Şimdi Ara

Asus Gtx 950 hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus GTX 950 STRIX satın aldım. Ekran kartını taktıktan sonra Windows 10 ile formatladım makinemı. Son sürüm nvidia driver (361.43) kurdum.
    Hiçbir sıkıntı yokken bilgisayar birden donuyor. Görüntü sabit bir şekilde kalıyor, mouse imleci hareket etmiyor. Çok sık gerçekleşmiyor belki saatte bir ya da iki saatte bir.
    Asıl ilginç olan oyun oynarken ya da harddiski meşgul ettiğim sıralarda bu donma gerçekleşmiyor. Genelde nette surf yaptığım sıra ya da müzik dinlerken gerçekleşiyor.

Sistemim;

Asus M5A99X EVO Anakart
    Amd FX 6100 İşlemci
    8GB Kingston 1600 Ram
    THERMALTAKE LITEPOWER 600W
    OCZ ARC 100 240GB SSD
    Windows 10 x64 Pro

Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.

• NIGHT^DéVIL kullanıcısına yanıt
    bide bios güncelle sorun düzelir
  • patren kullanıcısına yanıt
    en güncel bios yüklü anakartımda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NIGHT^DéVIL

en güncel bios yüklü anakartımda.

https://forums.geforce.com/default/topic/907279/geforce-900-series/random-complete-freezing-gtx-950-ftw-card/
    aynı sorunu yaşayan birisi cevap veren yok. eğer herşey güncel halde bu şekildeyse gönderin yenisi gelsin.
    edit:diğer ekran kartıyla yada onboardla bu sorunun olmadığını varsayarak. yani hdd vs. tüm herşeyden eminseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadmanku -- 3 Ocak 2016; 18:47:59 >

• deadmanku kullanıcısına yanıt
    bundan önce asus hd6850 kullanıyordum. böyle bir problem yaşamadım hiç.
  • tekrar o kartı takıp denemelisin sonra sorun yoksa ekran kartından olduğuna emin olabilirsiniz. ekran kartı belki anakarta tam oturmamış olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.