Şimdi Ara

ASUS GeForce GTX1060 DUAL OC GDDR5 3GB 192Bit NVIDIA DX12 Ekran Kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 ASUS GeForce GTX1060 DUAL OC GDDR5 3GB 192Bit NVIDIA DX12 Ekran Kartı

SIFIRDAN FARKSIZ KESİNLİKLE AÇILMADI VİDA DEĞMEDİ SORUNSUZ FULL KUTULU GARANTİSİ DEVAM EDİYOR MU BİLMİYORUM GELİP EVİMDE DENEYEREK ALABİLİRSİNİZ

FİYAT : 3.750 YİNE FİYATTA YARDIMCI OLURUM.

ASUS GeForce GTX1060 DUAL OC GDDR5 3GB 192Bit NVIDIA DX12 Ekran Kartı

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 3250 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• garantiyi öğren ltf, fatura tarihi ve hangi mağaza? sıfırdan farksız şakacı

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yurtsever1453 -- 7 Mayıs 2021; 21:20:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JONSNOWM -- 7 Mayıs 2021; 19:59:7 >
  • Temizinden 2000 çalışır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2300 veririm şu an.

• Kirlilik yapılmasını hiç sevmiyorum ama bazı ilanlar için maalesef yapmak zorunda kalıyoruz. Hocam başka ilanlara bakıp ona göre fiyat yazmışsınız hatta 200 fazla yazmışsınız fiyatı ama tam bakmamışsınız onlar 6gb

• teklif: 2320 tl

• Şu fiyatları hangi vicdanla yazıyorsunuz yahu cidden aklım almıyor Fiyatlar normale dönsün sakız bile almayacağım üyeler listesine ekliyorum seni umarım diğer arkadaşlarda aynısını yapar

• Piyasada kart yok adam dandik mining yapılmış kartlara bu fiyatı istiyor isyan edeceğinize gidip mining yapanlara fiyatı bu hale getirenlere isyan edin

• 2330 teklif

• ASUS GeForce GTX1060 DUAL OC GDDR5 3GB 192Bit NVIDIA DX12 Ekran Kartı

Çok yazmışsın ben bunu 1 hafta olmadı 2200 e aldım yazdigin fiyata 6gb satılıyor yani birisi gelip senden alırsa bunu direk 6gb a geçiyorsun fiyat revize şart

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 3000 liraya 6gb varken, hatta daha uygunada bulanabilirken, çok pahalı hocam. revize şart

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.