Şimdi Ara

Asus GL502VS (GTX 1070) ANAKONU (LAPTOP SONUNDA GELDİ :) ) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
7
Favori
25.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazonda KDV indirimi ile EUR 1.427,73 ya geliyor. Gümrük içinde EUR 256,99 almış. yani şimdi bu 1500€ altı mı üstü mü olarak değerlendirilecek? Ayrıca ben hediye olarak gelmesini istedim. Dolayısıyla fiyat yazmayacak. Sorun olurmu bu?
  • Hocam bu soruyu amazon konusuna sorarsan daha iyi bilgi alırsın. Sıkıntısız gelir deriz mağdur olursun başın ağrımasın. Ben geçer diye tahmin ediyorum ama sen yine de ana konuda bir sor.

Konuyla hiç ilgilenemedim herkesden özür diliyorum. Baya yoğundum 2 aydır. Ana sayfayı yakında düzenliyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben amazon.de'den aldım sorunsuz elime ulaştı da bir sorum olacak arkadaşlar.

Bazı oyunlarda beklenmedik şekilde düşük fps alıyorum,CS:GO 250'yi geçmiyor ki çok rahat 400 verebilecek bir kart, H1Z1 25 fpslere düştüğü bile oluyor,ESO'da şehir merkezi 30 fps dışarısı 65 fps gibi düşük değerler alıyorum.

Ama Witcher 3 oynarken 60 fps limitini her şey sonuna kadar açık olmasına rağmen sorunsuz alıyorum.

Benden başka sorunu yaşayan oldu mu? Driverları DDU kullanarak yeniden yükledim,NVIDIA denetim masası ayarlarını yaptım,CPU'ya overclock bile çektim bana mısın demiyor gram değişmiyor FPS'ler. Hatta H1Z1 ve ESO'da grafikleri en düşüğe getirdiğimde bile ultradakilerle aynı fpsi alıyorum yani yazılımsal bir sorun var gibi bir şeyde ama çözemedim.
  • The Witcher kullanıcısına yanıt
    Cs Go'da Bende 2K Çözünürlükte Ultra Tüm Ayarlar Sonda 150-270 Arası Alıyorum. Full Hd'ye Aldım Grafikleri En Düşüğe Aldım Neredeyse Hiç Fark Olmadı.

Witcher 3'te Dediğin Gibi Bende 60 Fps Sabit ALıyorum.

Az Önce Dirt Rally'de Benchmark Yaptım 2K Çözünürlükte Ultra Ayarlarda Sonuç Bu.

Asus GL502VS (GTX 1070) ANAKONU (LAPTOP SONUNDA GELDİ :) )

2K'da Oynama Sebebim Harici Monitöre Bağlayıp Kullanıyor Olmam

• quote:

Orijinalden alıntı: AktasEntertainment

Cs Go'da Bende 2K Çözünürlükte Ultra Tüm Ayarlar Sonda 150-270 Arası Alıyorum. Full Hd'ye Aldım Grafikleri En Düşüğe Aldım Neredeyse Hiç Fark Olmadı.

Witcher 3'te Dediğin Gibi Bende 60 Fps Sabit ALıyorum.

Az Önce Dirt Rally'de Benchmark Yaptım 2K Çözünürlükte Ultra Ayarlarda Sonuç Bu.

Asus GL502VS (GTX 1070) ANAKONU (LAPTOP SONUNDA GELDİ :) )

2K'da Oynama Sebebim Harici Monitöre Bağlayıp Kullanıyor Olmam

Hocam sorun yaşadığım oyunlar belli ya,CS:GO,ESO,H1Z1. Crysis 3 indirdim önceden satın almıştım her ayar en sonda 40-80 fps arası veriyor gayet normal değerler internettekilerle aynı fakat bu oyunlarda anlamadığım şekilde düşük fps alıyorum. H1Z1 özellikle oynanmaz hale geliyor bazen,ve garip bir şekilde respawn olmadan önce 40-50 fps alırken ölüp dirilince 20-30 fpse düşüyor. Garip bir yazılımsal problem var ama dediğim gibi çözemedim.

• Selam arkadaşlar
    Yurtdışından hediye GL702VM geldi bana, bu ürünün 17 inch versiyonu 1060'lı versiyonu. Fakat ben 1070li MSI almayı planlıyordum, o yüzden bu ürünü satmak istiyorum. 1 hafta kullanıldı daha sadece, Ankara'da elden satacağım. İlgilenen varsa PM atabilir.
  • Fiyat ?
  • 5900
  • Merhaba arkadaşlar. Bu leptoptan bende aldım fransadan. Ama leptop sanırım tam gücünde çalışmıyor . bir türlü sebebini anlayamadım. internette baktııgım fps degerlerine uluşamıyor. bir bilgisi olan tavsiyesi olan varmı acaba ? şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogi_can

Selam arkadaşlar
    Yurtdışından hediye GL702VM geldi bana, bu ürünün 17 inch versiyonu 1060'lı versiyonu. Fakat ben 1070li MSI almayı planlıyordum, o yüzden bu ürünü satmak istiyorum. 1 hafta kullanıldı daha sadece, Ankara'da elden satacağım. İlgilenen varsa PM atabilir.

5600 yaptım fiyatı arkadaşlar
  • matrax55 M kullanıcısına yanıt
    Ben de fransadan aldım. Ne olarak tam gücüne ulaşamıyor. Hangi oyunlarda kaç fps

• Hocam örnek olarak theif oyununda denedim sanki makina bayiliyormus gibi 1080 yuksek ayarlarda ortalama 40-55 fps veriyor. Black ops 2 de 90 fps veriyor ekran karti saat hizini arttirmiyor mesela takip ediyorum . Güç yönetimin den performans olarak ayarladim ekran karti surucusunu güncelledim biosu güncelledim. Bi anlam veremedim bu duruma...@ardaparin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matrax55 -- 24 Ocak 2017; 13:28:50 >
    Nvidia denetim masasından güç modunu adaptive(uyarlamalı sanırım) ya da yüksek performans seçtin mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ardaparin

Nvidia denetim masasından güç modunu adaptive(uyarlamalı sanırım) ya da yüksek performans seçtin mi.

Nvdia Denetim masasindan da baktim performansta bahsettiginiz ayar

Bilemedim hocam

• Hepsiburada'da indirimle 6700 TL ediyor...

Sizce nasıl? 1060'lı laptoplar ile aynı fiyat hatta bazılarından daha ucuz.

Artıları eksileri nelerdir?

• amazondan geldi bana. şimdilik farcry primal i 4K yüksek grafiklerde akıcı oynayabiliyorum. rise of tomb raider i ise rami 24 yaptıktan sonra 4k en üst grafiklerde ort. 32fps veriyor. test için istediğiniz oyun varsa 4k da test edebilirim.
  • Herkese merhabalar,

Merak ettigim bir konu var,oyun oynarken farkettim ki mesela prize takılı ve şarj yüzdesi %98 iken oyuna başlayıp 2 saat aralıksız 7 days to die oynadım steam üzerinden ve oyun sonu masaüstüne döndüğümde pil yüzdesi prize takılı olmasına rağmen %66 ya düştü bu anormal bir durum değil mi buna benzer bir durumla karsılasan oldu mu ?

Yada herhangibir pil ayarı var mı bu durum için ? ilk defa böyle birsey görüyorum sormak istedim

Teşekkürler iyi forumlar
  • Cengavercengo kullanıcısına yanıt
    Aynı laptopa sahip olmasam da benim de oyun laptopumda karşılaştığım bir durumdu bu.

Ben aygıt yöneticisinden batarya driverlarını kaldırıp yeniden başlatmıştım. Yeniden başlatınca kendi geri yüklüyor zaten sorunsuz bir şekilde. Sonra düzeldi gösterge.

Bende bu bilgiyi yabancı bir forumdan öğrenmiştim sağolsunlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaxis kullanıcısına yanıt
    İyi geceler Yaxis,

Aygıt yöneticisinden "Piller" kısmından mı yapacagım 2 tane durum var "Microsoft AC bagdastırıcı" ve "Microsoft ACPI Uyumlu Denetim Yönetimi Pili" bunlara sağ-click kaldır diyip tekrar yükleyecegiz dogru mu anladım acaba
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.