Şimdi Ara

Asus GTX 680 DirectCU II Stoklarda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
2.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Asus GeForce GTX 680 DirectCU II TOP Versiyonunu almayı düşünenler, bekleyenler varmı ? Varsa türkiye giriş tarihi vs bildiklerini buradan paylaşabilirlerse çok sevinirim. İyi forumlar.

edit: Ürün nihayet stoklara girmiştir. ilk önce teknobiyotikte yer almaktadır. Fiyatı ise indirimli olarak $680,00 dir.

Not olarak ürünü satın alan arkadaşlar kullanıcı ön izlemesi paylaşırlarsa ricam olur. Sevgiler.

Asus GTX 680 DirectCU II Stoklarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armax -- 5 Haziran 2012; 15:19:14 >

• bende bekleyenler arasındayım aşırı abartılı bir fiyattan girmezse alıcam
  • Bende bekliyorum.
  • 7970 ile aynı fiyattan giriş yapacaktır, belki 50 TL fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yogitech

7970 ile aynı fiyattan giriş yapacaktır, belki 50 TL fazla.

bende o civarlarda tahmin ediyorum ama asus türkiyeye belli olmuyor en son facia hala aklımda 2000 liradan gtx 680i girmişlerdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoUqAnSfKx

quote:

bende o civarlarda tahmin ediyorum ama asus türkiyeye belli olmuyor en son facia hala aklımda 2000 liradan gtx 680i girmişlerdi

İlk girişte öyle olabilir de, 2-3 haftaya kadar zaten fiyatlar optimum düzeye gelecektir, ama dediğim fiyat seviyesinden satılır. Vatan %25 olmayacak artık diyorlar ama olursa 1200 TL civarına sahip olabilirsiniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DoUqAnSfKx

quote:

İlk girişte öyle olabilir de, 2-3 haftaya kadar zaten fiyatlar optimum düzeye gelecektir, ama dediğim fiyat seviyesinden satılır. Vatan %25 olmayacak artık diyorlar ama olursa 1200 TL civarına sahip olabilirsiniz.

inşallah dediğin gibi olur kardeşim

• beklemekten sabır taşı çatlayacak bende de..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hlttmz

quote:

Orijinalden alıntı: B.M.W

Bende bekliyorum.

türkiyeye ne zaman geleceğine dair bir bilginiz varmı ?

Bilmiyorum, giga nın soc unuda gördükden sonra dc2 top alma isteğim arttı.
  • beyler artık ülkmeizde en fazla güvendiğmiz firma olan ÇİZGİZ ELEKTRONİK maalesef Asus'u bizlerden soğutmak için elinden geleni yapıyor henüz 2 günlük olan anakartımı bile binbir sebeple kullanıcı hatası diye bana çakmaya çalıştılarki yemedim ellerinde patlattım bundan sonra Asustan uzak durum demiyorum ama eğer çizgi elektronik ise 2 kere düşünün :(((( FOREVER EVGA artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkyyy

beyler artık ülkmeizde en fazla güvendiğmiz firma olan ÇİZGİZ ELEKTRONİK maalesef Asus'u bizlerden soğutmak için elinden geleni yapıyor henüz 2 günlük olan anakartımı bile binbir sebeple kullanıcı hatası diye bana çakmaya çalıştılarki yemedim ellerinde patlattım bundan sonra Asustan uzak durum demiyorum ama eğer çizgi elektronik ise 2 kere düşünün :(((( FOREVER EVGA artık

ne oldu dostum ? problem neydi
  • quote:

beyler artık ülkmeizde en fazla güvendiğmiz firma olan ÇİZGİZ ELEKTRONİK maalesef Asus'u bizlerden soğutmak için elinden geleni yapıyor henüz 2 günlük olan anakartımı bile binbir sebeple kullanıcı hatası diye bana çakmaya çalıştılarki yemedim ellerinde patlattım bundan sonra Asustan uzak durum demiyorum ama eğer çizgi elektronik ise 2 kere düşünün :(((( FOREVER EVGA artık

O.c yaptiysan almazlar ama butun distributorler oyle turkiyede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

quote:

oc degil ana karttan bashediyorum

• çizgiden aldığım bilgi : asus gtx 680 dcII modeli için sipariş geçilmiş ama yurtdışında ellerinde kalmadığından Türkiye'ye gönderilememiş ve ne zaman geleceği belli değilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drserk

çizgiden aldığım bilgi : asus gtx 680 dcII modeli için sipariş geçilmiş ama yurtdışında ellerinde kalmadığından Türkiye'ye gönderilememiş ve ne zaman geleceği belli değilmiş.

özellikle top editionu istiyoruz , o nezaman gelecekmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.M.W

quote:

Orijinalden alıntı: drserk

çizgiden aldığım bilgi : asus gtx 680 dcII modeli için sipariş geçilmiş ama yurtdışında ellerinde kalmadığından Türkiye'ye gönderilememiş ve ne zaman geleceği belli değilmiş.

özellikle top editionu istiyoruz , o nezaman gelecekmiş.

hiçbir modelin ne zaman geleceği belli değilmiş bu modelleri sipariş etmişler ama gönderen yokmuş
  • Herhalde 700 serisi cikinca bizim de ulkemize 680 ler directcu lar gelir
  • Fabrika'nın ve ithalatçının elinde eski mal kaldıysa o yeni ürünler biraz zor gelir
  • bende bekliyorum suan ref tasarım msi 680 le idare ediyoruz :P gelmesi cok uzun sürer malum türkiye.. bide geldimi 1 ay bekle fiyatlar normal fiyata dönsün diye :D işimiz zor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

quote:

oc degil ana karttan bashediyorum

E tamam o.cden en cok anakart zarar gorur

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.