Şimdi Ara

Asus GL553VD FİYAT REVİZE 5400 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
4
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Asus GL553VD 5600 TL
    I7-700HQ işlemci GTX1050 ekran kartı 12GB ram 256GB ssd + 1TB HDD bulunmaktadır. Hala performansını korumaktadır bir sıkıntı olduğu zaman çekinmeden bana ulaşabilirsiniz. Referanslarıma bakabilirsiniz. Ödeme Havale/EFT Enpara mevcuttur. Ödeme sonrası kargo gönderimi yapmaktayım anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim. Yüz yüze alışveriş için Küçükçekmece Halkalı tarafında oturmaktayım. Alacak kişiye şimdiden hayırlı olsun.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 5600 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 22 Nisan 2021 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• 10200h işlemcili 1650ti ekran kartlı bir cihazdan hızlımıdır bu ?

• sissil S kullanıcısına yanıt
    değil maalesef sizinkisi yeni nesil ve bu özellikte bilgisayar istiyorsanız 8600 ila 10000 lira bütçe ayırmanız lazım
  • mehmethere kullanıcısına yanıt

Monsterda 7300 liraya sıfır satıyorlar

İkinci elde 5500liraya satılıyor. İlanda paylaşa bilirim.

Neye göre baz alıp burada ilan açıyorsunuz çok merak ettiğim için yazdım.

Biri 5 yazıyor diğeri görüyor 5.5 yazıyor.

4 sene öncenin teknolojisi bunlar hem donanım olarak hemde kullanım ömrü olarak miladı doldurmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    cihazı yaklaşık 3 sene önce 4800 liraya aldım dolar 2.90 civarıyken 5 ay önce de ablama lenovo ideadad gaming 3 cihazını aldık 7600 e dolar 7 ye yakınken ve ayriyeten instagramda laptop.dünyasi adlı kurumsal yer bu asus cihazım için 5600 lira önerdi yani burda beni karalamaktan başka yapacağınız güzel aktiviteler olduğuna inanıyorum teşekkürler ben de merak ettim paylaşabilirsiniz o monsterın sıfır satan cihazını ve ayriyeten monster gibi bir firmadan bahsediyoruz neyse
    eğer şüphe duyduysanjz bu görsele bir göz atabilirsiniz

Bende 5000 liraya omen aldım 17 inç 7700 işlemcili ne yapayım sizin ilanı görüp 7000 mi yazayım satacağım zaman?

Monster a laf ediyorsunuz hiç değilse garantisi var. Sattığınız mal ne olursa olsun garantisiz. Aldığında arıza çıkarmayacağı meçhul.

Benim ilana yazmamın amacı bir cihaz daha alacağım forumdan sizin gibiler yüzünden insanlar yok şukadar a satan var yok bukadar a satan var diyor. Ama alan var mı? Yok.

hocam ikinci el cihazımı alacak adam bakın adam bile kurumsal bir yer laptop alıp satan yerden bahsediyorum 5600 e alıyor siz söyleyin kaça satayım allah aşkına yani işiniz gücünüz mü yok ne istiyorsunuz size ne almıyorsanız almayın piyasayı ben belirlemiyorum siz 7k fiyata belirttiğiniz özellikte monsterın linkini paylaşın ben de ikna olayım düzelteyim kendimi ve ayrıca 7000 lira nerde 6000 lira nerde gerçekten kimseyi memnun edemiyoruz

Konyaya git götür ver cihazını kardeşim alıyorsa hayret birşey ya saçma sapan mesaj atıyorsun. Yok efendim veren varmış.

Sahibinden e koy ilanı burası letgo değil sahibiinden değil orada hem. Yorumda yapmazlar rahat rahat satarsın .

Halen anlamıyorsun herhalde yazdığımı etmeyecek cihazlara etmeyecek paralar istediğiniz için burada cihaz alamıyoruz diyoum anladın mı

Senin zihniyet yüzünden forum zaten cılkı çıktı.

sen ciddiyim sıkıntılısın konyaya götürmeme gerek yok kargolattığım zaman paramı alabiliyorum benim gibi adamların piyasayı alt üst ettiğinden bahsediyorsun komikleşme rica ediyorum iki dk bi hesap yap 3 4 sene önceki 5000 lira şu an ne kadar ediyor bir yap hesabını nerdeyse 3 kat değersizleşen para birimini kullanıyoruz dimi kardeşim ? aynısı arabalar için de geçerli değil mi sen bu kahramanlığı araba satan arkadaşlar için de yapıyor musun ? sanane bide istediğim yerde satarım hesap mı sorcam :D sen hâla bana o 7300 e satılan monster laptobun linkini paylaşmadın bu arada hadi onu da boşver senin yaptığın etik değil burda gelmiş beni karalıyorsun senin ilk yorumunda belirttiğin özelliklerdeki cihazı daha 5 ay önce 7600 e aldım güzel kardeşim 5 ay önce de bi kura ve fiyatlara bak şu an arada ne kadar uçurum var sıfır fiyatlar için diyorum benim senle bir derdim yok tatlı tatlı bu fiyat biraz abartı desen bi de iki az efendi olup özelden yazsan hatam neymiş bi anlatsan daha iyi olmaz mı ? olmaz işin gücün şov senin takıl kafana göre

Ben de ilan açtım şimdi daha rahat satarsın.

• https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-16-a0000nt-intel-core-i5-10300h-8gb-256gb-ssd-freedos-gtx1050-16-1-fhd-tasinabilir-bilgisayar-1y7d5ea-p-HBV000015ZXJC?magaza=nidaelektronik hp

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v16-6-5// monstar

7000 ile 7500 bandında. Artıları daha fazla. hp nin Kampanyayla 6500-6700 lere düştüğüde oluyor sizin fiyatınız biraz yüksek. Açıkcası ben yerinizde olsam bir dakika düşünmem o fiyata verirdim. Forumda daha uygun alternatiflerde mevcut Lakin tercih meselesi ilanınızı karalamak için yazmıyorum. Hayırlı satışlar diliyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.