Şimdi Ara

Asus GL552VW-DM463T ..:: Kullanıcılar Klubü ::.. (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
496
Cevap
13
Favori
18.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Predator17

Dell 7559 ile bu asus arasında kaldım ben sizce hangisi alınmalı

Bende şuan için aynı durumdayım diyebilirim.

Dell 7559 konusunda da 1 arkadaş satın almış, eline ulaşmış. Onun ilk izlenmine gore 7559'un da ekranı çok kalietli değilmiş sanırım ama bu değerlendirme kişiden kişiye değişir tabi. Sadece fotoğraflara bakarak da anlaması zor fakat yabancı inceleme sitelerinde iki cihaz için de ekran çok olumsuz bulunan bir öge değildi. Bizim ülkeye gelen modellerde daha düşük kalitede ekran kullanılabileceğini savunanlar da var ama buna çok ihtimal vermiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psycna -- 18 Şubat 2016; 23:55:56 >
  • 1 aydır araştırıyorum artık birini almam lazım dell 7559 hakkında bilgisi olan arkadaşlar lütfen fikirlerini söylesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7559 var gittigidiyorda Dell Türkiye garantili ama geldi mi gelmedi mi anlam veremedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar F/P de Monster'ı geçmiş valla helal olsun.Ekran kartının da 4gb olduğuna inanasım gelmedi.Bence o kadar iyi
  • Makine elime geçti arkadaşlar takipte kalın
    Bu mesaja eklenen görseller:

Asus GL552VW-DM463T ..:: Kullanıcılar Klubü ::..

• Yarın cumartesi alan arkadaşlardan şöyle güzel detaylı bi inceleyin de benim gibi almayı düşünüp aklında soru işareti olanları aydınlatın da bizde alalım artık.Almamak için zor tutuyorum kendimi :)
  • Gonul rahatligiyla alablirsin ama icin rahat olsun diye Detayli incelemeyi cumartesi yada pazar yapacagim. Ona gore karar ver.

• Alan arkadaşlara bir şey sormak istiyorum. Bu ürünü aldım bugün geldi ve biraz inceleme fırsatım oldu. Yalnız birşey dikkatimi çekti touchpad hafif sol aşağı doğru eğimli mi yoksa bende kinde mi bi gariplik var?
  • Bişey daha sorucam , tablet modu ne işe yarıyor
  • Bu arada, media markta gittim. Urun sadece webe ozel dediler haberiniz olsun. Belki burdaki herif yanlis biliyodur ama burda yani bursanin en buyuk media marktinda yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: gladio44

Bişey daha sorucam , tablet modu ne işe yarıyor

Tablet modu dokunmatik ekrana sahip cihazlar için. Sizin işinize yarar bir özelliği yok şu haliyle.
  • Alanlara hayırlı olsun. Bende almak için bekliyorum. Takıldığım noktalar var:
    1- Olaki ekranda ölü piksel, ips yerine tft ekran gelirse veya eğilme bükülme gibi sorunlar çıkınca hepsiburada.com problem çıkarmadan iade alıyor mu? Gönderen arkadaşlar iade veya değişim aldılar mı?
    2- Pil gömülü. İleride işgörmezse yenisini bulabilecekmiyiz veya muaddili takılabilir mi?
    3- Pil 4 hücreli yazıyor. Peki monsterda 6 ve 8 hücreli piller yazılmış. Ne kadar fark ediyor.
    4- Ekranın ips olup olmadığı nasıl anlaşılır? Programı var mı?
    5- güzel hoş ama Msi yeni serisine bir şahin kadar para vermek istemedim.Onun özelliklerinden asusta da olsun isterdim.İleride belki olur. Mesala ssd raid gibi.
    Açıkçası msi ile monster arası gidip geliyordum ama asusun bu modeli iyi bir seçenek. Fazla oyun oynamam. Arada bir eski oyunlara takılırım. Autocad, Nx ve solidworks,3dmax kullanacağım.Şimdilik 3-4 bin Tl arası düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: o9m8e7r6

Ips panelde isik suzmesi olmaz. Isik suzmesi tft panelde olur. Ips ekranin ozelligine budur zaten.

tft ekranda da olabilir ama bu işin babası (ışık süzmesinin) ips paneldir..
  • Karanlikta olusmasinin tek sebebi aslinda arkadaki beyaz led panel. Ama bu her ips panelde yok. Bende monster vardi ve isik huzmesi falan yoktu. Birazda kalite ile alakali. Mesela konu ile alakasi yok ama su Lenovo y700 un mat ekrana sahip olmasi icin sadece parlak ekrana bir jelatin ortmesi gibi bir kalitesizlikten bahsediyorum :))

• Arkadaşlar bilgisayarı bugün aldım, 2-3 saat Zaman geçirdim video çekimleri yüzünden . Ekran konusuna değinelim. Bos beleş yanlış açıklamalarda bulunmasın kimse. Ekran çöp les diyenler gerçekten cihazı kötülemek icin söylediklerini, cihazı kullanınca daha iyi anladım. İps veya degil ama ekran kalitesi gerçekten iyi, göze batan hiçbir durum olmadığını çok içtenlikle söyleyebilirim kesinlikle tavsiye ediyorum. Cihaz gerçekten şık. Performans fiyat şıklık konusunda bu fiyata alınabilecek en iyi cihaz olduğunu teyit edebilirim. Video bu gece editleyip yarın sabah koyarım. Konu sahibi arkadaşla iletişime geçip videoyu ilk sayfaya koyarız bilgi kirliliği olmaz. Sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Asus GL552VW-DM463T ..:: Kullanıcılar Klubü ::..

• 2. Soru, pil gömülü degil.

• Kardeşim ekran kartı paylaşımlı heralde benim aklıma o takıldı

• touchpad hafif sol aşağı doğru eğimli mi acaba? 1-2 mesaj geride sormuştum gerçi ama..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladio44

touchpad hafif sol aşağı doğru eğimli mi acaba? 1-2 mesaj geride sormuştum gerçi ama..

Gözle görülür ya da elime takılan bir eğim, bakıyorum inceledim yok.

• Hocam belki videoda değinmişsindir ama yine de sorayım klavye aydınlatması var değil mi ?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.