Şimdi Ara

asus gl703vm model bilgisayar açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • asus gl703vm cihazıma windows 7 yüklemeye çalışırken bios ayarlarını kurcaladım cihaz açılıyor sadece klavye Işık’ları yanıyor ekran gelmiyor

asus gl703vm model bilgisayar açılmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bebegim63 -- 5 Ocak 2019; 13:20:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Sayın arkadaşlar çözüm olarak f2+power tuş kombinasyonuyla açtım olmadi bilgisayarın hiç bir yerinde bios reset tuşuda bulamadım sizce neden ekran gelmiyor lütfen yardim ediniz

• bios pilini cıkar 2 saat bekle tekrar tak oyle dende...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuhuku

bios pilini cıkar 2 saat bekle tekrar tak oyle dende...
    bios pili büyük ihtimal ile anakarta entegre (soketsiz) olacaktır.

ingilizce forumlarda ararsanız orjinal kurulumu paylaşan bulabilirsiniz, usbye yüklenip dos/linux üzerinden bunu cihazınıza yükleyip daha sonra uyumlu türkçe win10 ile sorunu çözebilirsiniz..

ayrıca anakartınızın/işlemcinizin win7 desteklemediğini düşünüyorum, win7 yükleyebileceğinizi araştırdınızmı ?
    (bendeki modelde (gl702) sadece win10 driverları mevcut, win7 desteklenmiyor ?)
  • cptANGRIST C kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar çok teşekkür ederim ilgi ve alakanız İçin çok sağolun cihazı garantiye gönderdim anakart değişmiş bundan öncede hdd değişimi mi kendim yapmiştım yani arka kapağını açmıştım buna rağmen garanti sorun çıkarmadı not Romanya’da yaşıyorum Romanya’da aldım Romanya’da servise yolladım yanliş bilgi olmasın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.