Şimdi Ara

Asus GPUTweak Yüklenmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bilgisayara ilk format attığımda bu programı yükledim normal çalıştı sonra sildim ama tekrar yüklenmedi (açılışta pc yi kastırıyordu) tekrar yüklerken resimlerdeki hatayı veriyor zaten yüklü gibi bişi diyor bütün pc yi tarattırdım yok hiçbiryerde ekle kaldırda bile yok bu konudan anlayan birisi varsa yardımcı olsun 3 gündür uğraşıyorum ilk defa yazılım sorunumu çözemedim

EKRAN KARTIM = ASUS Nvidia GeForce GTX 760 DC2OC 2 gb 256 bit dx 11

• 1. Resimlerinizi küçük koyun ki bizlerde ne koyduğunuzu görebilelim.
    2. Nasıl sildiniz acaba?
    3. Yüklenmedi derken neyi kast ettiğinizi çözemedim.
    4. Aynısından var demiyor, kurulum esnasında hata meydana geldi detaylı yardım için windows installer yayımcısına başvurun diyor.
    5. Yaşadığınız problem muhtemelen bir regedit hatası. İyi bir regedit temizleyici, düzeltici, onarıcı program edinin. Bildiğiniz yoksa norton reg doctorun tam sürümü işinizi görecektir. Reg kaydınızı düzenleyin sonra yeniden kurmayı deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dopac34

1. Resimlerinizi küçük koyun ki bizlerde ne koyduğunuzu görebilelim.
    2. Nasıl sildiniz acaba?
    3. Yüklenmedi derken neyi kast ettiğinizi çözemedim.
    4. Aynısından var demiyor, kurulum esnasında hata meydana geldi detaylı yardım için windows installer yayımcısına başvurun diyor.
    5. Yaşadığınız problem muhtemelen bir regedit hatası. İyi bir regedit temizleyici, düzeltici, onarıcı program edinin. Bildiğiniz yoksa norton reg doctorun tam sürümü işinizi görecektir. Reg kaydınızı düzenleyin sonra yeniden kurmayı deneyin.

format attım en temizi uğraşamam onla :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.