Şimdi Ara

Asus i7+8GB Ram+İntel+Nvidia E.Kartlı +LED KLAVYE+FullMetal+FULLHD+SIFIR PİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ASUS N56VZ İ7 3610QM 2,30 GHZ Turbo işlemcili (3,3 GHZ ) 8 Çekirdek ve 8 GB Ramdir. Full Metal Kasa
    Nvidia GT 630M 2GB (128 BİT ) Paylaşımsız + İntel Graphics 4000 (128 BİT) 2 GB Paylaşımlı Çift Ekran kartlıdır.
    Ekran FULL HD 1920X1080 MAT LED Paneldir..
    İç temizliği , Keçeleri , Macunları yenilenmiş olup formatlanmış kusursuz olarak satışa sunulmuştur.
    Office Pro 2016 Full sürümü kurulu bırakılacaktır.
    Grafiği en güçlü olan GTA5 ile bir görüntü paylaşıyorum.(Son resimde )Üzerinde kurulu bırakacağım.
    Pil sıfırdır.
    Toucpad çalışmıyor bu nedenle Harici Mouse hediyemdir.

Fiyat SATILDITL

Kozmetiği 10/8,5 Alır. Genel durumu temiz çiziksiz. (Çerçeve (Bezel) kenarında kılcal çatlak oluşmuş onarılmıştır.Bu yüzden puan kırdım)
    Mantıklı mesaj attığınız sürece yanıt veririm. Garantisi yok.

İstanbul dışı alımda EFT veya Havaleden sonra kargo yapmaktayım. Olabildiğince açıklamaya çalıştım Hayırlı bir alışveriş olsun istiyorum.
    TAKAS kesinlikle yoktur.

--------- Ürünün genel detaylı özellikleri ----------

> İntel Core İ7 3610QM 8 Çekirdek

> 2 GB Ekran kartı Nvidia GeForce GT 630M (Paylaşımsız)+2 GB İntel 4000 Top:4 GB

> Full HD ekran kartı olduğundan 1080P ve üzeri Video ve Film Çok Rahat İzleyebilirsiniz.

> 8 GB DDR3 RAM 2 Slot (32 GB'ye kadar )

> Kart okuyucu dahili (SD Card)

> 4 adet 3.0 Usb girişi(2x2.0-2x3,0)

> microfon ve ses Çıkışı

> DVD Okuyucu/Yazıcı

> Dahili Hoparlör (Net ses kalitesi) Sonicmaster (ROG Audiowizard Center)

> Ses sistemi çıkışı vardır

> HDMI çıkışı

> VGA Çıkışı

> 1000 GB HDD

>Soğutması gayet kuvvetli ( Fan ve iç temizliği yeni yapılmıştır)

>Orijinal İşletim sistemi Windows 7’dir. Formatlanmış satışa hazır haldedir.(Lisans etiketi üzerindedir ve Anakarta gömülüdür) Üzerinde Win 10 Single Home kuruludur.
    > Adaptörü ve bataryası verilecektir.

Resimler

Asus i7+8GB Ram+İntel+Nvidia E.Kartlı +LED KLAVYE+FullMetal+FULLHD+SIFIR PİL
    Asus i7+8GB Ram+İntel+Nvidia E.Kartlı +LED KLAVYE+FullMetal+FULLHD+SIFIR PİLAsus i7+8GB Ram+İntel+Nvidia E.Kartlı +LED KLAVYE+FullMetal+FULLHD+SIFIR PİLAsus i7+8GB Ram+İntel+Nvidia E.Kartlı +LED KLAVYE+FullMetal+FULLHD+SIFIR PİLAsus i7+8GB Ram+İntel+Nvidia E.Kartlı +LED KLAVYE+FullMetal+FULLHD+SIFIR PİLAsus i7+8GB Ram+İntel+Nvidia E.Kartlı +LED KLAVYE+FullMetal+FULLHD+SIFIR PİLAsus i7+8GB Ram+İntel+Nvidia E.Kartlı +LED KLAVYE+FullMetal+FULLHD+SIFIR PİLAsus i7+8GB Ram+İntel+Nvidia E.Kartlı +LED KLAVYE+FullMetal+FULLHD+SIFIR PİLAsus i7+8GB Ram+İntel+Nvidia E.Kartlı +LED KLAVYE+FullMetal+FULLHD+SIFIR PİLAsus i7+8GB Ram+İntel+Nvidia E.Kartlı +LED KLAVYE+FullMetal+FULLHD+SIFIR PİLAsus i7+8GB Ram+İntel+Nvidia E.Kartlı +LED KLAVYE+FullMetal+FULLHD+SIFIR PİLAsus i7+8GB Ram+İntel+Nvidia E.Kartlı +LED KLAVYE+FullMetal+FULLHD+SIFIR PİLAsus i7+8GB Ram+İntel+Nvidia E.Kartlı +LED KLAVYE+FullMetal+FULLHD+SIFIR PİLAsus i7+8GB Ram+İntel+Nvidia E.Kartlı +LED KLAVYE+FullMetal+FULLHD+SIFIR PİLAsus i7+8GB Ram+İntel+Nvidia E.Kartlı +LED KLAVYE+FullMetal+FULLHD+SIFIR PİLAsus i7+8GB Ram+İntel+Nvidia E.Kartlı +LED KLAVYE+FullMetal+FULLHD+SIFIR PİLAsus i7+8GB Ram+İntel+Nvidia E.Kartlı +LED KLAVYE+FullMetal+FULLHD+SIFIR PİL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carso -- 7 Ocak 2021; 10:16:49 >

• Forum dışına satıldı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.