Şimdi Ara

Asus K52J RECOVERY

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
12.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus marka notebook a sahibim bilgisayarı ilk aldığımda win7 home basic vardı lisanslı fakat ben win7 ultimate kurdum crackli şimdi tekrar home basic kurmak istiyorum lisans key var fakat kurulum cd si yok ama format atarken HDD de RECOVERY diye bölümlenmiş bir bölüm gördüm burda home basic yedek olabilirmi varsa nasıl kurulum yapabilirim burdan yardımcı olursanız sevinirim 14 GB lık bir bölüm ve 3 GB boş gösteriyor yardım ederseniz sevinirim =(

• kardeş o recovery de bütün sitem yüklü asusun programının kullanmadım ama sistem geri yükleme sistem yazılımı yükleme v seçnekler olacak sistem geri yüklemede fabrika ayarlarına geri yükle var veya sistemi yeniden kur gibi seçenekler var markaların program seçnekleri farklı farklı ama şu avr senin sistem orda yükleyebilirsin asusun programları pc nle ilgili ve windows orda kurulu programının arayüzünü aça biliyorsan seçenekleri yazı veya sayıyla belirtirsen yardımcı olabilirim.
  • resimle demek istedim afedersin
  • http://imageshack.us/photo/my-images/89/16072011458.jpg/

resime bak bahsettiğim şey bu ama burdan nasıl kurucam bilmiyorum =(
  • bir seçenek daha sunabilirim sana rahat olması açısından pc ni başlattığında siyah ekrandayken f9 tuşuna basılı tut format ekranı direkt karşına gelecektir burda fabrika ayarlarına geri yükle var burdan rahatlıkla yapabilirsin yapamazsan bu resimde ya yenilenin yada yeninin içinde yine fabrika ayarlarını geri yükle var burdanda başlata bilirsin f9 işini daha rahat yapacaksındır.çılışta siyah ekrandayken basılı tut direkt formata geçer.
  • fabrika ayarlarına geri dön dediğimde D deki veriler silinirmi ?
  • aynen verilerini yedekliyoran sıksık kaybolmaz bubilirin ama yedeklemediysen san aharici harddiske filan at derim silinşr çünkü
  • Yani D dekiler uçar diosun o zaman sakat ya =(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.