Şimdi Ara

Asus GL552VW-DM463T ..:: Kullanıcılar Klubü ::.. (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
496
Cevap
13
Favori
18.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • amashe kullanıcısına yanıt
    İps mat diye aldık eğer gerçekten böyleyse çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: amashe

Arkadaşlar ürünün ekranı felaket kötü. Sanıyorum ki ips değil.
     Asus GL552VW-DM463T ..:: Kullanıcılar Klubü ::.. Asus GL552VW-DM463T ..:: Kullanıcılar Klubü ::.. Asus GL552VW-DM463T ..:: Kullanıcılar Klubü ::..
    normalde ips panel olması gerekiyor resimden pek belli olmuyor..az da olsa ışık sızması varmı sıyah ekranda..varsa ips panel olma olasılıgı yuksek..
  • Işık sızmasından eser yok. Bir çok ips ürün denemiş biri olarak net söyleyebilirim ki - en azından bana gönderilen urun- ips değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reko

normalde ips panel olması gerekiyor resimden pek belli olmuyor..az da olsa ışık sızması varmı sıyah ekranda..varsa ips panel olma olasılıgı yuksek..
    hayırdır arkadaşlar sorun nedir. ben ekrandan memnunum problem yok resim çektim çekmesine de kesip biçecek program dahi şu an yok ta ekran görüş açılarında bir sıkıntım yok n551vw yi vatanda incelamiştim aşağı yukarı aynı görüntü kalitesi aldım ölü pixelde yok enim bilgisayarda tek sorunlu olduğum şey windows 10 un kendisi

mesela programlar için kurulum yerini c den başka yere alamıyorum yeni kullanıcısı olduğum için win 10 da ne nerde bilmiyorum (win 7 kullanıyordum) ayrıca sistemde güvenlik açıkları nerelerde var (uzaktan yardım vb mediaplayerdaki açıklar gibi) bir de herşeyin bir başkası (MS) denetlenmesi benim bu makinede tek sorunlu olacağım yer ha birde f3sc de paket çantayla gelmişken böyle bir bilgisayarın çantasız gelmesi de dert edilebilir.
  • Piyasada resmen alınacak ürün yok. Ne diye böyle dandik cihazları prestijli ürün adı altında sunarlar anlamam. Gidip 7.000 verip macbook alanları anlayabiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alcest

Piyasada resmen alınacak ürün yok. Ne diye böyle dandik cihazları prestijli ürün adı altında sunarlar anlamam. Gidip 7.000 verip macbook alanları anlayabiliyorum.
    peki hocam şurdaki ekran değerleri nedir ben bilmiyorum bu değerler iyi mi kötü mü

Ekran Değerleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: dartanyan113

peki hocam şurdaki ekran değerleri nedir ben bilmiyorum bu değerler iyi mi kötü mü

Ekran Değerleri

Alıntıları Göster
    Bir de bu ekranların modelini tespit edebilecek bir yazılım var mı laptopmedia LG nin LP156WF6-SPB5 model ekranının kullanıldığı yazmış bu şekilde ekran modelini tespit edebileceğimiz bir yazılım var mı?
  • http://www.panelook.com/LP156WF6-SPB1_LG%20Display_15.6_LCM_overview_24180.html

Bilgiler doğruysa Söylenecek fazla şey yok aslında.
  • quote:

Işık sızmasından eser yok. Bir çok ips ürün denemiş biri olarak net söyleyebilirim ki - en azından bana gönderilen urun- ips değil.

Kesinlikle bendekide aynıydı siyah ekranda berbat bir görüntü sunuyor şaka gibi. Bende sadece bendemi dedim ama sizdede cıktığına göre galiba 1 2 sinde çıkıyor olabilir diğer arkadaşlarda çıkmadığına göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ferhat_1834

quote:

Işık sızmasından eser yok. Bir çok ips ürün denemiş biri olarak net söyleyebilirim ki - en azından bana gönderilen urun- ips değil.

Kesinlikle bendekide aynıydı siyah ekranda berbat bir görüntü sunuyor şaka gibi. Bende sadece bendemi dedim ama sizdede cıktığına göre galiba 1 2 sinde çıkıyor olabilir diğer arkadaşlarda çıkmadığına göre.

Alıntıları Göster
    asus globalde 3 adet ekran tipi var bizim modelde

15.6" 16:9 HD (1366x768) /Full HD (1920x1080) /IPS FHD (1920x1080) anti-glare

bizimkisi ortada olan mı yoksa,,, işin açıkcası ben ekran konusunda pro değilim önceki bilgisayarımda f3sc olunca karşılaştırma bile yapamıyorum anca IPS oluğunu bildiğimi bir ekranla yanyana aynı görüntüler bakarsak ne olduğunu anlayabiliriz herhalde (en azından benim için böyle)
  • quote:

asus globalde 3 adet ekran tipi var bizim modelde

15.6" 16:9 HD (1366x768) /Full HD (1920x1080) /IPS FHD (1920x1080) anti-glare

bizimkisi ortada olan mı yoksa,,, işin açıkcası ben ekran konusunda pro değilim önceki bilgisayarımda f3sc olunca karşılaştırma bile yapamıyorum anca IPS oluğunu bildiğimi bir ekranla yanyana aynı görüntüler bakarsak ne olduğunu anlayabiliriz herhalde (en azından benim için böyle)

Alıntıları Göster
    işte bizde gelenin sayfası da bu

Asus GL552vw Official
  • quote:

işte bizde gelenin sayfası da bu

Asus GL552vw Official

Alıntıları Göster
    Bende uzman biri değilim sadece gördüğümü söylüyorum sizi rahatsız eden birşey yoksa bence değiştirmeyin ama alttan gelen o sacma gri renk beni inanılmaz rahatsız etti. Anladığım kadarıyla panelde lcd bu devirde bu düzeyde bir notebookta nasıl lcd panel kullanılıyor hala anlamadım.
  • Bizim modelde boyle birşey yaziyor asus'un sitesinde
    Bu mesaja eklenen görseller:

Asus GL552VW-DM463T ..:: Kullanıcılar Klubü ::..
  • Tamda almaya niyetliydik @amashe uyardigin icin sagol .
    Bu alet artik çöptür artik amazondan alacagiz riske girip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi commandoer -- 18 Şubat 2016; 13:53:42 >
  • valla hocam windows açılışta Asus logosu olan kısımda böyle bir grilik görmedim benim bilgisayarda

Birde 1,5 aydır bilgisayarım yok artık tam yorulmuştum ki bu bilgisayarı aldım şu ana kadarda memnunum dediğiniz gibi değişim filan artık yok ayrıca hepsiburada da ürün sayfasında yazanların bir eksiği yok diye bakıyorum artık...

film denemelerimde bir tekrar o alana ve geneline bakarım siyah ekranda pixel testinde sırıtan bir şey dikkatimi çekmedi fakat daha bir eleyici bakayaım da bildirmeye çalışırım.
  • amashe kullanıcısına yanıt
    eğer sizin ekranbuysa bu ekran ips değil..kısaca ips değilse bu pc koca bir çöp..
  • Hacam bize gelen panel fıs çıktı anlaşılan sizinki iyise değiştirmeyin çünki panel harici pc gerçekten iyidi ama panel beni hayal kırıklığına uğrattı.
  • Ekranda herhangi bir sıkıntı yok hocam. Sizin bahtınıza sorunlu denk gelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: intracat

Ekranda herhangi bir sıkıntı yok hocam. Sizin bahtınıza sorunlu denk gelmiş.

Hocam kumar oynuyoruz resmen bizimki de kargoda bakalım :D
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.