorum ve herhangi bir olumsuzluk yaşamamıştım. Ama geçen gün FIFA'dan sıkılıp başka bir oyun yükleyeyim dedim ve Assassin's Creed'in ilk oyununu indirdim ve yükledim. Fakat harici ekran kartı ile açamadım. Intel'in grafik kartı ile açıyor fakat nvidia ile açmıyor.İşlemci ile oyna diyeceksiniz ama malum, o zaman da işlemci acayip ısınıyor.

Sanırım oyun ve kart uyumsuzluğu. Ne yaptıysam olmadı.

FIFA'dan sıkıldım artık, sorunsuz oynadığınız oyun var mı tavsiye edebileceğiniz? Gamepad de var. Hem de kablosuz. LCD TV'ye de bağlarım. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-76C9F79BC -- 16 Haziran 2012; 19:23:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: U1H2

quote:

Buradan Aldım bugün , fakat işletimim sistemi yok ? Nasıl kurarım ? Kendi kopya windows 7 ultimate'm var acaba kursam sorun çıkarmı ? Driverları nerden bulabilirim ?

Evet kurabilirsin. Sürücüleri ise asus'un resmi sitesinden indireceksiniz sonrası kurulum zaten basit işlemler.

İştetim sistemsiz geliyor daha önce format falan atmadım nasıl yaparım bi yardımcı olsanız iyi olur aslında ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: U1H2

quote:

İştetim sistemsiz geliyor daha önce format falan atmadım nasıl yaparım bi yardımcı olsanız iyi olur aslında ?

Windows kurulumu konusunda birçok döküman mevcut onları okursanız daha faydalı olur ben size uzaktan bu konu da yardımcı olamam ki :S
  • Arkadaşlar asus k serisi laptopların touchpad'leri hassasmı? Bende acer 6930g laptop var touchpad'inden hiç memnun değilim alanı çok küçük, hassaslığı ve kayganlığı iyi değil.Şimdi asus k serisi laptop alıcam.Bazen mause olmadan kullanıyorum onun için touchpad'ini sordum.Yardımcı olucak insanlara şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaplan.h

Format attım win 7 ultimate 64 bit kurdum derecelendirme bunlar. Ne yapmam gerekiyor şimdi arkadaşlar bana yardımcı olabilir misiniz?

birde asus sonic focus programını bulamıyorum arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ORKUN///M

Arkadaşlar asus k serisi laptopların touchpad'leri hassasmı? Bende acer 6930g laptop var touchpad'inden hiç memnun değilim alanı çok küçük, hassaslığı ve kayganlığı iyi değil.Şimdi asus k serisi laptop alıcam.Bazen mause olmadan kullanıyorum onun için touchpad'ini sordum.Yardımcı olucak insanlara şimdiden teşekkürler.

Touchpad hassaslığını yazılım yardımıyla ayarlayabiliyorsun.

Maximum hassaslık senin tatmin eder mi bilmem ama ben maximum ayarda kullanmadığım halde gayet memnun olduğumu söyleyebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.