Şimdi Ara

ASUS GTX 780 DCUII FİYAT REVİZE 2000>>>>1900

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
3.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Denizli İlan Türü #Takaslık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 ASUS GTX 780 DCUII FİYAT REVİZE 2000>>>>1900

FreeSync bir monitör aldığım için AMD karta geçmek istiyorum 2 gündür ilanı atmak için fiyat araştırması yapıyorum. Kart bana 1 ay önce sadece borsayla ilgilenen yakın bir abimden geldi kartla sadece son 1 aydır oyun oynanmıştır bayağı temiz o yüzden kendisi sıfır almış 5 yıl önce, dediklerime inanmazsınız belki diye test görsellerini yüklüyorum benim Max gördüğüm sıcaklık 73 derece oldu hiçbir şekilde FPS düşmesi veya benzeri sorunla karşılaşmadım. İstediğim fiyat 2000TL yer denizli isteyen gelip test yapabilir şehir dışına ödeme sonrası kargo yaparım kutu fatura garanti bulunmuyor güvenli bir şekilde yollarım. Takas olarak düşündüğüm kartlar; Gigabyte rx570-580 4gb gaming veya aorus serisi. edit: rdr oyun görseli ekledim fps i göstermek için texture high en altta bir ayar medium diğerleri lowda işlemcim i3 7100 2x8 2400mhz de çalışan ram var oyun hdd üstünde.

ASUS GTX 780 DCUII FİYAT REVİZE 20001900

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 2000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Denizli Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• Arkadaşlar , malın ederi farklı bir şey satıcının istediği fiyat farklı şeydir.

Geçen ay 1100 tl ye 1050ti sattım, markette duruyor.

6+8 pinden beslenen 250w dan aşağı güç çekmeyen 5 yaşında bir karttan bahsediyoruz  

Başlığı daha fazla kirletmeyeceğim, satışı arkadaşa tekrardan hayırlı satışlar dilerim.

• ilginç bir fiyat hocam, hayırlı satışlar.

• General Darknes kullanıcısına yanıt

bu forumda r9 280 in 1500 e satıldığını görünce bu fiyatı tercih ettim bu kart hem daha güçlü hem yorulmamış testlerde gözüküyor zaten oyun oynanmış olsa hem fps farkı olur hem sıcaklık daha fazla olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: General Darknes

ilginç bir fiyat hocam, hayırlı satışlar.

gtx 1050ti ikinci elde 1800tl isteniyor. sarı sitede kart yok.

o karttan %50 daha hızlı bir kart için bence uygun. Tek sorunu yüksek güç tüketimi 300 watt çeker bu kart.

• Arkadaşlar , malın ederi farklı bir şey satıcının istediği fiyat farklı şeydir.

6+8 pinden beslenen 250w dan aşağı güç çekmeyen 5 yaşında bir karttan bahsediyoruz ASUS GTX 780 DCUII FİYAT REVİZE 20001900 

Başlığı daha fazla kirletmeyeceğim, satışı arkadaşa tekrardan hayırlı satışlar dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: General Darknes

Arkadaşlar , malın ederi farklı bir şey satıcının istediği fiyat farklı şeydir.

6+8 pinden beslenen 250w dan aşağı güç çekmeyen 5 yaşında bir karttan bahsediyoruz  

bak ben çok gereksiz madem bu kadar para ediyor satayım dedim gtx 1080'i.

aynı gün 50 km yoldan biri gelip aldı. hiç beklemiyordum aynı gün satılacağını, açtım ilanlara baktım şuan en ucuz gtx 1050ti 1800tl çıldırdım az yazanlar eski ilanlar, mesaja dönmüyorlar iğrenç bir durum ama şuan tamamen karaborsa oldu.

geçen ay böyle değildi 2 haftada iyice cıvkı çıktı.

• General Darknes kullanıcısına yanıt

hocam kart bana ilk geldiğinde aynısı söylendi psu calculate sitelerinde min 600w önerdiler sistemim için bende 500w var o kadar harcadığını sanmıyorum kart 5 yaşında olabilir ama dediğim gibi bilgisayarında en ufak oyun olmayan borsayla uğraşan bir abiden geldi normalde 5 yıl yorulan bir kartın furmark testinde min fps avg fps max fps in aralarındaki fark fazla olur bunda öyle bir sorun yok ayrıca siz 1050ti ı uyguna vermişsiniz aynı hatayı 2 kere yaptım ben artık o riski alamam ocak ayında fiyatlar patlamadan önce upgrade için 1060 3gb sattım şu an 2gb 950 alınmıyor aynı paraya geçen yılda 600 den 1050ti satmıştım 900 lere fırlamıştı fiyatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cristo20 -- 27 Nisan 2021; 2:48:10 >
  • Cristo20 kullanıcısına yanıt

Artık yapacak birşey yok kara borsa döndüğü için sende pahalıya satman gerek

Bende 1030-1100(kargo kaç tutacak bilmiyorum) GTX 680 alabildim

Hani eder mi etmez ama bu borsada bunu satsa başkasını alamayacağı için fiyatı mecburi koymuş

2020'Nin sonlarında olsaydık 780Ti 700-800 den gidiyordu ama şu an yok bile.

• kayraTsu07 K kullanıcısına yanıt

orası öyle üretici değilim bunu satınca kart almak zorunda kalıcam normalde satacağım bir kart değildi çok beğeniyorum ama freesync monitör aldım o özelliği kullanmak için üste para koyup amd karta geçicem

• Ne alakasi var freesync ile kartin :) nvdia ile freesync kullanabilirsin sattigim 2 kartlada kullanabiliyordum gtx 1070 ve rtx 2070 ile :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu kart gtx970 den dahamı iyi 970 ler bile 1800tl civarı satılıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • KEREM04283 kullanıcısına yanıt

970'in rakibi 780ti hocam.

• gs09gs09 kullanıcısına yanıt

1000 serisi üstünde açılıyor o muhabbet amd ile freesync kullanmak kadarda iyi değil demişler forumlarda

• İbrahim Kaypakkaya kullanıcısına yanıt

970 bu karttan %6 güçlü 780ti 970 ten %10 güçlü

• KEREM04283 kullanıcısına yanıt

nerde satılıyor hocam 1050ti görüyorum ben hep 2000 liradan ?

• quote:

Orijinalden alıntı: KEREM04283

Bu kart gtx970 den dahamı iyi 970 ler bile 1800tl civarı satılıyor.

2200-2300 altı temiz düzgün duran 970 ben görmedim :D

• dOmi D kullanıcısına yanıt

O arkadaş uyduruyor bakma ona sen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dOmi D kullanıcısına yanıt

Fiyatlar hocam nirvana oldu bence yada nirvanaya çok yakın.Geçen mining patladığındada özellikle son 1 ay baya saçmalayanlar oldu fiyatlarda.Ben geçen ay aldım gtx1650 superi sıfır gibi kart 3 yıl garantili dönemine göre nispeten makul bir fiyattan.Şuan iki katına çıkmış durumda fiyatı.rtx2060 a 8000 yazan var.Ps5 parası.O kadar kazıyormu bu kart birde etherium kazımı zorlaşıyor yeni sisteme geçiyor diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: VolkanCOO

Fiyatlar hocam nirvana oldu bence yada nirvanaya çok yakın.Geçen mining patladığındada özellikle son 1 ay baya saçmalayanlar oldu fiyatlarda.Ben geçen ay aldım gtx1650 superi sıfır gibi kart 3 yıl garantili dönemine göre nispeten makul bir fiyattan.Şuan iki katına çıkmış durumda fiyatı.rtx2060 a 8000 yazan var.Ps5 parası.O kadar kazıyormu bu kart birde etherium kazımı zorlaşıyor yeni sisteme geçiyor diyorlar.

valla bir 1080 aylık 600-700tl kazıyormuş sanırım.

• Hani desen ki bu işle uğraşan yatırım yapan 1 yıl sonra ortalama 6/7 milyon tl kazanıyor anlarım, saçma sapan komik paralar için kanser olacaklar hayatları kaymış radyasyonun içinde haberleri yok.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.