Şimdi Ara

SATILDI..............

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SATILDI..............

SATILDI

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 15 Mart 2022 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Daha 1 saat olmadı 1000TL aşağısına 2060 satıldı, yavaş gelin yahu.

Referans ilan linki; https://forum.donanimhaber.com/msi-rtx2060-gaming-kutulu-faturali-garantili--147590044

• quote:

Orijinalden alıntı: L3ON-

Daha 1 saat olmadı 1000TL aşağısına 2060 satıldı, yavaş gelin yahu.

Referans ilan linki; https://forum.donanimhaber.com/msi-rtx2060-gaming-kutulu-faturali-garantili--147590044

Eeee 3080 15.000 ediyorsa benim de Strix 1080 im bu fiyat hocam 60 serisi alabilirsiniz dediğiniz fiyata 👍🏼

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• L3ON- kullanıcısına yanıt

Bunların kartlar altın kaplama, seni beni aşar. Kafalar trilyon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bruh

• Ooo benim kart prim yapmış baya :)

• Hocam 1080ti'lar var 4000'e forumda yapmayın lütfen. Hayır ben de param daha az diye deliler gibi didik didik ediyorum forumu 1080 falan bir şeyler bulurum belki diye. Fiyatı görünce dumur oldum. İyi satışlar...

• Suru

SATILDI..............

ŞUNU ŞURAYA BIRAKIP KAÇIYORUM. BOŞA YORMAYA GEREK YOK.

• Daha 15 gün önce rog strix 1070 sattım 2100e piyasadan ne kadar uzak kalmışım ucuza gitmiş kart bilseydim 3500 yazardım
  • 5000 lira teklifimdir.

• 14 senelik forum takipçisi ve verdiği ilana hayret ediyorum. Belkide hesap başkasının veya abisinin vs.vs. Bu forumun 2.el kısmını terketmenin zamanı gelmiş. Yazık diyorum bu kafalara başka bişey demiyorum. Hocam eğer gerçekten toy genç iş bilmez biri değilseniz ve hesabın gerçek sahibiyseniz eskisiniz demektir. Şahsen ben bu ürünü bu fiyata ilana koymaya utanırım. Gerçekten diyorum bak yüzüme tükürün böyle fiyatlarla ilan açarsam. SATILDI.............. 

• 7-8 bin₺ yazsaydın PS5 o fiyat aralığında sonuçta. Bu tip ilan verilen kişiler oy birliği ile engellenmeli.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.