Şimdi Ara

ASUS GL702VM-GC143T i7-7700HQ 16GB 1TB 256GB SSD 6GB GTX1060 17.3 Windows 10

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Akradaşlar bu hafta veya en geç haftaya kadar asusun bu ürününü alacağım açıkçası fiyatı ve özellikleri çok çok hoşuma gitti ama kafama yatmayan kısım niye bu kadar ucuz ürü 7k dolaylarında ve ek olarak ürünün özellikler kısmında ve görsellerinde 120hz ekran yenileme özellikle vurgulandığı halde bazı forumlarda bunun 75hz olduğu söylenmiş bu laptop ve ekran hakkında bilgisi olan tavsiyesi olan öneren varsa şimdiden yorumlarını bekliyorum eğer kararım kesinleştiğinde alırsam bu konuya inceleme koyup kullanıcı konusuna çevirmeyi düşünüyorum.

ASUS GL702VM-GC143T i7-7700HQ 16GB 1TB 256GB SSD 6GB GTX1060 17.3 Windows 10

• Kardesim bilgisayari aldim elime carsamba gunu gibi ulasir. Bakar yazarim buraya .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogulcanbey -- 17 Eylül 2017; 10:45:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ogulcanbey O kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam nerden aldınız acaba ? İnceleme yazınızı bekliyorum çok teşekkürler şimdiden

• Vatan bilgisayardan 6400 e kdv indirimi sayesinde aldım.
  • Bilgisayar ekrani 75 hz . Ama pc çok ısınıyor başka pc ye bakmanı oneririm.

• ogulcanbey O kullanıcısına yanıt
    Tuş tarafı mı çok ısınıyor hangi oyunlarda ısınıyor bir de ekrana 17.3" (16:9) LED backlit FHD (1920x1080) 120Hz 72% NTSC, G-Sync özelliğine sahip parlamayan ekran yazmışlardı yalan mıymış :/

Son olarak cihazdan rengi vs ile ilgili fotolar atabilirsen çok sevinirim hocam çok teşekkürler şimdiden

• LuxAeternaFB kullanıcısına yanıt
    Hocam hayır.Gtx 1070 li ve 17.3 inclik olan asus gl702vs de 120 hz ekran var.

• GL yerine G kasa ROG almanızı tavsiye ederim. GL inceltilmiş Strix kasalar.
    G ise kalın, daha büyük soğutucular var. G752V serisine bakın.
    Isınma daha az oluyor.
    Ben de alırken baya araştırdım. Oyun için alınacaksa G kasa mantıklı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.