Şimdi Ara

ASUS GTX560 DirectCU II TOP SATILMIŞTIR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
2.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatan çok tehlikeli dostum birden indiriyorlar kartın fiyatı arkd. dediği gibi yüzde 25 indirimde 487 tl oldu ama günlük bu indirim bitince kart yine satış fiyatı 591 tl olucak bilgi vatanda çalışan arkadaşım
  • gtx460 overlock yapınca gtx560 olurmus aynı fiyata satmak gerekli sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: barut78

gtx460 overlock yapınca gtx560 olurmus aynı fiyata satmak gerekli sanırım

bende bu karta gtx590 olur korkumdan overclock yapmıyorum dostum zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: boranfirat

Vatan çok tehlikeli dostum birden indiriyorlar kartın fiyatı arkd. dediği gibi yüzde 25 indirimde 487 tl oldu ama günlük bu indirim bitince kart yine satış fiyatı 591 tl olucak bilgi vatanda çalışan arkadaşım

Evet bu konuda haklısın dostum .
  • mükemmel:)
  • Vatan %25 indirimde 471 aldık arkadaşa 2 hafta önce !!! Haftaya indirime girer gene vatan...

Revize şart bence...
  • stoklara gelince girer
  • 18 mağazada stokta zaten ?
  • var bak ılanın ılk mesajında tıkla cok zor degıl sagda stoka gelınce haber ver dıye bır yazı var kırmızı bıraz dha yardımcı olayım :)

ha şöyle olabılır ınternet magazasında olmayıp orada yazan subelerde olabılır ama daha once bır kere boyle bır muhabbette aramıştım ızmır subesını yok demışlerdı sormak lazım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manifeto -- 22 Ocak 2012; 11:24:09 >
  • Hayırlı satışlar. Fiyat mükemmel Geçen ay Vatan dan indirimli 535 TL ye almıştım. Eğer o zaman görseydim bunu suan pc de takılıydı
  • Ben bu kart hakkında yapılan olumsuz degerlendirmelere 560 ve 560ti noktasında katılıyordum ta ki kartın cok sevdiğim bir değerlendirme sitesi olan techpowerup daki incelemesini görene kadar. Bu incelemeyi gördükten sonra ise bu kez ürün sahibinin kartla ilgili düşüncelerinin sonuna kadar arkasindayim. İnceleyin bu kartın ti performansında olduğunu görün ve uzerine hala oc olduğunda neler yapabildigine bir bakın derim. Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: nmkyldrm

Ben bu kart hakkında yapılan olumsuz degerlendirmelere 560 ve 560ti noktasında katılıyordum ta ki kartın cok sevdiğim bir değerlendirme sitesi olan techpowerup daki incelemesini görene kadar. Bu incelemeyi gördükten sonra ise bu kez ürün sahibinin kartla ilgili düşüncelerinin sonuna kadar arkasindayim. İnceleyin bu kartın ti performansında olduğunu görün ve uzerine hala oc olduğunda neler yapabildigine bir bakın derim. Saygılar

Aynen katılıyorum ancak TOP modeli daha üstün. İlerde de 2 x GTX 560 TOP SLi: GTX 590 TOP
  • Araştırıp , bilgi sahibi olan insanlardan objektif yorumlar almak iyi geldi açıkcası . Teşekkürler
  • önümüzdeki yaz lazım olacaktı bana bu kart
    hayırlı satışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enreka_tr

önümüzdeki yaz lazım olacaktı bana bu kart
    hayırlı satışlar

Eyvallah , paşa paşa yatıyor . Kartla beraber x6 1055t + msi 870a-G54 Anakart + 8gb ram seceneklerı de vardır bu arada .
  • quote:

Orijinalden alıntı: manifeto

quote:

Orijinalden alıntı: enreka_tr

önümüzdeki yaz lazım olacaktı bana bu kart
    hayırlı satışlar

Eyvallah , paşa paşa yatıyor . Kartla beraber x6 1055t + msi 870a-G54 Anakart + 8gb ram seceneklerı de vardır bu arada .

evet gördüm diger konunu da çok iyi sistem aynı ayardaki 2200den aşagı alınmıyor şu ara
    ben alacak olsam monitör,kasa ve dvdler hariç olarak almak isterdim
    tekrar iyi satışlar

• On numara fiyat verdim sisteme ki aynı zamanda cok cok yeni bir sistem . Bugünlerde donanımhaber de biraz durgunluk var gibi tekrar sağolasın
  • Hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan. . . . . . Merak edenler satılmaz vs diyenler içinde kart 450 TL ye satılmıştır .
  • mutlu hayırlı olsun kartın ıyı gunlerde oyna bol fpsli gunler senın olsun nakıt mı aldın
  • Eh hadi bakalim hayirli olsun iyi gunlerde kullan
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.