Şimdi Ara

Asus GTX770 DirectCU II O.C. GDDR5 2GB 256Bit > Kod 43 Hatalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus GTX770 DirectCU II O.C. GDDR5 2GB 256Bit Nvidia GeForce DX11.1 Ekran Kartı

4 Yıla yakındır oyun amaçlı kullanıyorum.Geçen hafta Kod43 hatası vermeye başladı ve driver kuramadım. Pc de acil lazım olduğu için @bronice ikinci el kart aldım.

Elimdeki kart fazlalıktan satılıktır. Kozmetik olarak hasar v.b. yoktur. Fanları çalışıyor ekran geliyor. kod43 hatası veriyor.

Fiyat: Bir bilgim yok teklif usülü ile verebilirim. [ Kutu yok , faturasını arıyorum , İstanbul Cevizlibağ Vatan bilgisayardan alınma ]

Asus GTX770 DirectCU II O.C. GDDR5 2GB 256Bit > Kod 43 HatalıAsus GTX770 DirectCU II O.C. GDDR5 2GB 256Bit > Kod 43 HatalıAsus GTX770 DirectCU II O.C. GDDR5 2GB 256Bit > Kod 43 HatalıAsus GTX770 DirectCU II O.C. GDDR5 2GB 256Bit > Kod 43 Hatalı

• benim 750ti de vardı aynı hatadan driver yemiyor anlayacağın sadece görüntü verir o kart
  • Kartınız yüksek ihtimalle bitkisel hayata geçmiş. Voltmetreyle sorun olan entegre birimini anlayıp, belki çözüm üretebilirsiniz. Çok anlamıyorsanız, bir profesyonelden yardım alabilir, uyguna çözebilirsiniz. Ancak değmeyecek külfette bir tamirat işi de çıkarabilir. Fan parasına belki satılır. Hayırlı satışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teklifim 50 tl
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.