Şimdi Ara

Asus H81-PLUS Intel H81 Soket 1150

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ofis bilgisayarım için Asus H81-PLUS Intel H81 Soket 1150 almayı düşünüyorum. Ürünü almadan önce güzelcene bi araştırma yaptım ve ön panele usb 3.0 bağlantısının olmadığını öğrendim ve hayal kırıklığına uğradım . Bu anakartın başka ne gibi eksileri var kullanan arkadaşlar yazabilirse çok memnun olurum.

Saygılar..

• Ön panelde USB 3.0 olacakta ne olacak kardeşim. Arkada varsa yetmez mi zaten?
  • arka kısım kısım biraz sıkışık olacak ödene en azından 2.0 girişi olursa fena olmaz :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aku034 -- 25 Haziran 2014; 23:13:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aku034

Ofis bilgisayarım için Asus H81-PLUS Intel H81 Soket 1150 almayı düşünüyorum. Ürünü almadan önce güzelcene bi araştırma yaptım ve ön panele usb 3.0 bağlantısının olmadığını öğrendim ve hayal kırıklığına uğradım . Bu anakartın başka ne gibi eksileri var kullanan arkadaşlar yazabilirse çok memnun olurum.

Saygılar..

Ön panel USB 3.0 yuvası MSI'da var hocam:

http://www.vatanbilgisayar.com/h81m-p32-intel-h81-soket-1150-ddr3-1600mhz-sata-30-usb-30-vga-anakart.html?srt=UP

• quote:

Orijinalden alıntı: Cesur Adam

quote:

Orijinalden alıntı: aku034

Ofis bilgisayarım için Asus H81-PLUS Intel H81 Soket 1150 almayı düşünüyorum. Ürünü almadan önce güzelcene bi araştırma yaptım ve ön panele usb 3.0 bağlantısının olmadığını öğrendim ve hayal kırıklığına uğradım . Bu anakartın başka ne gibi eksileri var kullanan arkadaşlar yazabilirse çok memnun olurum.

Saygılar..

Ön panel USB 3.0 yuvası MSI'da var hocam:

http://www.vatanbilgisayar.com/h81m-p32-intel-h81-soket-1150-ddr3-1600mhz-sata-30-usb-30-vga-anakart.html?srt=UP

Asus H81-M Plus modelindede var ön panelde fakat mini atx işimi görmez :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.