Şimdi Ara

Asus GTX 1080 AG 2437TL Vatancomputer :D 2173'e düşmüş :--

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
3
Favori
4.659
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asus GTX 1080 STRIX-GTX1080-A8G-GAMING 8 GB

En ucuz fiyat 3150tl şuan,http://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-asus-gtx-1080-strix-gtx1080-a8g-gaming-8-gb-fiyati,8187267.html

Vatanda 2437tlhttp://www.vatanbilgisayar.com/asus-gtx1080-rog-strix-gaming-8gb-gddr5x-256bit-dx12-nvidia-geforce-ekran-karti.html
    2173 tl şu an vatan her türlü geçiriyor oyun kodunuda alamadım daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roltec -- 18 Mart 2017; 22:41:13 >

• Bende kart bakıyorum ama doların fırlaması ile katlamışta katlmış fiyatlar. 220 ye aldığım kartı şuanda 410tl. Dolar düşsede farketmiyor, fiyatları indirmiyorlar artık.
  • Ben o paraya laptop sandim o ne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bierileri 450 tl ye latop almıştı konu kapanmış ne oldu o iş siparişler geliyor mu

• 1-bende başta pek inanmadım da gittim ankara/batıkentden aldım kartı,ondan sonra yazdım buraya :D oemdeki çocuğunda haberi yoktu,hatta yanda sistem topluyorlardı abi 1080 alsana filana döndü muhabbet

2-evet hala pahalı ekran kartları ve dolar 3,75 ama daha ucuzu varmı ülkede?

3-gtx1080 lerde zaten bir indirim vardı bu da ekstra birşey olmuş işte niye yada nebiliyim babamın dükkanı değil ki
  • Olması gerektiği fiyatta.
  • daha bi hafta önce en ucuz ekran kartı msi armor du 2850 tl civarı .. tabi 1-2 hafta önce hepsiburada nın yaptığı kdv indirimi ile MSI ın su soğutmalı versiyonu 2900 e alınabiliyordu ... .. 1080TI listelere girince 1080 lerdeki indirim fiyatlara yansımış...

alıcağımdan değil:) mimar arkadaşa sistem topluyacaz 1 aydır tüm güncel fiyatları görmüş oldum (3-5 yıldır hiç bakmamıştım)

64 gb ram 2bin tl yapıyor yaww :S :@
    850evo 500gb 800 tl civarında ...

geçen hepsiburada indirimi ile sistem toplamında 2bin tl indirim sağlanabiliyordu(motitör dahil) :) sistem toplayacaklar hepsiburada nın kdv indirimini takip etsin :))) (12700tl lik sistem 10700 e geliyordu :) )
  • 1080ti çıktı iyice düşer bunlar
  • Güzel fiyat olmasına rağmen gece 01:00den beri alıp almama arasında 1000kere karar değiştiğim sabah en yakın vatan şubesinde 2 saat ayırttığım sonra kararımı biraz daha bekleme yönünde kulşandığım kampanya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doktorum60 -- 11 Mart 2017; 19:21:38 >
  • Öylede hocam 1-2 aylık kartı 1800e almakla 0ı 2450 almak arasında %30 kar var ölücülük değil zaten nvidia 1080de 100$ indirim olacağını duyurdu. Amazonlarda 500$ seviyelerine listelemeye başladı... sizin adınıza kartı alma yönünde kullandığınız için kendi adıma almama yönünde kullandığım için mutluyum...

• doktorum60 kullanıcısına yanıt
    ölücülük de lafı kendime dedim hocam yaw,yazılı ortam yanlış anlama olmasın :)

benim amacım her türlü pahalı aldığımı bile bile,dolara vurduğunda ve türkiyeden aldığımızda işte kendini avutma
  • Bu karti alanlarin aylik maaslari ne kadar :)?

• Fiyat güzel ama ihtiyacım yok. Almamak için direniyorum. MSI Gaming X 1080 2800TL civarında, Asus'lar en düşük 2700'ü gördü. 100$ Nvidia indirimi 370 liraya denk geliyor. Bu kart kampanyasız 3180TL civarında idi. Yani kampanyasız kuponsuz 2800TL esas fiyatı bilginiz olsun. Vatan indirimi güzel şu an. Amazon'da 580$.
  • Eksi ve artilari nedir bilmem ama amazon konusunda gordum 2000 tl ye geliyor

https://www.amazon.de/KFA2-GeForce-PCI-E-Gaming-Grafikkarte-schwarz/dp/B01GEML1AU?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• nicktyler kullanıcısına yanıt
    Garanti + taksit gibi etkenleri var Türkiye den Asus u almanın. Gerçi 2 sene amazon garantisini unutmamak lazım ama uğramak istemiyorum ve bildiğim marka olsun diyorsanız Asus tercih edilir
  • Fiyatı gayet iyi

• Fan sesi testlerine baktiniz mi. Ucak motoru gibi.

• Vay arkadaş be, en son sistem topladığımda Nvidia GeForce 9800 GT ekran kartını 180 TL istediler diye pahalı gelmişti ve almamıştım onun yerine gidip 9500'ini almıştım. Şimdi ekran kartları da uçmuş, fiyatlarda uçmuş. Alanlara şimdiden hayırlı olsun.
  • Valla Laptop sandım o fiyata

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.