Şimdi Ara

Asus Gtx 1080 RGB LED sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar, Asus gtx1080 sahibiyim RGB LED aydınlatmalarında bir sorun yaşıyorum. Daha önce böyle bir durum yoktu, aura controller programını kullanıyorum. Asus logo'su farklı yazılarda ki RGB LED farklı yanmaya başladı sanki senkronizasyon yokmuş gibi öncede hepsi aynı renkte geçiş yapıyordu. Resim attım bakabilirsinizhttps://i.hizliresim.com/OyzPEA.jpg

Acaba böyle bir sorun yaşayan oldu mu ? kullanmış olduğum bu aura controller programının güncel versiyonunu henüz indirip denemedim işte olduğum için, sizce sorun aura programının güncel olmaması mı ?

Böyle bir sorun yaşayıp da çözen arkadaşlar varsa yardımlarınızı bekliyorum. Hiç olduk yere garantiye göndermek istemiyorum ekran kartını, eve geçince de hemen aura nın yeni güncel versiyonunu indirip deneyeceğim.

• aynısı bende yaşadım programı silip reset atarak tekrar yükleyin düzelicektir yazılıksal bir hata.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MsSsS M kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni sürümünü indirdim programını PC yi yeniden başlattım ama yok yine aynı mesela biraz daha düzeldi gibi ama sizden ricam deneme şansınız varsa ledi beyaz renge aldığınız da strix logosu tam beyaz oluyor mu ? mesela şuan ben beyaza aldığımda logo bende beyaz olmuyor tam ama yazı ledi beyaz oluyor. Çok can sıkısı bir durum ya
  • sorunu çözebildinmi aynı sorun bendede mevcut
  • sözkonusu nvidia olunca tek sorun rgb oluyor işte

not:amdspor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.