Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
5
Favori
4.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fetihli -- 12 Ekim 2021; 13:45:29 >

• Pm atıldı.
  • gtx1080 fiyat takip
  • gtx 1080 fiyat takip
  • GTX 1080 için takip.
  • Fiyat takip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kusura bakmayın belki konuyla alakasız olacak ama aklında sorusu olan varsa şöyle söyliyim.

Coil While benim de RTX 2070 Super Asus Dual'da yaşadığım bir ses sorunu . Emin olun ne ekran kartına zararı var ne de kulağınıza. OC yapınca ortaya çıktığını farkettim ve bu ses kulaklıkta hiç duyulmazken kulaklıksız odaklanmadıkça rahatsız etmiyor. Bobinlerin bağlanış biçimiyle alakalı diye bilgim var. Bu ilan veya başka ilan farketmez eğer Coil While için ekran kartlarından vazgeçerseniz yazık edersiniz .

Ayrıca iyi satışlar. Piyasada GTX 1080ler tükenmeye başlamışken sizin satmanız çok iyi bir şey . İnsanlar GTX 1660Ti lara sırf SIFIR olsun diye 2700 liralar ödüyor ama 2020 yılında 6 GB VRAM ile uğraşmak veya 2700e 1080 alabilmek varken 1660Ti almak bana mantıklı gelmiyor. Umarım 1080 satılır çok güzel karttır RTX 2060tan daha güçlüdür ve VRAM kapasitesi ULTRA 4K oyunlar için yeterli kapasite oluyor. RTX 2060 almayın GTX 1080 alın arkadaşlar RTX2060 Raytracing demosu oyunları bile adam gibi açamıyor RTX için 2070 Super aşağısı bakmayın veya GTX 1080 / 1080Ti alın derim.

RX 5700 rakibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SezerBey247 -- 6 Kasım 2020; 5:4:23 >

• Yorumunuz ve iyi dilekleriniz için teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fiyat için takip gtx1080
  • takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.