Şimdi Ara

Asus GL502VT-FY034T (6700 hq 970m) (3664tl) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
16
Favori
17.636
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynı dertten bende muzdaribim hocam ya. bende kaçırdım. üstelik hep sepetimde tutmuş olmama rağmen. buralardan birisi aşırdı sepetimden bugün yarın girmez de noel haftası bi indirim daha gelebilir hocam. 3600 olmaz da 3800-4000 olur.
  • JuliAddict kullanıcısına yanıt
    yılbası son care artık zaten, baska turlu uygun fiyata laptop bulamayacagız gibi duruyor. bu arada bu ürün amazonda da iyi indirime girmiş 6gb vram + ssdli modeli. ama shipment yoktur muhtemelen türkiyeye
  • abdullahgenc A kullanıcısına yanıt
    hocam şu cihaz türkiyede 6200 tl den başlıyor. amazonda 4132tl. türkiyeye bedava kargo ile... müthiş fiyat. ancak amazondan getirmeye korktum. https://www.amazon.com/MSI-GE72-Apache-Pro-029-i7-6700HQ/dp/B01AC40NZA/ref=lp_12326934011_1_3?srs=12326934011&ie=UTF8&qid=1480089790&sr=8-3&th=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JuliAddict -- 25 Kasım 2016; 19:5:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: der ve gider

Kargoya verilmedi hâlâ, sizde durum ne?

Bende de durum aynı. Sabah 9 civarındayken aynı gün kargo seçeneği aktifti ve fiyatı da aynı gibiydi kargonun. Neyse artık şuan tek istediğim beni rahatsız edecek kadar ışık sızması çıkmaması. Hdd sesi felan umrumda değil. Fiyat konusuna gelince çok çok uygun oldu. 4198 TL iken bile çok uygun diyordum. İyiki de o zaman almamışım. Bu fiyata doğru düzgün led klavyeli 960mli notebook bile bulamıyordum. Monster'ı saymıyorum tabi. Alan herkese hayırlı olsun.

• JuliAddict kullanıcısına yanıt
    5600 lira hocam...
  • Salı günü ürünü 4198 liraya almıştım,bilmiyordum ki indirimli fiyat üzerinden bir daha indirime gireceğini.Üstelik Türkiye'de kaç kere görülmüş ki BF olayı ? Gerçekten rezillik, bizim gibi pahalıya alanların suçu ne üstelik aynı hafta içinde
  • bende aldım bakalım monster msi derken markaya güvendim sipariş hazırlanıyor diyo hayırlısı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fırsat yılın fırsatıydı bence, fiyatı zaten 4199 olduğunda da gayet iyiydi ki 3665 tl süper fiyat, emsali olan Msı 5500 tl civarındaydı, zaten 970m li fazla pc yok piyasada. Tek eksiği Ssd ancak m2 slot var zaten, uygun bir Ssd fırsatı bulup takılır en az 4-5 yıl rahatça kullanılır. Ben de aldım sipariş hazırlanıyor aşamasında hala, inşallah ciddi bir problem çıkmaz üründe.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güzel üründü ama tükenmiş :-(
  • Ürün eline ulaşanlar yorumlarını belirtebilirler mi acaba? Bende almayı çok istedim fakat dün bir türlü kesin kararımı veremedim. Şuanda 4300 liradan satışta hepsiburada da. Yılbaşında felan indirim olur mu sizce 3800-4000 arasına
  • Beyler merhaba,
    Bende hepsiburadanın kampanyasından bu notebooku sipariş ettim. Birçok yere baktım ama kesin bilgiye ulaşamadım, bu notebooktaki boş M.2 slotunun soketi nedir? M.2 SataIII mü? Yoksa M.2 PCIE Gen3X4 mü? Ona göre notebook gelmeden Amazon üzerinden bir tane M.2 ssd siparişi geçecem. M.2 ssd içinde marka, model tavsiyleriniz nedir?
  • Merhaba arkadaşlar. Ürün elime 1 günde ulaştı. Herhangi ek bir donanım yüklemedim. Henüz oyun testi yapmadım.
    Bu haliyle gözlemlerimi paylaşmak isterim.
    Artıları:
    +Özellikle Hepsiburadan Black Friday indirimi ile 3.650 civarına alanlar için belki de bu fiyata alınabilecek en iyi dizüstü bilgisayar. Tam bir F/P ürünü
    +Donanımsal olarak günümüz oyun,video,müzik ve diğer programlara yönelik tüm ihtiyaçları karşılıyor
    +Tasarımı çok şık. Oyun bilgisayarı olmasına rağmen gayet ince ve orta ağırlıkta.
    +Klavye ışıklandırmaları güzel
    +Görüntü kalitesi gayet iyi. Ölü piksel veya bulutlanma sorunu görmedim bendeki cihazda
    +Wİndows Home lisanslı geliyor. Bunun yanında office 2016 da var ama onu etkineştirmek gerekiyor. Virüs programı(Mccafee) ve diğer tüm donanımlar hazır ve kurulu olarak gelmektedir.
    +Isınma veya donanımsal ses problemi görmedim. Gayet sessiz ve ısınma olmadan çalışıyor. Tabi oyun içinde nasıl değişir bilmiyorum henüz :)
    +Asus güvencesi

Eksileri
    -Sanırım artık ips ekranların neredeyse hepsinde görülen ışık sızması olayı. Benim şansıma belli belirsiz üst kısımda köşede vardı. O da ekran parlaklığını % 100 yapınca görülebiliyor ama rahatsız etmiyor. Zaten o boyutta bir ışık sızması görseydim değişim talep ederdim
    -CD Sürücüsü olmaması. Gerçi günümüzde artık pek ihtiyaç duyulan bir şey değil. İhtiyaç olsa bile portatif olarak satılabiliyor
    -SSD Olmaması. En büyük eksiği bu bence. Şahsen ben aşağıdaki ürünü indirim çeki ve bonuslarla gayet uygun fiyata aldım(310 TL)Bu fiyatlara alınabilirse maliyet çok artmamış olur. Ya da 120 gb olanı da alınarak maliyet düşürülebilir.http://urun.n11.com/hard-disk/samsung-mz-n5e250bw-850-evo-250gb-540500-m2-ssd-P136321734
    -Ses biraz düşük geldi. En yüksek ayarda bile çok yüksek ses gelmiyor. Gerçi ben herhangi ek donanım yüklemedim. O da etken olabilir.Veya izlediğim videonun ses kalitesi ile ilgili de olabilir. Oyun içinde ses nasıl çıkıyor test etmedim.

Şimdilik ilk gözlemlerim bunlar. Oyun vs deneyimlerimde artı ve eksilere ilaveler yapabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akgun17 -- 26 Kasım 2016; 19:5:47 >

• obi_van00 kullanıcısına yanıt
    samsung evo 850 m.2 sata3 sipariş et
  • Bu bilgisayarı takip altına aldım şuan Hepsiburada'da 4300TL. 2 ay içinde indirim olursa almayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SSD için servisle görüştüm bugün, kendiniz takarsanız garanti bozuluyormuş, siz alıp serviste taktırırsanız 70 tl ücreti varmış, ona göre dikkatli olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yawuzbey

SSD için servisle görüştüm bugün, kendiniz takarsanız garanti bozuluyormuş, siz alıp serviste taktırırsanız 70 tl ücreti varmış, ona göre dikkatli olun.

kendimizin taktığımızı nereden anlayabilirler?
    civataları çok dikkatli bir şekilde açsak ne bileyim stick vs olayında fön makinesi ile çıkartsak geri taksak yine anlarlar mı? veya bir yolu var mıdır 70tl az değil
  • Mr.Mezarci kullanıcısına yanıt
    Ben de sordum bunu :) vidalarda iz vs olursa anlaşılıyormuş. 70 tl az değil ancak bilgisayarı çok uygun aldık, Ssd için de uygun fiyatla alındığında 70 tl fazla göze batmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yawuzbey

Ben de sordum bunu :) vidalarda iz vs olursa anlaşılıyormuş. 70 tl az değil ancak bilgisayarı çok uygun aldık, Ssd için de uygun fiyatla alındığında 70 tl fazla göze batmaz

olmaz dh sıcakfırsataki adama yakışmaz vardır bir yolu lastik falan koysak ne bileyim iz olsa bile tekrar boyuyabiliriz en kötü ihtimal
    3dk sürecek olan işlem için 70tl

tutorial bekliyoruz bir uzmandan
  • 4300 liraya alınır mı arkadaşlar? Yılbaşına kadar indirim olur mu yine ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuruyengemi -- 26 Kasım 2016; 21:5:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuruyengemi

4300 liraya alınır mı arkadaşlar? Yılbaşına kadar indirim olur mu yine ?

şuan stokta 1 tane var gibi gözüküyor fiyat yine fena değil ama bekleyebilirseniz şubat ayında 1050ti ekran kartlı laptoplar çıkacak onlar hemen hemen aynı performansta olacak ve fiyatlar aynı olur mı bilemiyorum (dollarla alakalı durum) ama bu kurda kalırsa veya düşerse fiyat hemen hemen aynı olur
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.