Şimdi Ara

ASUS GTX 1070 STRİX OC - TAKASLI - HEDİYELİ - İNDİRİMLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
2.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 ASUS GTX 1070 STRİX OC - TAKASLI - HEDİYELİ - İNDİRİMLİ
    Selamlar.

Kart 3 aylık hepsiburada.com dan alınma 2 aydır kutusun da duruyor 3 yıl "Asus Türkiye" garantili.

AMAZON.COM ÜRÜNLERİ İLE KARIŞITMARIN TÜRKİYE GARANTİLİDİR**

Ekran kartı**, SSD, DDR4 Ram veya harddisk + nakit şekil de takas teklifleri düşünülür. kartın takas değeri 2000 tl dir.

Kart 1 ay kullanıldı 2 aydır kutusunda duruyor zaten kullanacak sistemim de yok başka ihtiyaçlarım olduğu için satıyorum.

**KARTIN YANIN DA 100 TL DEĞERİNDEKİ HİTMAN 2016 OYUNU HEDİYE VERİLECEKTİR..

İyi günler.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1800 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Oha lan bildiğin bedava bu
  • 100 lira daha verip sıfırını almayın arkadaşlar.fiyat süper.fiyat ağlıyooooo :)
  • Amazonda 419 dolar vergilerle felan 1900 küsür yapar, adam 3 yıl Türkiye garantili satıyor, bana normal geldi.
  • Rindaman kullanıcısına yanıt
    Hocam senin hesaplamada bir sıkıntı var yada hiç bir şey bildiğin yok atıp tutuyorsun vergileri vs en fazla 1600 en baba 1650 ye gelir zaten... amazon da 1500 tl ye satılıyor bu kart.. zotac marka alırsan zaten farketmiyor dünya çapında garanti altında arızalanırsa gönderiyorsun tamir yada değişim yapıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wowplayer W kullanıcısına yanıt
    kardeş, ben sepete atıyorum, amazon.com'da vergiler ve kargoyla hesaplanıyor zaten dolar kurunu seçiyorum, bana 510 dolar diyor..

Order Summary
    Items: USD 419.99
    Shipping & handling: USD 12.71
    Total before tax: USD 432.70
    Estimated tax to be collected: USD 0.00
    Import Fees Deposit USD 77.89
    Order total: USD 510.59

rebate denen olay sana sonra para yatıyor 20 dolar düşsek 490.59 * 3.673 = 1800 ediyor.

eğer daha ucuza alabileceğim bir yol varsa göster lütfen ben de ucuza alayım..

Bu arada zotac'a mail attım garanti olayı hakkında..

Dan Hoong <info@zotac.com>
    11 Şub (6 gün önce)

Alıcı: bana
    Ozkan,

No, our warranty is not global rather its regional.
    This is due to most EU regions having only distributors and not a division of their own.

So if you purchase from the US, it will need to be sent back to the US for warranty.
    My advise is to purchase from your own region. All of EU has a better extended warranty policy.

Best regards,
    DAn
    Zotac USA

Ticket Details
    Ticket ID: JNY-358-61971
    Department: General
    Type: Issue
    Status: Open
    Priority: Low

Kardeşim bana matematikle link ile yazışma ile gel..

• ipariş Özeti
    Ürünler : EUR 417,65
    Posta ve Paketleme Ücreti: EUR 0,00
    İthalat Ücreti Depozitosu EUR 108,19
    Sipariş Toplamı: EUR 525,84

525 Euro * 3,91 = 2052 Lira Amazon Almanya..
  • Sıkıntı yok hocam yurt dışı ürün getirenwww.atmacacomputer.com var gör bak fiyatına bu adamlar kar elde etmeden satış yapmıyor git buradan al sen de faydalan ucuza kart almış ol sayemde

• No, our warranty is not global rather its regional.

This is due to most EU regions having only distributors and not a division of their own.

So if you purchase from the US, it will need to be sent back to the US for warranty.

My advise is to purchase from your own region. All of EU has a better extended warranty policy.

Burayı anlamışsındır umarım bana yazmışsın ama burada global yok nereden aldıysanız oraya göndermeniz gerekli diyor bu ne demek oluyor izah etmem gereklimi bilmiyorum ama eğer faturası ile ya direkt zotac yada amazona yada amazon üzerinden aldigin firmaya gönderirsen orası ilgilenir bu da anlamı hocam umarım yardımcı olabilmişimdir asus Bu desteği asla vermiyor

• Wowplayer W kullanıcısına yanıt
    zotac'ın garantisi avrupa'da daha fazla. amazon avrupa'dan alınca her kart daha pahalıya geliyor.

asus almayacağım zaten ama zotac america max 2+1 yıl garanti veriyor, zotac eu 2+3 extended veriyor.

amazon.de ekran fiyatları çok pahalı..

AVRUPA https://www.zotac.com/ro/page/product-warranty-policy

AMERİKAhttps://www.zotac.com/us/page/product-warranty-policy

Ana konuya dönersek en ucuz asus 1070 strix 08g 1800 lira görünüyor.. 1500 liraya strix gibi bir vga yok.

yakında evga icx soğutmalı kartlar yaygınlaşacak, evga 3 yıl international garanti var. ftw, sc ilk jenerasyon kartlar zaten termal pad sorunlu.

bu forumda msi kart satan vardı adam hem oc'li karta oc yapmış, hem ses geliyor diyor, 1600 liraya 3 yıl türkiye garantili kartı veriyor.

İnsan bir düşünür, zaten 1800 liraya amazondan getiriyorsun, neden bu kadar ucuz?

atmacaya baktım msi 1070 var, belki de o karttır.. garantisi var mı bu kartın? gider amazondan da sıfır alırım zaten.

bence ekran kartı fiyatını çok düşük söyledin. Çok ucuz kartın yahnisi de bayat olur..

• adam ikinci el asus turbo 1080 satıyor, amazondan alsam zaten 704 dolar bunun 30 dolar rebate'i var.

2388 lira ediyor.. rebate para alamadın zaten 2560 lira..

en azından 30 gün garantisi yok mu? 2. elde de garanti yok, öyle değil mi?
  • Rindaman kullanıcısına yanıt
    Hocam konuyu uzatmanın alemi yok bence.. adamlar amazon ile anlaşma yapmış şirket olarak alim yapıyorlar adetli aldıkları için ucuza geliyor amazon son kullanıcıya acımıyor maalesef :) kartların eğer yurt dışında garantisi varsa tabii ki garantili örnek zotac ve evga diğer modellerde durum nedir bilmiyorum ilerde ne olur bilinmez

• OC olmayan modeli vatanbilgisayarda 1880TL fiyatta revize şart gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wowplayer

Hocam konuyu uzatmanın alemi yok bence.. adamlar amazon ile anlaşma yapmış şirket olarak alim yapıyorlar adetli aldıkları için ucuza geliyor amazon son kullanıcıya acımıyor maalesef :) kartların eğer yurt dışında garantisi varsa tabii ki garantili örnek zotac ve evga diğer modellerde durum nedir bilmiyorum ilerde ne olur bilinmez

kardeş, bir konuda yanılmışım, sepete mesela zotac ekledim, onaylamaya kadar gelince fiyat birden düştü..

Sipariş Özeti
    Ürünler : EUR 405,03
    Posta ve Paketleme Ücreti: EUR 0,00
    İthalat Ücreti Depozitosu EUR 72,91
    Sipariş Toplamı: EUR 477,94

478*3,84= 1835 lira.. kayıt ettimi 5 yıl garanti..

sanırım en yakın zamanda zotac alacağım.. 480 euro felan yazıyor ama bir şekilde sepette 405 euroya düşüyor..

konunun içine edildi ama ben en kısa zamanda bildirip mesajları temizleme konusunda destek isteyeceğim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

zotac'ın garantisi avrupa'da daha fazla. amazon avrupa'dan alınca her kart daha pahalıya geliyor.

asus almayacağım zaten ama zotac america max 2+1 yıl garanti veriyor, zotac eu 2+3 extended veriyor.

amazon.de ekran fiyatları çok pahalı..

AVRUPA https://www.zotac.com/ro/page/product-warranty-policy

AMERİKAhttps://www.zotac.com/us/page/product-warranty-policy

Ana konuya dönersek en ucuz asus 1070 strix 08g 1800 lira görünüyor.. 1500 liraya strix gibi bir vga yok.

yakında evga icx soğutmalı kartlar yaygınlaşacak, evga 3 yıl international garanti var. ftw, sc ilk jenerasyon kartlar zaten termal pad sorunlu.

bu forumda msi kart satan vardı adam hem oc'li karta oc yapmış, hem ses geliyor diyor, 1600 liraya 3 yıl türkiye garantili kartı veriyor.

İnsan bir düşünür, zaten 1800 liraya amazondan getiriyorsun, neden bu kadar ucuz?

atmacaya baktım msi 1070 var, belki de o karttır.. garantisi var mı bu kartın? gider amazondan da sıfır alırım zaten.

bence ekran kartı fiyatını çok düşük söyledin. Çok ucuz kartın yahnisi de bayat olur..

Hic ugrasmayin EVGA alin bütün dertleriniz son bulsun ;)

• Selamlar arkadaşlar.

Evga tavsiye etmiyorum çok araştırdım zaten bilen bilir FTW modellerinde vrmler 96 dereceye kadar çıkıyor oc li halini söylemiyorum bile evinizi bile yakabilirsiniz. Evga yı normal de çok severim iyidir de hatta neredeyse SC modelini alıyordum oda referans board alev püskürtüyor almadım. (Ekran kartı değil de ejderha sanki :)

ZOTAC amp extreme modelinde testlerde VRM ler 86 dereceye kadar çıkıyor o da çok sıcak. Ayrıca fanların da kronik problem cızırtı sesi gelebiliyor (kronik değil) Bir çok arkadaşım da var o kart çok büyük heybetli ama soğutucuyu söküp baktığım da malzeme kalitesi yerlerde olduğunu gördüm. (Oem ve elektronik devre elemenları bilgime dayanarak söylüyorum. o kondansatörler 10 yıl önce basit kartlar da kullanılıyordu.) Kısacası kendi kişisel tercihim Zotac evime sokmam.

Satmak ta olduğum kartın overclock potansiyeli; 2136 mhz çekirdek hızına stabil ulaşmıştır, bir çok arkadaşımda 1070 var (özellikle zotac) bu hıza yaklaşamadılar bile. (2090 da felan patlıyorlar üstelik bellek hızlarını benden daha yukarı çekmelerine rağmen unigine de vs tüm sentetik testler de oyunlar da hepsini geçiyor bu kart.)

Kısacası Asus en iyi 1070 - Vrm sıcaklığı maksimum oc de bile 70 i bulmuyor Gpu sıcaklığı oyunlarda maksimum 66 furmark gibi işkence yazılımların da maksimum 68 derece.

Bir ekran kartını değerlendirirken her açıdan değerlendirmekte fayda var diye düşünüyorum evet Asus muadillerine göre daha pahalı ancak tüm açılardan baktığımda gerçkten çok başarılı bir kart yapmışlar, Kendi kartım olduğu için değil, bu kartı benden yada başkasından alacak olan arkadaşlara bilgi amaçlı burada dursun bu

• Bugün sipariş geçtim asus 1070 strix 08G 1922 liraya geldi..
  • GamTeli kullanıcısına yanıt
    Konu Satış Konusu Ama Biraz Tekniğe Girecem

Bu arada Satan Arkadaşa hayırlı Satışlar Diliyorum

Sana Bir Sorum Olacak Hocam EVGA Kötü Demişsiniz De Bazı Modeller İçin Peki EVGA GTX1080 HYBRIT Modeli Nasıldır Sence Isınma Falan Demişsin De

Bahsettiklerin Bu Sıvı Soğutmalı Modelde Var Mıdır Ve Bellek Hızı Olarak + GPU Hızı Olarak Kaç Mhz'ye Çıkıyor Hybrit Modeli ???

Satış Konusunu Biraz Baltalamış Gibi Oldum Kusurumu Affet Hocam Saygılar...
  • pm niz kapalı????????
  • By_UguR-X kullanıcısına yanıt
    Selamlar hibrit model de kart olarak neredeyse referansla aynı kart var ısınma olayı çok ama çok düşük gpu için ama yine vrmler sıcak (sınır da olmasa da) referans board ve sıvı soğutmalı modeller 2.1 ghz e kadar çıkabiliorlar ancak yinede referans boardın besleme dalganlamaları yaşama durumları olduğu için bir 2 ghz de özelleştirilmiş asus kadar stabil performanslı olamıyorlar. bir diğer mevzuda ben bu kartla rekor bir hıza çıkabildim (2140 mhz gpu 8900 mhz memory ) ve unigine de aldığım puanı henüz 1070 le alan hiç bir yerde göremedim..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.