Şimdi Ara

ASUS GTX770 -TAKAS-SAPPHIRE R9 290X

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Elimde ASUS GTX770 DIRECTCU II O.C. GDDR5 2GB 256BIT ekran kartı mevcut.
    SAPPHIRE R9 290X TRI-X OC 4gb 512bit ikinci el bölümünde bir arkadaş takas isteğinde bulundum.Takas etmek mantıklımı acaba?Monitörüm imzamda.

Merak ettiğim bu monitörle büyük farklar görürmüyüm ve işlemcim yeterli olurmu uzun vadede.Yada kendi ekran kartımı satıp üzerine koyup sıfır ndvia mı almak daha mantıklı.(Nvdia fanı yımdır.)

Teşekkürler

not:edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackly -- 22 Ekim 2014; 11:06:42 >

• Takasın mantıklı olup olmadığını söyleyebilmemiz için üzerine verilen fiyat farkını bilmemiz gerekiyor.
  • Kartın garanti durumu üstüne ne kadar vericeksiniz bunları bilmek lasım kaç aylık ayrıyetten sizin kartıda bilmel lasım uygunsa olabilir sıfıra girme gtx970 alman gerekir baya para çıkar cebinden bence r9 290 kovala uygun fiyattan daha f/p olur az para verirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence mantıklı ama hangi r9 290x? sapphire trixx - asus ikilisinden uzak dur powercolor pcs+ olur sapphire vaporx olur turboduo olur gigabyte olur :)
  • @ßlue Sky
    @qaanx
    @cinayet13

Kartım oc zorlanmamış.2013 Aralık ayından vatandan alma eksiksizdir.

http://forum.donanimhaber.com/m_97643156/f_//tm.htm#98469093 konu burada.Tri-x modeli

+400 Tl üstüne istemektedir.
  • Ikinci el sapphire tri x alinmaz... Ben onermiyorum zaten ariza bir kart ikinci eliyle hic ugrasilmaz... Sapphire vaporx - pcs+ powercolor - turboduo - gigabyte

Bunlarin disinda bakma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinayet13

Ikinci el sapphire tri x alinmaz... Ben onermiyorum zaten ariza bir kart ikinci eliyle hic ugrasilmaz... Sapphire vaporx - pcs+ powercolor - turboduo - gigabyte

Bunlarin disinda bakma

Trixx bilmiyorum da giga 290x te sorunlu diolardı pcs baksın en iyisi😃

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Z.Jackly

@ßlue Sky
    @qaanx
    @cinayet13

Kartım oc zorlanmamış.2013 Aralık ayından vatandan alma eksiksizdir.

http://forum.donanimhaber.com/m_97643156/f_//tm.htm#98469093 konu burada.Tri-x modeli

+400 Tl üstüne istemektedir.

Hocam snn kart sıfırı 900 600 den saymış kendi kartıda 1.4 1 den saymış fena değil bence alcaksan 300-350 tl ye anlaş ama kronik olarak sorunlu bir kartmı mining yapulmışmı orasını bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qaanx -- 22 Ekim 2014; 11:41:01 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Kart fena değilde fiyat pek iyi değil.

Elinizdeki kartı satıp GTX 970 almanızı öneririm veya acele etmeyin yeni kartları bekleyin bence bu saatten sonra üst seviye R9 serisi alınmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qaanx

quote:

Ikinci el sapphire tri x alinmaz... Ben onermiyorum zaten ariza bir kart ikinci eliyle hic ugrasilmaz... Sapphire vaporx - pcs+ powercolor - turboduo - gigabyte

Bunlarin disinda bakma

giga 280x kullandım kullandığım en güzel amd karttı valla
  • herkese teşekkür ediyorum.Vazgeçtim daha üst sınıf ndvia olarak ve yeni kartları bekleyeceğim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qaanx

quote:

Bunlarin disinda bakma

giga 280x kullandım kullandığım en güzel amd karttı valla

her makanın sorunlu ürünü var ama Giga cidden iyi şeyler yapiyor.kendilerini gaming notebook'ada attılar ürünleride güzel

konuya dönecek olursak.. mantıklıdır ama satıcıyı araştırmak gerek.. mining yapılmış mı yada kronik bir ısınma problemi varmı. Garanti durumu vs.. onun yerine çok daha ucuza r9 290 bulursun ama kimse o kart ile takas etmez üstüne 100-200 lira bile istemez kısaca elden çıkartıp.. yeni seri kart alıcaksın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.