Şimdi Ara

Asus İ7 +8 GB RAM+3GB E.Kartı+240 SSD+ FULL METAL+Win7+SıfırPil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Asus İ7 +8 GB RAM+3GB E.Kartı+240 SSD+ FULL METAL+Win7+SıfırPil
    Asus K56CM modeli olup İ7 3517U işlemci 4 Çekirdek ve 8 RAM’dır. 3 GB Çift ekran (Nvidia+İntel) kartına sahiptir. Nvidia 2 GB paylaşımsız ve harici ekran kartıdır. 1 GB İntel Paylaşımlı ve dahili bir karttır toplamda 3 GB'dir. Herhangi bir hasarı ve çalışmayan aksamı yoktur (Tamamen orjinal). Formatlanıp satışa hazır hale getirilmiş ve Office 2010 Professionel hediye mahayetinde extradan kurulmuştur. Kozmetik olarak 10/9 alır. klavye ve etrafı serindir sıcaklık duymazsınız (Klavye Kasası Full Metal) temizliği yapılmıştır ve soğukluğu net duyarsınız... Yedek batarya hediyeli üzerindeki 1.5 saat kadar gitmektedir. Sıfır bataryada yanında verilecektir.
    Laptop ‘un temizliğini ve incelemek için yakından gelip bakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.Mantıklı mesajlarınıza geri dönüş yaparım.Mezarcı takımı uzak dursun
    Özellikle Yazıyorum TAKAS YOK
    --------- Ürünün genel özellikleri ----------

> İntel Core İ7 3517U 4 Çekirdek
    > 2 GB Ekran kartı Nvidia GeForce GT 635M (Paylaşımsız)+1 GB İntel 4000
    > HD ekran kartı olduğundan 1080P Video ve Film Çok Rahat İzleyebilirsiniz.
    > 8 GB DDR3 RAM 2 Slot (16 GB'ye kadar )
    > Kart okuyucu dahili (SD Card)
    > Kamera yazılımı yüklüdür.
    > 3 adet 3.0 Usb girişi(3x2.0-1x3,0)
    > microfon ve ses Çıkışı
    > DVD Okuyucu/Yazıcı
    > Dahili Hoparlör (Net ses kalitesi) Sonicmaster
    > Ses sistemi çıkışı vardır
    > HTMI çıkışı
    > VGA Çıkışı
    > 240 SDD (%100 Sorunsuz bad sectör yoktur).+24 GB SSD Fabrika çıkışlıdır.
    > Onarılan , kırılan parçası yoktur.
    > Laptop hiç ısınmıyor kanalları ve soğutması gayet kuvvetli (Düzenli olarak bakımını kendim yapıyorum. fan temizliği yeni yapılmıştır)
    >Orijinal İşletim sistemi Windows 7’dir. Yüklü olan Win 7 ’dir. Formatlanmış satışa hazır haldedir.(Lisans etiketi üzerindedir)
    > Adaptörü ve bataryası verilecektir.(Batarya çok stabildir değişmemiştir ) Yedek Sıfır batarya hediye olarak veriyorum.
    > Pil durumu mükemmeldir gibi diyebilirim halen 1 ile 1,5 saat gidiyor.Sıfır pil ile kullanıldığında 2-3 saat kadar gidecektir.
    Asus İ7 +8 GB RAM+3GB E.Kartı+240 SSD+ FULL METAL+Win7+SıfırPilAsus İ7 +8 GB RAM+3GB E.Kartı+240 SSD+ FULL METAL+Win7+SıfırPilAsus İ7 +8 GB RAM+3GB E.Kartı+240 SSD+ FULL METAL+Win7+SıfırPilAsus İ7 +8 GB RAM+3GB E.Kartı+240 SSD+ FULL METAL+Win7+SıfırPilAsus İ7 +8 GB RAM+3GB E.Kartı+240 SSD+ FULL METAL+Win7+SıfırPilAsus İ7 +8 GB RAM+3GB E.Kartı+240 SSD+ FULL METAL+Win7+SıfırPilAsus İ7 +8 GB RAM+3GB E.Kartı+240 SSD+ FULL METAL+Win7+SıfırPilAsus İ7 +8 GB RAM+3GB E.Kartı+240 SSD+ FULL METAL+Win7+SıfırPilAsus İ7 +8 GB RAM+3GB E.Kartı+240 SSD+ FULL METAL+Win7+SıfırPilAsus İ7 +8 GB RAM+3GB E.Kartı+240 SSD+ FULL METAL+Win7+SıfırPil
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 0 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Fiyat nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valdezz V kullanıcısına yanıt
    Satılalı çok oldu kardeşim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.