Şimdi Ara

Asus GL552VW-DM463T ..:: Kullanıcılar Klubü ::.. (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
496
Cevap
13
Favori
18.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşım sistem boşta iken 40-45 aralığında gpu da cpu da

oyun örnekleminde state of decay en üst ayarlarda fhd çöz. 1,5 saatte cpu 72-75 gpu 70-72 aralıklarında geziniyor.

oyundan çıktığınızda ise 1-2 dakikada 50 derecelere geriliyor.
  • kuralım hocam başlığı ve ilk mesajı değiştieyim nasıl olsa bilgisayar geldi ilk 1 hafta çok fazla program kurmadım ki bir konrol edelim kullanım yazımı hazırlıyorum kısmetse yarın atarım fakat ilk etapta resimleri istmeyin onları güzelce bir kes biç yapayım foruma uygun hale getireyim ondan sonra eklerim
  • dartanyan113 kullanıcısına yanıt
    Hocam dediginiz oyun biraz eski galiba, ben açıkçası güncel oyunlardaki durumu merak ediyorum.zorlayıcı bir oyunla da deneme şansınız olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus'un Global sitesine baktığımda IPS ekranlı modelin de varlığı gözüküyor, ve forumda/alışveriş sitelerinde gezindim; kimisi IPS Mat ekran kullanılmış diyor, kimisi ise IPS değil diyor.
    Net bir bilgi var mıdır?

(Bu arada affınıza sığınarak söylüyorum, henüz bu başlığı yeni keşfettim ve okumaya yeni başladım. Burada belirtildiyse IPS veya değil şeklinde kusura bakmayın.)

Düzenleme:
    Mediamarkt'teki bu linktehttp://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_asus-rog-gl552-15-6-in%C3%A7-%C4%B1ntel-core-i7-6700hq-3-5-ghz-16gb-2tb-128gb-4-gb-windows-10-gaming-notebook-1158416.html
    4999 TL ve IPS Full HD ekran olduğu belirtilmiş, eğer incelemek için açık cihaz varsa gideceğim, malzeme kalitesi ve ekranını beğenirsem alacağım inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartallemre -- 24 Şubat 2016; 19:22:22 >

• kartallemre K kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada'dan gelen ekran ips değil. Sanırım çoğunluk memnun...
  • Crysis 3 de bu ayarlarda kasiyor 30 20 fps neden? System spec i high yaptgimda ise 30 40fps de oynuor. Normalmi?
    Sicaklik normalde 70 76 arasi gpu ve cpu max
    Sogutuculu 68-72 arasi
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hako_55 -- 24 Şubat 2016; 21:55:44 >

• kartallemre K kullanıcısına yanıt
    Sanirim icimizden biri gidip inceledi media mark takini ve oda ips degilmis.

• Kesinlikle crysis 3 kaynakli bi sorunmus.

Bu mesaja eklenen görseller:

• Bende sipariş ettim bu laptopu. Umarım memnun kalırım. İçinde orjinal windows yüklü olarakmı geliyor?

• Evet Windows 10 Home 64 Bit
  • Arkadaşlar merhaba ürünü nakit almayı düşünen var ise hepsiburada'da hediye çekim var. Güzel bir indirim yaptırtabilirim. PM ile ulaşabilirsiniz
  • Arkadaşlar sizce 4 gb gtx 960m yani bu bilgisayar önümüzdeki 5 yıl içinde çıkan oyunları medium ayarlarda yada high ayarlarda 30 fps altına düşmeden kaldırırmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tolga gürbüzz

Arkadaşlar sizce 4 gb gtx 960m yani bu bilgisayar önümüzdeki 5 yıl içinde çıkan oyunları medium ayarlarda yada high ayarlarda 30 fps altına düşmeden kaldırırmı ?

Kaldırır..sorun yaşamazsınız..gtx 960 diye googleda aratırsanız zaten hemen hemen bütün güncel oyunların bu ekran kartı ile testleri mevcut..birçok oyunu ultrada çalıştırabiliyor..önümüzdeki 5 yılda medium ve high da zorlanacağını düşünmüyorm..
  • Arkadaşlar 17.3" versiyonunu arıyorum bunun ama hiçbi yerde yok. Koskoca ülkede hepsiburada dışında satan yok mu bu ürünü?
  • o şansım şu an için yok arkadaşım hafta sonu kutulu fallout4 almıştım onunda steam dan veri indirmesi gerektiğini öğrenince iade ettim veri indirmeyle uğraşmak istemediğim için kutulu almıştım o da hüsrana uğrattı...

Yalnız bir şey dikkatimi çekti benim ilk mesaja eklediğim sıcaklık değerlerinde bir düzeltme yapayım Rog Gaming Center uygulamasında geldiği haliyle kullanıyorum Profil 1 de bu değerleri alıyorum geçen profil 4 te oynadım cpu 90 lara geldi gpu hemen hemen aynı onuda belirteyim

tolga gürbüzz muhtemelen kaldırır zira ekran kartı hem ddr5 hemde 4gb artı orta üste yakın bir kart

kartallemre IPS olmaya değilde ne olduğunu bizlerde tama olarak bilemedik fakat kendi kullanım amaçlarımda sorun yok

2000 tl ye bilgisayar alamaktan çıktık sonra bir baktımki 4500 lere gelmişiz bu makine çıkınca burda duralım dedim belkide bunu alan ilk 5 kişiden birisiyim şu ana kadar da mennunum + şu olsun bu olsun diye diye yukarı doğru fiyat gidiyor sonuda yok,

*** Bir arkadaşımız yokluktan millet ne hale geldi diyor affına sığınarak bir durumu hatırlatıyım biz ülkemizde teknoloji üretmiyoruz üretmediğimiz sürece de böyle olacak gibi... ve son bir bakış açısı herkes yurtdışından alabilecek durumda değil... Esen kalın

• dartanyan113 kullanıcısına yanıt
    Hocam daha yepyeni cihazin isi konusunda 90 derecelere cikmasi pek normal degil. 2-3 ay sonra daha sikinti yasatabilir. Sanirim tek fan oldugu icin boyle. Siz hangi oyunda ne kadar oynadinizda 90 dereceleri gordunuz acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: jasonu

SSD'ye sistemi yüklerken aşamaları kısaca yazarsan sevinirim. Bi yerde yanlış yaptım mı diye kontrol etmek istiyorum, kolay gelsin

Hocam ben takmayacağım da takarken işlemleri gözlemlerim size anlatmaya çalışırım
    ssd kargoda şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasonu

Evet Windows 10 Home 64 Bit

Hocam single language 64x geldi aynı şey mi oluyor acaba
  • Mediamarkt'tan gidip inceledim, beğendim, ama Hepsiburada'da "Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir." yazısını gördüm. :)
  • serjohn S kullanıcısına yanıt
    Kesin fiyati yukselecektir

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.